Author Topic: Kad more zavalja ...  (Read 8906 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kad more zavalja ...
« on: 12/April/2010 »
Ovo je događaj na manjem kruzeru ... za one koji kažu da je na manjim brodovima bolji ugođaj

http://www.youtube.com/watch?v=DDbRFvCFDF4&feature=player_embedded#
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #1 on: 13/April/2010 »
čovječe ovom su otkazali stabilizatori, sječam se i ja jedne zgode na holand america, otkazao ljevi stabilizator, a brod je radio zaokret u velikoj brzini, bilo je ozljeđenih putnika i požara u kuhinji, međutim za 30min posada očistila cijeli brod kao da se ništa nije desilo, za nagradu je organiziran veliki crew party  :party:

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #2 on: 13/April/2010 »

uf, uf, uf,  :plovim:   ???

Red Duke

  • Guest
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #3 on: 26/April/2010 »
  [yt=425,350<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hK17cIdcuyA&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hK17cIdcuyA&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/yt]

   ""]]   "So this was our last trip next time I go by bike".

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #4 on: 14/September/2010 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jure

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #5 on: 14/September/2010 »

Ajme, jeste ubrali kako je gospođa u crnom opičila glavom u stup.
Strašno!
Koliko često se ovo događa? Sezona uragana ili što?

jbg. postavio sam i video sa komentarom.

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #6 on: 09/April/2011 »
 :haha: Jao, ovo nije za smejanje ali sam umreo od smeha , hahahaha, ludilo !

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #7 on: 09/April/2011 »
 ???


Kako odgovorni ljudi i zasto nisu zavarili stolice,cvijece,stolove i ostale "letece projektile" za pod ili ucvrstili drugim metodama.Nigdje ni rukohvata...

Djaba sto napravis brod od 50 milijardi dolara kad se na ove "sitnice" i ne obraca paznja....


Sto kaze narod pop.... se ja dizajneru i direktoru na papire  :yeah:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #8 on: 09/April/2011 »
Brate ovo može biti jako za*****ano, može da te zvekne nešto i napravi ozbiljnu povredu ! Ali nesmejao sam se, inercija i centrifuga se moraju poštovati  :haha:

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #9 on: 10/April/2011 »
Mislim zamisli kakav tek haos nastane u kuhinji kad na sve strane lete šerpe,lonci, puni i prazni, noževi, tanjiri, ne mogu ni da zamislim . . . .  .Bojno polje :)

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #10 on: 10/April/2011 »
Pa eto vidis da je zena udarila glavom u stub.Ili da se stave neke male pregradice na pod  :yeah: cisto da se izbjegne da metalni sto sa kraja prostorije dobija na brzini i zakuca se u covjeka na drugom kraju prostorije...


Volio bih pitati ljude koji su radili na sigurnosti i dizajnu broda,sta mogu zakljuciti iz ovog snimka sa sigurnosnog aspekta.

 :waiting:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #11 on: 12/April/2011 »

[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=LwKXfc_a4Ag[/yt]

Domaći brodograditelji kao najjači adut hrvatskih škverova često ističu kvalitetu brodova koji iz njih izlaze. Da nije riječ samo o samohvali pokazuje snimka borbe tankera Pula, izgrađenog u 3. maju, s golemim valovima na Tihom oceanu uz zapadnu obalu SAD-a.

Brod Pula dug je 183 metra te je namijenjen prijevozu nafte, naftnih derivata i kemikalija. Porinut je prije šest godina u riječkom brodogradilištu, a od tada plovi u floti Uljanik plovidbe i povremeno svladava prave 'morske planine', o čemu svjedoči snimka.

Snimku tankera u oluji jedan je pomorac posvetio 'svojoj Mari' te je istu objavio na YouTubeu 2009. godine, a video je do sada pregledalo više od 220 tisuća ljudi.

Brod je iz svega izašao bez posljedica, a kako su Marini živci nakon gledanja snimke, možemo samo nagađati, piše Novi list.

net.hr

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #12 on: 12/April/2011 »


Domaći brodograditelji kao najjači adut hrvatskih škverova često ističu kvalitetu brodova koji iz njih izlaze. Da nije riječ samo o samohvali pokazuje snimka borbe tankera Pula, izgrađenog u 3. maju, s golemim valovima na Tihom oceanu uz zapadnu obalu SAD-a.

Brod Pula dug je 183 metra te je namijenjen prijevozu nafte, naftnih derivata i kemikalija. Porinut je prije šest godina u riječkom brodogradilištu, a od tada plovi u floti Uljanik plovidbe i povremeno svladava prave 'morske planine', o čemu svjedoči snimka.

Snimku tankera u oluji jedan je pomorac posvetio 'svojoj Mari' te je istu objavio na YouTubeu 2009. godine, a video je do sada pregledalo više od 220 tisuća ljudi.

Brod je iz svega izašao bez posljedica, a kako su Marini živci nakon gledanja snimke, možemo samo nagađati, piše Novi list.

net.hr


uf uf uf nije mi toliko strasno koliko je mocno! a kakav je tek adrenalin kad se dozivljava ovako nesto  :plovim:
sreca, pa rade brisaci  :yahoo:

Offline OnlyBoyInTheWorld

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Kad more zavalja ...
« Reply #13 on: 02/May/2011 »
Znaci noge su mi se odsekle  :pop1: