Author Topic: Interview za utility  (Read 3489 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline teptek1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Interview za utility
« on: 29/April/2010 »
pozz svima

4 i 5 maja imam interview za utility pa ako ima neko da je ranije aplicirao bas za utility neka napise sta su ga pitali?
Stalo mi je da prodjem pa da se sto bolje pripremim.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Interview za utility
« Reply #1 on: 29/April/2010 »
pozz svima

4 i 5 maja imam interview za utility pa ako ima neko da je ranije aplicirao bas za utility neka napise sta su ga pitali?
Stalo mi je da prodjem pa da se sto bolje pripremim.

Ja aplicirao za tu poziciju i primili me,sve je stvar snalaženja,mene je konkretno pitao,dali sam ikad kuhao,jer kao dosta se pomaže oko pripreme hrane,znam li razliku između junetine i janjetine,da mu je opišem,dal sam gadljiv?Koliko sam spreman dati sebe u sve to?Dal postoje dani u mjesecu kad nebi htio raditi?I ne sjećam se ali još je ispitivao,jedno 10-15min.
Za tu poziciju češ proči ak im se svidiš,odnosno ak trebaju ljudi,koliko ja znam od nas 136 na tom interw.je prošlo 32 od toga nas 3 za utility,Don,dečko s ovog foruma je već otišao a ja i od Gab (cre s foruma) dečko smo sad dobili da idemo.
Nadam se da sam ti pomogao,ne sjećam se točno cijelog interw.jer je prošlo već pola godine,ali samo hrabro i samouvjereno.
Dosta njih zablokira ali to je sve stvar glave,misli o tome kako nemožeš izgubiti ništa i samo opušteno!
Ak mu se svidi tvoj personality nemoraš brinuti da te neče primiti.
Uvijek kažem nije loše nekakvu šalicu baciti,umjerenu,jer imam nekakvu teoriju da se lakše nekome svidjeti ak ga nasmiješ i da vidi da nisi uplašen i uštogljen nego da praviš od sebe neku budalu,odnosno ono što nisi!
Veliki pozdrav od Ledenog!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline teptek1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Interview za utility
« Reply #2 on: 29/April/2010 »
Hvala puno.
Svaka informacija je dobro dosla.

Offline kid99

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Interview za utility
« Reply #3 on: 03/August/2010 »
hvala!