Author Topic: Employment Power = FUJ!  (Read 59382 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #105 on: 05/June/2011 »
Ja sam dobio posao preko  njih malo su umisljeni to sam i ja primjetio ali sve u svemu su ok .Ali da su zaradili tih 300 E nisu
malo su po meni preuvelicivali sav taj proces kao da je nemoguce dobiti posao na kruzerima i koriste te fraze samo da ne postavljas previse pitanja . :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Offline Double Trouble

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
  • Bogova je vise, a ja sam samo jedan !
    • View Profile
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #106 on: 05/June/2011 »
Ja takodje pokusavam da apliciram preko EP-a. Moje iskustvo sa njima je za sad veoma kratko. Poslao sam im CV na engleskom sa pismom u mailu u kojem navodim za koji department sam zainteresovan. 2 dana kasnije su mi odgovorili mailom, poslali brosure departmenta za koji apliciram i trazili dokumentaciju (kopija pasosa, 3 page app, english cv, recomandation letter). Brzo sam im naravno prosledio sve ove papire, i odmah sam dobio odgovor da je dokumentacija proistigla.

Za sad me jos uvek nisu kontaaktirali telefonom, niti je bilo reci o bilo kakvom razgovoru. Dakle samo, posalji nam to i to, ja poslao, oni se zahvalili na papirima i sad cekam. Pretpostavljam da trenutno nema poslova za department za koji sam aplicirao, A/V, pa se stoga jos uvek ne javljaju i ne zakazuju neki razgovor. Mada bi mozda malo profesionalnije bilo da me kontaktiraju makar skye-om da mi daju neke smernice. Ipak nemam nekih vecih zamerki, zaista kada god sam im poslao mail vrlo brzzo su odgovorili, najkasnije u roku od dva dana, sa doduse ne vise od 5 reci u mailu :) Al videcemo, zaista se nadam nekom uskorom razgovoru, jer ssam prilicno nestrpljiv da odem na brod. Nekako sam to video kao lepu priliku koju zelim sto pre da zgrabim :)

Offline lud-zbunjen-normalan

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #107 on: 05/June/2011 »
S obzirom da su dugo na tržištu bez konkurencije, dozvoljavaju si sve i svašta.. ali ne možeš ih promjeniti... tržište ce ih pormjeniti.. kad tad..

Definitivno bih preporucio Suzanu. Cura (zena) nebitno je toliko draga, profesionalna i azurna.

Nije nikakva reklama ali EP su toliko neljubazni da je to strasno. Ovaj lik me skinuo po kratkom postupku i rekao tj. jasno dao do znanja da ne trebam aplicirati za nikakvu poziciju osim za onu koja treba njima. tj toj kompaniji. Fuj!

Nema rijeci taj neprofesionalizam u zivotu svome nisam vidio. A mogao je lijepo reci na kulturan nacin, a ne tonom koji ne zadovoljava osnovne ljudske i moralne norme.

Jadno! Pozz svima.
Potrudi se da dobiješ što želiš ili ćeš morati zavoljeti to što dobiješ!!

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #108 on: 05/June/2011 »
Za sad me jos uvek nisu kontaaktirali telefonom, niti je bilo reci o bilo kakvom razgovoru. Dakle samo, posalji nam to i to, ja poslao, oni se zahvalili na papirima i sad cekam. Pretpostavljam da trenutno nema poslova za department za koji sam aplicirao, A/V, pa se stoga jos uvek ne javljaju i ne zakazuju neki razgovor.
Bas tako,kad bude intervju za tvoju poziciju (mesec-dva,a mozda i 6) kontaktirace te ,a ti se u medjuvremenu spremaj.

Offline Double Trouble

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
  • Bogova je vise, a ja sam samo jedan !
    • View Profile
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #109 on: 05/June/2011 »
Bas tako,kad bude intervju za tvoju poziciju (mesec-dva,a mozda i 6) kontaktirace te ,a ti se u medjuvremenu spremaj.

hvala druze, i pretpostavljao sam da je praksa takva. Ma bacio sam se na strebanje engleskog zestoko. Skapirao sam da je zadrdjao samo tako, pa sad ucim bukvalno sve i svasta. Mada bi lakse bilo uciti konverzacijom

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Employment Power = FUJ!
« Reply #110 on: 30/September/2011 »

Ja takodjer nisam nikakvih problema imao sa njima.
Evo idem prvi ugovor, o svemu su me i telofonski i mailom obavjestili na vrijeme, i intervju i test jezika i sve sve.
Nikakvu lovu unaprijed nisu tražili, danas mi se baš javili da mi je ukrcaj 2.11 i da ponesem lovu za kartu sljedeci tjedan kada budem radio lječnički i D1 i vizu.
Što se mene tiče za svaku su pohvalu bili...
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..