Author Topic: Cunard  (Read 62017 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #45 on: 18/April/2011 »
uglavnom Cunard i Seabourne....moj savjet je da ih takkodjer probaš nazvat....

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #46 on: 18/April/2011 »
ja se nisam dobro spremio, a sada kad bi ponovo isao na razgovor za Cunard, prijavio bih se za neku nizu poziciju jer su stvarno najbolja kompanija...

Ajd molim te reci meni kako znash da su najbolja kompanija?

Iz iskustva ili pricash u prazno?

Ak je u prazno a brijem da je nemoj molim te sirit dezinformacije. Zahvaljujem. Natalce over and out.

Samo ljude zbunjujesh a pogotovo one koje nisu na brodu bili a ni ti nisi bio kak mi se cini.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #47 on: 20/April/2011 »
Ajd molim te reci meni kako znash da su najbolja kompanija?

Iz iskustva ili pricash u prazno?

Ak je u prazno a brijem da je nemoj molim te sirit dezinformacije. Zahvaljujem. Natalce over and out.

Samo ljude zbunjujesh a pogotovo one koje nisu na brodu bili a ni ti nisi bio kak mi se cini.

meni, subjektivno misljenje... po mom misljenju su oni vrh... neznam zasto je problem kad  neko iznese svoje misljenje, a misljenje je da bih jako volio nekad raditi na cunard-u...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #48 on: 20/April/2011 »
Problem je shto pricash gluposti. Nema najbolje najgore kompanije. Sve vam to doje na isto uz neke male razlike. A ako su oni vrh kao shto mislish onda znaci da je puno lakse radit na royalu ili na celebrity ili carnival jer nema toliko hard time ko tamo. j****h ti lovu i sve a svaki dan te neko je*e u zdrav mozak.

Na temelju cega si zakljucio da su vrh. Na temelju par postova na forumu. Dok ne odesh i vidish ne pricaj, to shto je nekom drugom vrh mozda ce tebi bit smrt i dati cesh otkaz u sljedeci port.

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #49 on: 20/April/2011 »
Potpuno se slažem, neznamo mi šta nas sve čeka tamo na kruzerima i gde ćemo se pasti, kako reče neko veliki faktor ovde je srećan splet okolnosti, ako upadneš u dobar tim i sa dobrim šefovima . . . . . .ako Ne, kuku, stisneš zube i guraš šta si naumio  oT Jbg, bolje tamo da me je_u u mozak za pare nego ovde za ništa  :haha:

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #50 on: 21/April/2011 »
Problem je shto pricash gluposti. Nema najbolje najgore kompanije. Sve vam to doje na isto uz neke male razlike. A ako su oni vrh kao shto mislish onda znaci da je puno lakse radit na royalu ili na celebrity ili carnival jer nema toliko hard time ko tamo. j****h ti lovu i sve a svaki dan te neko je*e u zdrav mozak.

Na temelju cega si zakljucio da su vrh. Na temelju par postova na forumu. Dok ne odesh i vidish ne pricaj, to shto je nekom drugom vrh mozda ce tebi bit smrt i dati cesh otkaz u sljedeci port.

...a možda po tebi ja nemam pravo na svoje mišljenje? Oni su (po meni) vrh što se tiče nekog profesionalizma, unapređivanja svog znanja i zarade, opet ponavljam, moje subjektivno mišljenje... Ja ne odustajem tako lako, nego izvažem opcije i odlučim šta je najbolje... A najbolja zarada, barem meni je na Cunard-u, nije lako upasti, ne bojim se ja šikaniranja ili teškog rada, jer znam za šta i za koga i zbog čega radim... Shvatio ili ne, svejedno...
P.S. Ovaj forum je odličan, i drago mi je što postoji, ali nije jedina stvar na osnovu koje imam svoje visoko mišljenje o Cunard-u, postoji još mnogo stvari i informacija zbog kojih je to tako... Opet ponavljam, ja bi kada bi me neko pitao o cruise company na kojoj bi htjeo da radim najrađe izabrao Cunard, ali to ne ide tako... 
A savjet za sve ostale koji čitaju post-ove: nema loše kompanije, jer na svakoj primate platu, imate sve uslove koji pišu, postoji samo vaša greška u aplikaciji za posao: biće vam lošije ako aplicirate za poziciju o kojoj ili ne znate dovoljno ili mislite da vas neće uzeti u obzir ili primiti misleći da ste loši, jer uvijek ima i gorih i puno boljih od vas, zato dobro razmislite o poziciji za koju aplicirate... To je jedina stvar koja stvara pozitivna i negativna mišljenja o radu za Cruise ship kompanije, u svakom slučaju ja nikada nisam radio na cruise-ru ali sam upoznao mnogo ljudi koji jesu i imaju podjeljeno mišljenje...
Za sada toliko od mene...

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #51 on: 31/May/2011 »
Pozdrav ekipi.
E ovako cuo sam se ja s Mirjanom, i ona kaze da jos ne zna tacno kada ce biti interview, a i tako sam cuo od drugara jednog da bi trebao biti na ljeto.
Sad koliko je to sigurno ja ne znam, ima li jos neko da je nesto cuo, i da l' neko slucajno zna koje pozicije su available?

Pozzz
What goes around comes around

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #52 on: 17/July/2011 »
Pozdrav ekipi, samo da reagiram na brzaka na ovo sto pricate. Ja sam na Cunard QV vec 3 ugovora i iskreno, jedva cekam da promjenim kompaniju. Nije lose, iskreno, QV je ocigledno jedan od laksih brodova na svijetu (citiram jednog od metardija), ali problem je u tome sto ne mozete racunat na promociju jako dugo, ako je i dobijete, dobicete je samo da bi popunili neviji vacation ili medical... onda slijedi democija.
Place: Bf stwd u RS-Lido : 1000USD cisto
Bf Stwd u dinning room (samo ako imate srece i ako ste dovoljno dobri da upadnete, ako vas sefovi vole. Nemojte se pokazivat previse dobri u necemu jer vas mogu zadrzat, kao jednu frendicu u RS na telefonu i nisu joj dali da se makne u DR dva ugovora), dakle, Bfstwd u DR 1100-1250$ dok je brod u EU, i 1250-1400$ dok je brod u USA (dec, jan,feb i mart)
JR WTR (malo se potrudit i naucit nesto prije intervjua da nebi pali na bfstwd jer nema promocija)
DR: 1450 u EU i do 1650 u USA. i tip naravno vas dovuce do 2000, ako ste jako dobri s gostima i vise.
Todd English 1600 ako vas je 6 i mozda kojih 50$ tipa, a ako vas je 8 1450$.
Waiter uvjek isto: 2300-2400 plus tip koji dovuce do 3000.
O baru da ne pricam, tamo je gotiva.
Radi se drito 11h dnevno, sve preko 10h je overtajm koji se placa 2,5$-h.
Smjene za Jr su sje*ane, Off imate 1 do 2 puta u Cruisu, ovisi koliko portova ima.
Managment je sje*an, sve Indijci. Jedan nas HWTR i jedan ASST MD'H.
Cuvajte se Attile (Lido MDH), Mirande (MDH) i atko....
Pusi se u kabinama, neta ima svugdje, jako je brz... Hrana.... Srednja zalost, nekad naizgled losa ali ponekad ok... ne jesti hamburgere, i definitivno se snalazite za hranu u DR, ako vas uhvate Worning, ali ovbisi ko vas uhvati...
WSA je dobar ali prebrz da bi se sta naucilo....
u DR radite na stanici sa max 22-24 covera ali vas je troje, za sve manje stanice, a to je vecina, vas je dvoje.... atmosfera je jako frendli, budi dobar sa svima, svi ce ti pomoc ako i ti pomognes... NE DAVAT ATTITUDE i smile....
Sretno
This is Your last chance to start living!!!!!

Offline dubaiboi

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #53 on: 24/October/2012 »
Evo da i ovo malo oživimo  :)

Tko sve ovdje čeka intervju za bilo koju poziciju za Cunard, ima netko za Buffet Stewarda?

Ugl javite se vi budući Cunardovci  :D

Offline ducone88

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Cunard
« Reply #54 on: 27/November/2012 »
Evo ja se javljam non-stop, dosadio sam i "Bogu i narodu"  :run: