Author Topic: Interview za Princess Cruises, Sredinom Maja 2010. u Beogradu  (Read 52503 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline m.a.n.y.a.

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pa nisam bas upoznata sa procedurom, poslala sam prijavu na datu adresu (posao@kruzeri.com), znaci bez CVa jer tako je receno, ali nisam dobila nikakav odgovor ili potvrdu da je procitana.. Ne znam sta da ocekujem.   ???

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
ako nedobiješ odgovor, znači da nezadovoljavaš uvijete, koliko sam ja shvatio, ima tu negdje Šefov post nedavno sam pročitao
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pa nisam bas upoznata sa procedurom, poslala sam prijavu na datu adresu (posao@kruzeri.com), znaci bez CVa jer tako je receno, ali nisam dobila nikakav odgovor ili potvrdu da je procitana.. Ne znam sta da ocekujem.   ???

I tvoj info i info gotovo svih koji su se prijavili preko foruma je poslan Ivanu, vlasniku agencije SafeCruise.
Hoce li on i kako reagirati na te informacije najvise ovisi o stupnju kvalifikacije kandidata i njegovom vremenu.

Ja sam samo vlasnik foruma.  +U+

Ne volim slati potvrde o primitku prijave od kandidata jer mi u tom slucaju obavezno stizu popratna pitanja, kao da sam ja vlasnik agencije i imam sve odgovore.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Milos

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Interesuje me koliki stepen znanja enlgeskog jezika je neophodan na intervjuu za assistent cook trainee? Kakve su sanse za prolaz? Hvala

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Interesuje me koliki stepen znanja enlgeskog jezika je neophodan na intervjuu za assistent cook trainee? Kakve su sanse za prolaz? Hvala

Potreban je srednji>dobar stepen znanja engleskog.
Šanse za prolaz su proporcionalne stepenu engleskog i relevantnom iskustvu.

 +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Šefe, kolike su šanse za dobivanje posla na Princess-u bez preporuka npr. za poziciju Assistant Buffet Steward??
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Šefe, kolike su šanse za dobivanje posla na Princess-u bez preporuka npr. za poziciju Assistant Buffet Steward??

 -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
  Ko je bio u Safe Cruise na razgovor danas?Kako je bilo :party:?

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
meni su se javili mailom, i rekli da zadovoljavam uvjete, i dosta brzo odgovaraju na svaki moj email, ili sam možda imao sreče, treba postal opet email

Offline Milos

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Hvala Sefu na odgovoru. Samo jos jedno pitanje (da ne davim mnogo): vrlo sam zainteresovan da dobijem posao na brodu i zelim da radim, skroman sam i zelim da konkusrisem za neki od najmanje placenih poslova a to su assistant cook trainee i cleaner ako se ne varam? Imam zavrsenu gimnaziju i, da kazem, srednje znanje engleskog. Kakve su mi sanse? Hvala unapred.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Hvala Sefu na odgovoru. Samo jos jedno pitanje (da ne davim mnogo): vrlo sam zainteresovan da dobijem posao na brodu i zelim da radim, skroman sam i zelim da konkusrisem za neki od najmanje placenih poslova a to su assistant cook trainee i cleaner ako se ne varam? Imam zavrsenu gimnaziju i, da kazem, srednje znanje engleskog. Kakve su mi sanse? Hvala unapred.
Preporuka,nemoj se omalovažavati,traži veču poziciju,ass.waiter ili tak nešto a ako i ne prođeš ponuditi če ti nižu poziciju
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Anccica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
meni su se javili mailom, i rekli da zadovoljavam uvjete, i dosta brzo odgovaraju na svaki moj email, ili sam možda imao sreče, treba postal opet email
Super...odoh ja malo da se spremam za taj intervju :),srecno!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Imam zavrsenu gimnaziju i, da kazem, srednje znanje engleskog. Kakve su mi sanse? Hvala unapred.

Dobre.

Assistant buffet steward
Minimum godinu dana iskustva kao konobar, srednje znanje engleskog jezika, od 21 god do 29 god starosti.
Plata: 720-1100$
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Funduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Poslao sam svoju prijavu za fotografa ali sam zaboravio da navedem da sam 3 godine radio kao konobar,lightmen i Dj po klubovima(stupid me ). . .

Jedan intervju sam za bar waitera vec prosao ali mi je posao fotografa interesantiji iako je manje placen

Offline Doctor

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
 oT Juce su mi se javili momci iz Safe Cruisa,i kazu da je preliminarni  u Maju u Bg a trening i finalni interview u Budimpesti,i da ce biti i u Bg u Junu.
Neznam da li se ovo odnosi samo na photographer -e ili na sve ali su mi tako javili i ja sam odabrao da idem odmah u Budimpestu tj da necekam Jun. :plovim: