Author Topic: mogucnosti promene/trazenja novog posla dok ste na brodu - pitanje za iskusne :)  (Read 3427 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marijamaci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
cao svima!

ja se psihicki pripremam na moguci odlazak na princess, kao youth counsellor. jako dugo radim u prosveti, te mi je to najlaksi nacin da na brod odem, a kako stvari stoje moguce je da cu samo dobiti samo sezonski posao sto bi bilo jako dobro da "opipam teren"...

ali zapravo najvise zelim da se bavim muzikom (pevam/ sviram klavir i pevam). u tom smislu, kakve su mogucnosti da se na licu mesta u potpunosti promeni posao? ima li neko slicnih iskustava?
hvala unapred!

 :hekla:

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
cao svima!

ja se psihicki pripremam na moguci odlazak na princess, kao youth counsellor. jako dugo radim u prosveti, te mi je to najlaksi nacin da na brod odem, a kako stvari stoje moguce je da cu samo dobiti samo sezonski posao sto bi bilo jako dobro da "opipam teren"...

ali zapravo najvise zelim da se bavim muzikom (pevam/ sviram klavir i pevam). u tom smislu, kakve su mogucnosti da se na licu mesta u potpunosti promeni posao? ima li neko slicnih iskustava?
hvala unapred!

 :hekla:

prosvijetli me molim te...ne razumijem, ti želiš raditi na brodu kao dadilja,
ali te zanima možeš li se iz dadilje pretvoriti u pevaljku i to za vrijeme trajanja 1. ugovora??  ""]]
evo koliko sam ja shvatila, a to može biti upitno :D mislim da je to prilično težak zalogaj za prožvakati  :pop:
nije se lako za vrijeme trajanja ugovora tek tako prebaciti u sasvim 10. departmant
nek se javi netko da me ispravi ako sam polupala lončiće  b00/

peanutz

  • Guest
Nisi trebala da je napenalis, vec samo da je podsetis da prelista forum malo i nadje temu u kojoj se objasnjava kako se moze otici u entertainment sektor na brodu, zasto bi isla kao babysiter ako moze odmah da radi ono sto voli... kada je onaj madjionicar otisao zasto ne bi i ona... :D

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Nisi trebala da je napenalis, vec samo da je podsetis da prelista forum malo i nadje temu u kojoj se objasnjava kako se moze otici u entertainment sektor na brodu, zasto bi isla kao babysiter ako moze odmah da radi ono sto voli... kada je onaj madjionicar otisao zasto ne bi i ona... :D

a di sam je napenalila molim te? :sprda: htjela sam joj pomoći budući da joj
nitko danima ne odgovara.....znam da je teško mijenjati departmente,
a ona bi baš koliko sam shvatila išla ko dadilja jer su joj veće šanse
obzirom na iskustvo i obrazovanje. eto, slažem se, draga autorice, ako
već nisi prekopaj po " zabavnom " sektoru ovog foruma :)
ko zna, ak imaš glas ko Susan Boyle.....you're in  :-))))'

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
princezo, način na koji naginješ svoje tekstove ulijevo me ne oduševljava. (ban 7 dana)  :ban:
Isto je radio jedan bolesnik iz Osijeka, pa kad sam ga banirao, on digao nos i tražio da mu izbrišem profil, pa kad sam to napravio, 16x se pokušao ponovno registrirati ...

marijamaci, tema koju si postavila već postoji na forumu, zato čitaj prije nego ponovo poželiš zakupusati forum (ban 7 dana)  :ban:

hvala na pažnji  +U+

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
HAHAHAAHA   LOLČINA     :rofl:

Koji si lik Šefe, pa reko si da ovih dana ustaješ na desnu nogu a izgleda danas je bilo na lijevu!  :haha:
Baš si me nasmijao do suza s ovim banovima i postom.