Author Topic: znam da ništa ne znam  (Read 17227 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #15 on: 28/April/2010 »
Da da, asst. waiter će se jako zbližit sa kolicima.. Koliko sam ih samo ja prevozao, a ugurat ih na brod po onoj strmoj rampi, ljude od 200kg... svašta sam prošao.. ali ne, ne vodiš ih u wc  no;;; 
uvjek sam ti zavidio da tom guranju  :haha:
Kako če se mnogi začudit kad vide debele amerikance u kolicima na električni pogon, jedan mi je preko noge prošo.

Red Duke

  • Guest
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #16 on: 28/April/2010 »
Da da, asst. waiter će se jako zbližit sa kolicima.. Koliko sam ih samo ja prevozao, a ugurat ih na brod po onoj strmoj rampi, ljude od 200kg... svašta sam prošao.. ali ne, ne vodiš ih u wc  no;;; 
  Sad mi je mnogo lakse posto i ja apliciram za asst. waiter(Carnival).Oni 200 kila,ja 98 kila(ni gram sala) pa izdrzacu fizicki,ali psihicki?Valjda necu *opi*deti.Vidim da ce mi se vezbanje svaki dan izgleda isplatiti.Mada mi nije jasno zasto ih neko gura kad imaju elektricna kolica -()-?

  Oswald,za asst. waiter-a na Carnivalu nije potrebno iskustvo zar ne?Imas neki savet? :)

 

peanutz

  • Guest
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #17 on: 30/April/2010 »
Moje neko mišljenje sad nemojte me loviti za riječ ali za bilo kakav supervisor poziciju treba doći promocijama a ako je neko dobio tu poziciju mislim da je imao jako veliku sreću ili na intervju ostavio jako jako dobar dojam.

Mislim da se takve funkcije ne dobe samo tako za prvi put al raspitajte se, a opet si mislim i da dobiješ tu vrstu posla pa dok počneš radit da ne radiš dobro i da te degradiraju na neku losiju poziciju kojoj se nisi nadala i nisi htjela il u najgorem slucaju posalju doma!!
Eto, ipak moze odmah na supervizorsku poziciju, u housekeepingu, floor supervisor konkretno. A pokusali su ovi iz EP da me odgovore od toga... na kraju sam dobio savete kako da ispeglam CV, sta da kazem, kako da se ponasam, sve... i sve to kada sam im rekao da na ovom forumu postoje ljudi koji su otisli direktno tamo... progutase knedlu i onda sve moze... Sefe, hvala na tome, stvarno... PS plata za FS na Carnivalu je oko 1500 a na RCCL oko 2200.. drasticna razlika. neko zna zasto?

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #18 on: 01/May/2010 »
Eto, ipak moze odmah na supervizorsku poziciju, u housekeepingu, floor supervisor konkretno. A pokusali su ovi iz EP da me odgovore od toga... na kraju sam dobio savete kako da ispeglam CV, sta da kazem, kako da se ponasam, sve... i sve to kada sam im rekao da na ovom forumu postoje ljudi koji su otisli direktno tamo... progutase knedlu i onda sve moze... Sefe, hvala na tome, stvarno... PS plata za FS na Carnivalu je oko 1500 a na RCCL oko 2200.. drasticna razlika. neko zna zasto?

ja sam im isto spomenula forum i bojim se da nisu bili nimalo oduševljeni, rekli su mi da zaboravim SVE što sam ikad pročitala na forumu???  -()-

nisu mi ponudili niti jednu drugu potencijalnu poziciju, nego su odmah navalili s ass.waiterom.

Red Duke

  • Guest
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #19 on: 01/May/2010 »
ja sam im isto spomenula forum i bojim se da nisu bili nimalo oduševljeni, rekli su mi da zaboravim
SVE što sam ikad pročitala na forumu???  -()-
nisu mi ponudili niti jednu drugu potencijalnu poziciju, nego su odmah navalili s ass.waiterom.

  Pa oni iz agencija mrze ovaj forum zato sto oni zele ovce za sisanje.  Njima je najbolje da kandidat ne zna nista, pa da ga oni lakse izmanipulisu. Sto ti vise znas to su oni manje srecni. A sto vise oni mrze ovaj forum to ga ja vise volim.  :haha:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Employment Power Zagreb
« Reply #20 on: 01/May/2010 »

.... rekli su mi da zaboravim SVE što sam ikad pročitala na forumu???  -()-


Jasno, a najbolje im je da zaboraviš da preko nekih drugih agencija 3x jeftinije dobiješ isti posao.  :nokti:
To bi im najviše pasalo da se ne spominje, a totalna amnezija im je još poželjnija.

Na forumu su trenutno registrirana 34 veterana, koji su prilično detaljno opisali i još uvijek opisuju svoja iskustva, zašto bi to ikoga normalnoga smetalo?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Employment Power Zagreb
« Reply #21 on: 01/May/2010 »
Jasno, a najbolje im je da zaboraviš da preko nekih drugih agencija 3x jeftinije dobiješ isti posao.  :nokti:
To bi im najviše pasalo da se ne spominje, a totalna amnezija im je još poželjnija.

Na forumu su trenutno registrirana 34 veterana, koji su prilično detaljno opisali i još uvijek opisuju svoja iskustva, zašto bi to ikoga normalnoga smetalo?
Je agencija ima svoj cilj a to je dobiti sve više kandidata, ja kada sam se vratio sa prvog ugovora s broda, onda me agencija pozvala da nešto pozitivno kažem drugim kandidatima.
Onako sa strane su mi rekli da govorim samo sve najbolje, i da uljepšavam sliku ;)
Naravno da to ne radim, kažem i dobre i loše stvari rada na brodu, šta ču lagat ljudima samo da bi agencija dobila više kandidata.

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Employment Power Zagreb
« Reply #22 on: 01/May/2010 »
Jasno, a najbolje im je da zaboraviš da preko nekih drugih agencija 3x jeftinije dobiješ isti posao.  :nokti:
To bi im najviše pasalo da se ne spominje, a totalna amnezija im je još poželjnija.

Na forumu su trenutno registrirana 34 veterana, koji su prilično detaljno opisali i još uvijek opisuju svoja iskustva, zašto bi to ikoga normalnoga smetalo?

e pa nije mi jasno, ja mislim da je ovaj forum koristan kako nama, a tako bogami i njima.
jer da nije ovog foruma i svega što sam tu pročitala i prije registracije, ne bi se sigurno
ni došetala do agencije na razgovor. ovo je bio 1. korak koji me doveo k njima,
i sigurna sam da nisam jedina...jer se puno lakše odlučiš na 2. korak nakon što ovdje
upiješ i procesuiraš sve informacije u svojoj glavi.

možda ja to krivo gledam, ne znam.  -()-

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #23 on: 01/May/2010 »
Tatinaprinceza , cini mi se da smo se vidjele jucer u agenciji ako se ne varam, bila si na razgovoru sa Aleksandrom ( svijetla tocka one agencije )?

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #24 on: 01/May/2010 »
Tatinaprinceza , cini mi se da smo se vidjele jucer u agenciji ako se ne varam, bila si na razgovoru sa Aleksandrom ( svijetla tocka one agencije )?

da....šta je to bilo jučer? pobrkali su mi se dani :)
mislim da te se sjećam, ti si sjedila pored mene, jel?
jesi ti već bila na brodu ili ideš prvi put?

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #25 on: 01/May/2010 »
da....šta je to bilo jučer? pobrkali su mi se dani :)
mislim da te se sjećam, ti si sjedila pored mene, jel?
jesi ti već bila na brodu ili ideš prvi put?


da, sjedila sam do tebe..
idem prvi put i nadam se da ce biti super!!
i mogu ti reci da sam uglavnom sve informacije doznala ovdje na forumu jer su u agenciji malo skrti sa informacijama, jer cim manje znas za njih bolje...
uglavnom, forum ce ti puno pomoci!!!!
sretno i ako zelis neki drugi posao na brodu a ne ass.waiter, samo gnjavi ih, morat ce popustiti.
pozz

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #26 on: 01/May/2010 »
da, sjedila sam do tebe..
idem prvi put i nadam se da ce biti super!!
i mogu ti reci da sam uglavnom sve informacije doznala ovdje na forumu jer su u agenciji malo skrti sa informacijama, jer cim manje znas za njih bolje...
uglavnom, forum ce ti puno pomoci!!!!
sretno i ako zelis neki drugi posao na brodu a ne ass.waiter, samo gnjavi ih, morat ce popustiti.
pozz

e pa sretno ti onda, nadam se će sve proteći u redu, putovanje, ukrcaj...smještaj :)
onda nam se javi kad se smjestiš i malo snađeš :)
jesi ti baš aplicirala za tu poziciju ili su ti je oni ponudili?


Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #27 on: 01/May/2010 »
e pa sretno ti onda, nadam se će sve proteći u redu, putovanje, ukrcaj...smještaj :)
onda nam se javi kad se smjestiš i malo snađeš :)
jesi ti baš aplicirala za tu poziciju ili su ti je oni ponudili?



nanny_annie je aplicirala za assistent w. i par dana nakon toga i za gift shop i prosla je  oba interviewa.
ča je  život vengo fantažija

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #28 on: 03/May/2010 »
Forsirat ce uvijek da ljudi odu kao asst. waiter, jer se to najvise trazi..
A najvise traze tu poziciju, jer ljudi daju otkaze stalno (ukljucujuci mene).

Red Duke

  • Guest
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #29 on: 03/May/2010 »
Forsirat ce uvijek da ljudi odu kao asst. waiter, jer se to najvise trazi.. A najvise traze tu poziciju, jer ljudi daju otkaze stalno(ukljucujuci mene).
 Koji deo posla ti je bio najtezi kao asst. waiteru? Bas me zanima... :pop: ...i da li si imao iskustva u konobarisanju pre nego sto si poceo raditi za Carnival kao asst. waiter? Ako hoces posalji PM.  Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzz