Author Topic: Cunard  (Read 62173 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #30 on: 28/March/2011 »
Psihick, vredja itd.

Mozesh ti prijavit sve al ti se to obije u glavu tako da na kraju cesh josh bolje naj****, niko ne voli cinkere a kad saznaju ostali onda te svi na zub uvate, shta cesh onda, prijavit svih???

Obicno je taj koji te maltretira tvoj supervisor koji je godinama u kompaniji i koji zna sve zivo i mrtvo, mislish ti da koji si tek doso da imash pravo da se zalish, to je brodski zivot i cao. Al u biti do tebe je, mene osobno niko nikad maltretiro nije jer nisam dao. Ak si normalan i ne radish sranja nema te ko shta maltretirat nesh puno, ak si mamagajo, lovish krivine, nesh radit onda je maltretiranje u opisu radnog vremena, a opet jednostvano se mozda ne svidjash tom supervisoru i je*e te i cao. Strpish ga misec dva tri dok ne ode doma i cao. Nesh ti vjecno sa njim radit. Samo opusteno.
;)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #31 on: 28/March/2011 »
Evo recimo moj primjer, u 6 mjeseci ja sam dvojicu prijavio, al morash biti oprezan sa tim. Proguto sam sranja od njih bar 5-6 u 6 miseci.

Treba biti oprezan jako. Jedan me vredjo nonstop pa sam ga prijavio i za to njegovom supervisoru jer lik bio budala i pretjero je jako. Na kraju mi poceo davat hard time jer sam sode neke prolio, kao to je kost of the bar a sode da ih bacim 5 kartona nikom nisht. Debil. Tu je dobio po repu on od menadjera. Al lik je nije mogo mi nisht jer je on bio kriv i od svojih kolega i od mojih kolega tako da mi ostali niko nije davo hard time.

Drugi je pokazo neprofesionalnost prema meni a u biti je ispo neprofesionalan prema gostima, bio moj supervisor al doso tek na brod a ja vec bio 4 miseca i cijenili me menadjeri, nikad problema itd. I sad on doso poceo se on nesh dokazivat meni i neki inat tero dok mi je davo neku cugu i ja kad je to sve gotovo ostavim tray i menadjeru i tu je po repu dobio i bio je kriv i od strane mene, moji kolega i njegovih kolega.

Znaci oprezan mora se biti. A sad kolko sam puta proguto s**** druga prica jer nemam shta reci. Radit se mora a za vecinu stvari okrecesh glavu. Nismo djeca pa da kukamo svako malo, to je ona stara nemogu svi biti ludi a jedino ti pametan.

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #32 on: 28/March/2011 »
Evo recimo moj primjer, u 6 mjeseci ja sam dvojicu prijavio, al morash biti oprezan sa tim. Proguto sam sranja od njih bar 5-6 u 6 miseci.

Treba biti oprezan jako. Jedan me vredjo nonstop pa sam ga prijavio i za to njegovom supervisoru jer lik bio budala i pretjero je jako. Na kraju mi poceo davat hard time jer sam sode neke prolio, kao to je kost of the bar a sode da ih bacim 5 kartona nikom nisht. Debil. Tu je dobio po repu on od menadjera. Al lik je nije mogo mi nisht jer je on bio kriv i od svojih kolega i od mojih kolega tako da mi ostali niko nije davo hard time.

Drugi je pokazo neprofesionalnost prema meni a u biti je ispo neprofesionalan prema gostima, bio moj supervisor al doso tek na brod a ja vec bio 4 miseca i cijenili me menadjeri, nikad problema itd. I sad on doso poceo se on nesh dokazivat meni i neki inat tero dok mi je davo neku cugu i ja kad je to sve gotovo ostavim tray i menadjeru i tu je po repu dobio i bio je kriv i od strane mene, moji kolega i njegovih kolega.

Znaci oprezan mora se biti. A sad kolko sam puta proguto s**** druga prica jer nemam shta reci. Radit se mora a za vecinu stvari okrecesh glavu. Nismo djeca pa da kukamo svako malo, to je ona stara nemogu svi biti ludi a jedino ti pametan.

Fala na informacijama...znaci samo se treba znati postaviti da vide da te nemogu za*****avat i svoj posa radit normalno bez zaljenja da bi bilo sve dobro...ali opet kad se na tebe namjeri supervisor koji nije vidio p...e od rodenja nije dobro  :nono: lipo bi mi to na balkanski nacin rjesili na kopnu  :D ali jbg brod je brod...

Offline malidjecak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #33 on: 29/March/2011 »
Da li je neko dobio ukrcaj na Cunard,sa intervjua u martu???

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #34 on: 29/March/2011 »
Ja sam prošao. Možda se ukrcam u drogoj polovici idućeg mjeseca ako stignem riješiti vizu. Inače, jeste li došli do nekog koncenzusa oko toga koliko zarađuje assistant waiter?

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #35 on: 29/March/2011 »
Krivo su me razumili, ne mislim od strane supervisora jer tu ako radiš svoj posao nemaš problema, mislim od strane gostiju, jer oni dođu na Cunard i misle da su Boga za ..ja uhvatili te liječe svoje frustracije na waiterima...

Što se tiče zarade se ovisi di radiš i kad radiš  te na kojem brodu.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #36 on: 30/March/2011 »
Pa kako nisi prosao, di je zapelo?

De mi reci shta pitaju, sumnjam da su te nesh sa svojim menijom maltretirali?
Kolko ti imash iskustva u ugostiteljstvu?

pa pitali su neka francuska vina za koja sam prvi put u zivotu cuo, likere kojekakve, koktele...
Ali bash opshirno sve, bas su detaljni...
a iskustva bar imam, preko 4 godine...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #37 on: 30/March/2011 »
Aha, a jebg, shteta, bash mi zao sto proso nisi. Drugi puta pamet u glavu. :)

Vidish da nemash iskustva dovoljno, razumijem za vina, al koktele i likere morash znati.

Pogledaj si www.barmen.hr

U njih sam ja skolu za barmena zavrsio, ak nish drugo naucit ce te likere(sve sto ti treba za ugostiteljstvo i koje koriste vanka, govorim iz iskustva jer sam zavrsio carnivalov college i tamo smo imali sve sto u skoli za barmena a isto se koristi i u baru), vina su druga prica.

Offline majkl109

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #38 on: 06/April/2011 »
ja sam bio na intervju u zagrebu 8.februara/veljaca za poziciju bar waiter i nisam prosao, tj. niko od nas 18 tog dana vjerovatno nije prosao... ako planirate aplicirati za cunard, samo da vam kazem da se bas, bas dobro morate spremiti, i da, nemojte pucati na visoke pozicije jer su stvarno detaljni na intervjuu i pitaju bas svasta... lakse je proci za nize pozicije, a kasnije se napreduje... iz ovog sad ugla gledano, ja bih samo da me prime na cunard, pa makar za koju poziciju, jer su stvarno najbolja kompanija... srecno!

P.S. Do ljeta nista od intervjua, koliko ja znam....

Pozdrav svima!
Eto samo da ti kazem da sam i ja bio na interviewu taj puta(u Best Westernu) i da sam prosao za bar waitera.
Poslali su mi papire preko agencije, ali moram cekati do 7 mjeseci na ukrcaj. Znaci tek u 9.mjesecu. Ja se nadam i prije, ali imaju 3 broda, prvi put idem na ukrcaj za tu kompaniju pa mi je to i razumljivo.
Cekao sam i na ukrcaj za Carnival oko 6 mjeseci.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #39 on: 06/April/2011 »

Što se tiče zarade se ovisi di radiš i kad radiš  te na kojem brodu.

Što se ne može ni bar otprilike reći u kojem bih rasponu mogao očekivati zaradu? Mislim da će brod najvjeroajtnije biti QE.

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #40 on: 06/April/2011 »
jažeš 6 miseci Carnival si čeka? ne virujen da ću toliko čekati, izgorit ću ode, ako me neće oni ; odo negdi drugdi ;)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #41 on: 07/April/2011 »
Ja sam cekao preko godinu dana na ukrcaj.

Hoce te neko drugi al u RH jer sada je sezona. :D

Da cesh na cruzer nabrzaka nema teorije, eventualno ko asst waiter posto masovno daju otkaz ili dobivaju pa je potreba, ove normalnije pozicije nije to tako lako.

Po mom iskustvu koje je oko 2 godine sto se tice zaposlenja na brodu itd emloyment ti je najbrzi sto se tice ukrcaja, ak te oni nemogu brzo ukrcat nece te ni drugi. To ti je 100%. Al naravno nitko ne kaze da nemozesh probat. :)

Javi nam kak si proso, bash me zanima.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #42 on: 08/April/2011 »
Pozdrav svima!
Eto samo da ti kazem da sam i ja bio na interviewu taj puta(u Best Westernu) i da sam prosao za bar waitera.
Poslali su mi papire preko agencije, ali moram cekati do 7 mjeseci na ukrcaj. Znaci tek u 9.mjesecu. Ja se nadam i prije, ali imaju 3 broda, prvi put idem na ukrcaj za tu kompaniju pa mi je to i razumljivo.
Cekao sam i na ukrcaj za Carnival oko 6 mjeseci.

Da li si bio 7 ili 8 veljace na intervju? ja imam info da niko od 8 nije prosao... bilo nas 18 a dan prije 23 ili tako nesto...
svega 3 ili 4 osobe je proslo... samnom su bili njih 15 koji su prije radili na carnival-u po 1 do 10 ugovora na sarenim pozicijama... zao mi je ljudi, ja nemam prethodno iskustvo na brodu, a bio sam jako dobar, nego neznam sta se sa njima zbilo... mozda je trebalo malo ljudi, neznam... ja se nisam dobro spremio, a sada kad bi ponovo isao na razgovor za Cunard, prijavio bih se za neku nizu poziciju jer su stvarno najbolja kompanija...

Offline 12bolita

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #43 on: 18/April/2011 »
Poštovanje moreplovci!  :D

Molim vas informaciju kojoj se to agenciji treba javiti za Cunard? Pročitala sam gore negdje Pro employment ali ja to ne mogu naći nigdje na webu  -()-

Please pomoć! 

Offline 12bolita

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #44 on: 18/April/2011 »
Našla! Sorry na smetnji  oT

Nadam se da će se javiti, poslala sam mail sa svime, certifikati, references, cv. Samo me sad zanima da li možda vi znate više o tome s kojim cruise linijama i koncesionarima oni surađuju? Na njihovim stranicama ne piše..........