Author Topic: znam da ništa ne znam  (Read 17304 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #30 on: 03/May/2010 »
Zavrsio sam skolu za konobara, ali vjeruj mi ne treba ti nikakvo iskustvo u tome za radit kao konobar na brodu.
Najteze mi bilo dignut se i ic na posao hehe, salim se..
Sta ja znam, najgore mi bilo posluzivat staff, jer radis u tri smjene i uzme ti cijeli dan.
Tako i sa oficirima (samo sto je njih jos gore posluzivat)

Red Duke

  • Guest
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #31 on: 03/May/2010 »
  Hvala ti mnogo na odgovoru :yahoo:... ...Pozzzzzzzzzzz...

Offline Walter

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #32 on: 03/May/2010 »
Zavrsio sam skolu za konobara, ali vjeruj mi ne treba ti nikakvo iskustvo u tome za radit kao konobar na brodu.
Najteze mi bilo dignut se i ic na posao hehe, salim se..
Sta ja znam, najgore mi bilo posluzivat staff, jer radis u tri smjene i uzme ti cijeli dan.
Tako i sa oficirima (samo sto je njih jos gore posluzivat)

Moj prijatelj je otisao na Carnival kao ass waiter, kaze snasao se a nikad nije tacne vidio mogao sam ga zamisliti da radi bilo sta
osim da bude konobar, jesi se ikako mogao izboriti za waitera ne za asistenta posto si ipak zavrsio tu skolu

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #33 on: 03/May/2010 »
Nikako, moras prvo radit kao assistant da bi kasnije postao team waiter.

Offline Walter

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #34 on: 03/May/2010 »
Jako glupo trpati u isti kos one koji za to zavrse skolu i imaju ikustvo sa ljudima kojima je to nesto novo,koliko sam vido ti si dao otkaz, koji je bio glavni razlog za to

Ubice nas sef odosmo u off topic

Red Duke

  • Guest
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #35 on: 03/May/2010 »
Moj prijatelj je otisao na Carnival kao ass waiter, kaze snasao se a nikad nije tacne vidio mogao sam ga zamisliti da radi bilo sta
osim da bude konobar, jesi se ikako mogao izboriti za waitera ne za asistenta posto si ipak zavrsio tu skolu
 Vrlo ohrabrujuce za nas koji tacne vidli nismo.  :D :uzdravlje:

  PS. Topic je "znam da nista ne znam" tako da udri brigu na veselje, jer ja znam da o konobarluku nista ne znam. Potpuno in topic.

Offline Walter

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #36 on: 03/May/2010 »
Da to i mene ohrabruje :D, mada sam ja tacne vido dosta al cini mi se da se to jaako razlikuje od ovog sto se radi na brodu, valjda cu se i ja snaci :haha:

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #37 on: 03/May/2010 »
Ne morate se uopce brinut oko toga imate li iskustva. Ono sto trebate znat, naucit cete tamo. Mozda najvaznija stvar, da znate engleski dobro. Tako da se mozete sporazumijet sa svima, i odmah je lakse zivjet i radit.

Offline Walter

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #38 on: 03/May/2010 »
Vrlo si me ohrabrio sad Oswald, posto za engleski kontam da ga odlicno znam, prevodio sam i raznu strucnu literaturu,
ee jos sad samo da ja docekati kakv intervju proci i ispaliti se sto dalje odavde

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: znam da ništa ne znam
« Reply #39 on: 03/May/2010 »
Da to i mene ohrabruje :D, mada sam ja tacne vido dosta al cini mi se da se to jaako razlikuje od ovog sto se radi na brodu, valjda cu se i ja snaci :haha:

znači svi u konobare :)
ej, a jel možda netko zna nekog tko je radio za Cunard kompaniju, pa da kaže nešto više  :moli:
Tražila sam po netu i forumu i gotovo da nitko nema iskustava sa njima, a ako sam nešto i našla to je bilo
svega jedva sklepane 2-3 rečenice, niškoristi.  :rolleyes: