Author Topic: imam 19 god  (Read 4375 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline uzy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
imam 19 god
« on: 24/April/2010 »
Evo i ja da se prikljucim ovim velikim vodama,vec nekoliko dana pratim ovaj forum i svaka cast za forum stvarno je odlican.
Zovem se Nemanja imam 19 god i imam veliku zelju da odem da radim na brodu.
E sad jeste da sam jos mlad pa ne znam da li primaju tako mlade,ali nista ne moze da se izgubi ako se pokusa.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Pozdrav
« Reply #1 on: 24/April/2010 »
Ne primaju tako mlade... Minimum 21 godina

Offline uzy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pozdrav
« Reply #2 on: 24/April/2010 »
Pa citajuci forum i video sam da traze ljude od 21 godine, ja za koji dan punim 20 pa me zanima da li su primali ljude sa tim godinama.
I hteo bih jos da pitam koji je posao najbolji za pocetnike, od iskustva imam rad u teretani kao instruktor a engleski solidno poznajem.
Pa me zanima osim neke sportske aktivnost sta bih jos mogao da radim?

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Pozdrav
« Reply #3 on: 24/April/2010 »
Na Carnivalu primaju sa 20 godina.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: imam 19 god
« Reply #4 on: 24/April/2010 »
Koliko sam čitao na forumu, (a možeš i ti), potrebno je imati barem FFK ako želiš na poziciju sports staff.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline uzy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: imam 19 god
« Reply #5 on: 24/April/2010 »
Pa hvala vam.Jos samo ako bi mogao da mi neko da link gde pise o sport staffu posto evo trazim a ne mogu da nadjem nista,i ako bi mogao da mi objasnis sta je FFK

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline uzy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: imam 19 god
« Reply #7 on: 25/April/2010 »
Ja trenutno i studiram DIF,ali bih hteo i pre nego sto zavrsim da probam da radim na brodu ali na nekoj drugoj poziciji,pa ako moze mali savet koja bi pozicija bila najbolja za pocetak sto se tice rada nije mi problem zato i idem ,jos jednom da kazem engleski mi je solidan ali nameravam da ga jos vise usavrsim?Jos jednom hvala!!!

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: imam 19 god
« Reply #8 on: 25/April/2010 »
Ja trenutno i studiram DIF,ali bih hteo i pre nego sto zavrsim da probam da radim na brodu ali na nekoj drugoj poziciji,pa ako moze mali savet koja bi pozicija bila najbolja za pocetak sto se tice rada nije mi problem zato i idem ,jos jednom da kazem engleski mi je solidan ali nameravam da ga jos vise usavrsim?Jos jednom hvala!!!
Eh što bih ja dao da imam takvih problema,19godina..... oT  :haha:
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline bolt

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: imam 19 god
« Reply #9 on: 25/April/2010 »
ja san prošle godine bia na interviewu sa 20godina i proša i sad ćekan ukrcaj još za par miseci,ali san od ove godine već u 21.godini,tako da mi nije bilo nikakvih problema..za carnival... :plovim: :plovim:

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: imam 19 god
« Reply #10 on: 25/April/2010 »
Ja trenutno i studiram DIF,ali bih hteo i pre nego sto zavrsim da probam da radim na brodu ali na nekoj drugoj poziciji,pa ako moze mali savet koja bi pozicija bila najbolja za pocetak sto se tice rada nije mi problem zato i idem ,jos jednom da kazem engleski mi je solidan ali nameravam da ga jos vise usavrsim?Jos jednom hvala!!!
pa teško ti netko može savjetovat šta da radiš, to je sve stvar što voliš radit u životu, dali ti se sviđa fotografija, rad i shopu, konobar?
I kojeg imaš radnog iskustva.
Najvažnije je da se zamisliš što ti se sviđa, jer bezveze je ič radit nešto da svatiš da ti je ta posao dosadan i ne sviđa ti se.
Bilo je ljudi koji su kad su došli dali otkaz za 2 mjeseca jer su pogriješili poziciju, pa su se morali opet prijavljivat za drugu.
Osobno zna jednu curu iz zagreba koja je išla za shop asisstent da bi svatila da hoče radit na recepciji tek kad je došla, i jedva je čekala kraj ugovora.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: imam 19 god
« Reply #11 on: 25/April/2010 »
Čisto sumljam da ima iskustva...

Offline uzy

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: imam 19 god
« Reply #12 on: 25/April/2010 »
Pa ljudi hvala vam na savetima,taman ima jos koju godinu da dobro razmislim sta cu.Veliki pozdrav za sve one koji sada plove