Author Topic: Novi ?lan  (Read 2197 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dmaloca

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Novi ?lan
« on: 17/April/2010 »
Pozdrav svima!

Evo za početak da se predstavim, ja sam Darko, za par dana ću navršiti 24 godine i živim u Hrvatskoj.

Već neko vrijeme pratim ovaj forum iz razloga što želim otići bilo gdje raditi van Hrvatske jer si trenutno ne vidim nikakvu budućnost u ovoj zemlji, također sam student koji bi trebao diplomirati krajem ljeta ako sve protekne po planu i nakon toga bi krenuo sa realizacijom odlaska na neki brod.

Trenutno u svojoj glavi imam toliko pitanja o ovoj temi, pa vjerojatno neću ni sve pitati kroz jedan post, no uglavnom moram od nekud početi.

Pa krenut ću najprije s tim da kažem da ciljam na poslove u kasinu jer već imam iskustva na radu u kasinu, pa mi je to kao neki primarni cilj, drugi cilj bi bio doći na neki posao koji ima veze s informatikom jer sam na informatičkom fakultetu pa mogu reći da imam i neka znanja o informatičkim tehnologijama, a što se tiče jezika tu jedino znam engleski koji nije sasvim savršen ali ga znam poprilično i još ga ja s vremenom učim, a i kad bi znao da ću ići na brod ili bi imao priliku otići na brod onda bi ga se još dodatno uhvatio.

Čitao sam dosta stvari po forumu (iako imam još puuuuno toga za pročitati) koje su me zanimale, ali pošto su neki postovi stari i po 1,2,3 godine onda ću morati pitati neke stvari ponovo čisto radi nekih novih iskustava i nekih novih spoznaja.

Zanima me kakav je proces prijave u agenciju (još ni jednu agenciju nisam zvao ali namjeravam), što se događa nakon prijave, koja je agencija po vama najbolja?

Koliki su troškovi putovanja prema lokaciji gdje se brod nalazi, pa kad se stigne na brod kakve sve troškove imate na brodu, npr. koliko košta hrana na brodu, kakva je hrana na brodu, imamo li kao radnici nekakve popuste u trgovinama na brodu, kakvim se sportskim aktivnostima možemo baviti na brodu, evo ja bi za primjer krenuo intenzivnije u teretanu kad bi došao na brod, pa jeli se mogu kupiti dodatci prehrani negdje na brodu ili van broda pa to unijeti na brod, kakve su ostale sportske aktivnosti npr. košarka, nogomet, tenis ili ne znam što već sve imaju neki brodovi, koliko se sve to plaća, najviše me zanima koliko se plaća teretana.

Uglavnom hrpa pitanja koja je vjerojatno već negdje postavljena, ali morao sam pitati ponovo  ;)

A i bit će tu još pitanja samo mi sad mozak u ovu kasnu uru ne radi baš najbolje :)

Koliko se otprilike čeka na neki posao, vidio sam da su neki ljudi čekali i po 6 mjeseci ako se ne varam, pa bi meni naprimjer najviše odgovaralo da se prijavim sad sredinom godine pa da dobijem posao krajem godine, to bi mi sad odgovaralo za prvi put, a kad bi išao na druge ugovore onda bi mi bilo svejedno.

To je za sada sve jer na mogu više gledati, a ni razmišljati pa se pišemo uskoro.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Novi ?lan
« Reply #1 on: 17/April/2010 »

Uglavnom hrpa pitanja koja je vjerojatno već negdje postavljena, ali morao sam pitati ponovo  ;)


Krivo, nisi morao ... mislim da bi se većina forumaša složila sa mojom tvrdnjom da je forum sasvim uredno složen, a takav je upravo zbog toga jer ne dozvoljavam postavljanje istih pitanja na više mjesta na forumu. Slobodno pitaj i otvori temu za ono što te zanima, ali trudi se ne ponavljati ono što je već napisano, jer mi to predstavlja gubitak vremena na moderiranje foruma.

Ako pak želiš potaknuti ljude da ti na razna pitanja odgovaraju samo u ovome thread-u, onda ok, ali nemoj se čuditi ako ljudi razmišljaju poput mene i misle si da bi trebao prvo čitati forum, ili ti jednostavno pejstaju link na već postavljenu temu.

 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Djokoverona

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Novi ?lan
« Reply #2 on: 17/April/2010 »
Potpuno jasno.....protresi forum detaljnije i naci ces sve sto te zanima.....Bar se tu moze nac svaka informacija....Pozz Sefe....i srecno novim clanovima sto pre  :plovim: