Author Topic: Interview Zagreb 12.05.2010.  (Read 10361 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline raksi zd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Interview Zagreb 12.05.2010.
« Reply #15 on: 20/May/2010 »
je li se tomislav kome javio nakon interviewa( osim da ste prošli)?

mi čekamo odgovor na neka specifična pitanja jer mi je muž amer pa ne treba vizu.




koliko sam skuzio ovisi je li se ide na Image ili Carnival... najbolje mu je poslat mail.
Pozdravi  Johna :D

Offline tractor

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Interview Zagreb 12.05.2010.
« Reply #16 on: 20/May/2010 »
ma ide na Carnival (za Image je too old pa nije ni išao na interview).

a dobiti mail od EP je slično kao sedmica na lotu ponekad.  on im je ovaj tjedan već 2 maila poslao.

Offline hightower

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • juri svoje snove i ne boj se jave...
    • View Profile
Re: Interview Zagreb 12.05.2010.
« Reply #17 on: 20/June/2010 »
moj suprug je bio, onaj jedan jedini teksašanin u toj gomili.
mi još čekamo mail od Tomislava.
                                                                                                                                                                                                  Evo i ja da se nadovezem.istina je ovo sve sto ljudi pisu za E.P. jer sam i ja ako se ne varam prosle nedelje po drugi put kontaktirao ovu agenciju u zelji da dobijem info o poziciji za koju sam se opredelio i na koju pucam ali nema odgovora.e sad da sam ja neki paranojik pomislio bih da je zato sto dolazim from belgrade i da je nebilo to slucaj neki nacionalizam uglavnom odgovora nema i ja cu ga svakako pripisati neprofesionalizmu ove organizacije.bilo kako bilo ja sam u potrazi ugovora za slot technician ili stage staff pa ako neko zna kud da idem da ubodem ugovor neka pise poruku.uzdravlje.             

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Interview Zagreb 12.05.2010.
« Reply #18 on: 20/June/2010 »
Sea i Kouzon salju na RCCL, na toj kompaniji je bio onaj lik o kome sam ti pricao. 

Offline Mladen1202

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Interview Zagreb 12.05.2010.
« Reply #19 on: 20/June/2010 »
za slot technician ili stage staff              

za slota nisam još nikad čuo da ej netko otišao iz prve, za stage se može ako imaš iskustvo, bio sad nedavno interview, iz cijele HR i SRB bilo nas jedva 10.

Offline hightower

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • juri svoje snove i ne boj se jave...
    • View Profile
Re: Interview Zagreb 12.05.2010.
« Reply #20 on: 27/June/2010 »
za slota nisam još nikad čuo da ej netko otišao iz prve, za stage se može ako imaš iskustvo, bio sad nedavno interview, iz cijele HR i SRB bilo nas jedva 10.
                                                                                                                                                                                                     vidi bato ja imam iskustva i bas je raznovrsno sto se tice elektrike,elektronike i a/v opreme.samo su mi ove agencije sve u fazonu posaljite cv i na tome se zavrsava.na mom slanju cv-a.. aj saljem i dalje..

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Interview Zagreb 12.05.2010.
« Reply #21 on: 28/June/2010 »
I posle toga trebaš da pozoveš da zakažeš razgovor, ne da čekaš  .  Just a hint  ;)