Author Topic: žensko, 24.god. Zagreb  (Read 8626 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aurora-Zagreb

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #15 on: 01/May/2010 »
hvala ti Marko, svaki odgovr i savjet je dobrodošao....ma napunila sam se informacijama i sad tek ne znam za koji posao da se javim, jer htjela bi vidjeti sva ta prekrasna mjesta, stoga mi treba neki posao gdje barem češće možeš izlaziti a da nije mizerna plaća jer nebi ispod 1.000 dolara išla.. znam da ne možeš i ovce i novce, ali ipak... ;) nebi sad htjela ispasti bahata, ali vjerujem da je većini ljudi tako u glavi.... :)
I kad padneš ustani, u životu nikad ne odustani !!!!!!!!!!

Red Duke

  • Guest
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #16 on: 01/May/2010 »
hvala ti Marko, svaki odgovr i savjet je dobrodošao....ma napunila sam se informacijama i sad tek ne znam za koji posao da se javim, jer htjela bi vidjeti sva ta prekrasna mjesta, stoga mi treba neki posao gdje barem češće možeš izlaziti a da nije mizerna plaća jer nebi ispod 1.000 dolara išla.. znam da ne možeš i ovce i novce, ali ipak... ;) nebi sad htjela ispasti bahata, ali vjerujem da je većini ljudi tako u glavi.... :)
  Nisi uopste bahata no;;;.To sto ti zelis zeli svako.Ko tvrdi suprotno jednostavno laze.Svi zele sto vecu platu,svi zele da obidju sto vise mesta, to je potpuno normalno.
 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #17 on: 01/May/2010 »
slažem se sa q-om, ... i ima još ponekih pozicija na kojima čovjek može naći sredinu, ali ne možeš ih dobiti prvi ugovor, treba ti brodsko iskustvo
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Red Duke

  • Guest
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #18 on: 01/May/2010 »
slažem se sa q-om, ... i ima još ponekih pozicija na kojima čovjek može naći sredinu, ali ne možeš ih dobiti prvi ugovor, treba ti brodsko iskustvo
 Sefe,ja imam jedno malo pitanjce. Ko je "q-om"? -()-
  

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #19 on: 01/May/2010 »
  Sefe,ja imam jedno malo pitanjce.Ko je "q-om"? -()-
 

markoQ

razmak Duke ... razmak  :tuctuc:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Red Duke

  • Guest
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #20 on: 01/May/2010 »
markoQ

razmak Duke ... razmak  :tuctuc:
 Sorry,I forgot. Very,very sorry. Now is ok.  :D

peanutz

  • Guest
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #21 on: 01/May/2010 »
u centru Beograda imam stan tako da mi to nije problem... 
sta radis veceras? hahahahaha sala! ovi iz safe cruise-a za shoppyje traze da znas i nemacki, ali mozes za pursera da apliciras...

Offline Aurora-Zagreb

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: žensko, 24.god. Zagreb
« Reply #22 on: 01/May/2010 »
hahahah, učim jezike, eto što radim  ;) ma skužila sam da traže i njemački pa se neću sad ni prijavljivati, pričekat ću drugi intervju pa vidjeti šta se nudi...samo me strah da će se dugo čekati na drugi intervju, sad ih ima u 5 mj i onda tko zna kad će opet, daj Bože na ljeto da bude nešto again....

hvala svima, zaista ste divni, u današnjem doba se čovjek ugodno šokira kad ti netko hoće pomoći, umjesto da to bude normalno....
I kad padneš ustani, u životu nikad ne odustani !!!!!!!!!!