Author Topic: Muski maser na brodu?  (Read 8911 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dendzi

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Muski maser na brodu?
« on: 15/April/2010 »
Pozdrav!
Molim Veterane da mi odgovore na ovih par pitanja.(citajuci forum nikako nisam nasao konkretne odgovore)
Dakle...
1. Moze li muski maser naci posao na brodu i pod kojim uslovima? (serifikat, stepen engleskog...)
2. Da li je obavezan trening u Londonu? (ako da molim pojasnite proceduru, i moguce troskove)
3. Novac koji je potreban za troskove (od prijave do ukrcavanja na brod)?Zivot na brodu pre prve plate..ima li nekih troskova sem "luksuza"?
4. Postoji li jos nesto sto bi morao znati, a da nisam pitao?

Hvala puno na citanju i na odgovorima!


Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Muski maser na brodu?
« Reply #1 on: 15/April/2010 »
Morat češ pitat agenciju, ja sam pitao isto, rekli su da primaju žene maserke samo, ali možda je to od linije do linije.

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Muski maser na brodu?
« Reply #2 on: 16/April/2010 »
Samnom je na medicinskom bio decko iz Bosne,profesionalni maser,i koliko sam ukapirao maseri spadaju pod spa,znaci Stainer London ih angazuje.Sve ostale odgovore imas vec na forumu.

Offline vedro nebo bez obla?ka

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Muski maser na brodu?
« Reply #3 on: 27/June/2011 »
Samnom je na medicinskom bio decko iz Bosne,profesionalni maser,i koliko sam ukapirao maseri spadaju pod spa,znaci Stainer London ih angazuje.Sve ostale odgovore imas vec na forumu.

Koliko mi je poznato Steiner više ne zapošljava muške masere. Steiner nije jedina kompanija koja ima koncesije na cl brodovima. tu su još Ocean View (talijanska), Harding bros. (UK), Canyon Ranch (US).
Treba pogledati informacije koje prezentiraju na svojim stranicama. Agencije ne treba angažirati, osim da te olakšaju za proviziju.. Sretno!