Posao na Brodu > Agencije za ZapoĊĦljavanje na Kruzere & Online Applications

agava.rs Agencija za zaposljavanje...

(1/2) > >>

matixpunk:
Da li je nekome poznata ova agencija?

http://www.agava.rs/

Oni takodje zaposljavaju na kruzerima, a nalaze se u Novom Sadu.
Bas me zivo interesuje da li je neko odputovao preko njih.  :pop:

kikins:

--- Quote from: matixpunk on 25/May/2010 ---Da li je nekome poznata ova agencija?

http://www.agava.rs/

Oni takodje zaposljavaju na kruzerima, a nalaze se u Novom Sadu.
Bas me zivo interesuje da li je neko odputovao preko njih.  :pop:


--- End quote ---
znam za njih.rade dugi niz godina,ali nisam znala da zaposljavaju i na brodovima. clanarina im je  1500,00, uglavnom se bave slanjem ljudi u evropske zemlje i na poslove tipa cuvanje dece, konobar,stolar,moler....ali su mi u komsiluku pa cu da priupitam i za brod...

heroes:
Upravo to, "rade" dugi niz godina tj. reklamiraju se u lokalnim oglasnim novinama,dok sam jos trazio posao i hvatao se za slamku obratio sam se i Agavi,i nakon sto su mi uzeli novac za clanarinu JEDNOM su me nazvali i rekli da ponesem CV na adresu te firme koja zaposljava,a ista ta firma koja zaposljava je dala oglas u lokalnim novinama kao i na internetu,tako da se nisu bas pretrgli u mom slucaju,nisu se udostojili da posalju mail koji sam im ostavio pri registraciji ako im je vec bilo skupo da me zovu na mobilni i pitaju da li si dobio posao ili da nastavljamo da ti javljamo i trazimo posao i dalje.
Tako da ja na njih ne bih ozbiljno racunao sto se tice zaposljavanja na brodovima.

strazar:
Nikoga oni direktno ne salju na brod. Oni rade za Safe cruise agenciju.
Sto posto znam da je tako, jer u avgustu na pred-intervju-u, jedan momak iz nekog mjesta u Vojvodini je rekao da se prijavio kod njih za posao na brodu.
I mislio je da ce ici direktno preko njih. Ali su ga oni samo obavijestili da je pred-intervju u Safe cruise agenciji. I to su mu javili dan prije intervjua.

Tako da ga je to skroz iznenadilo. Pa je na vrat na nos jurio u Beograd. Samo su mu rekli naziv ulice gdje se nalazi agencija.
Nisu mu rekli u kom dijelu Novog Beograda se nalaze. Kao da je Novi Beograd mali pa ce lako da ih nadje.
Tako da se cijelo jutro vozio autom trazeci agenciju. I zato je naravno i dosao medju zadnjima.

bob82:
Mislim da je preko njih otisao moj drugar ,on je tamo sa te strane,msm iz Vojvodine,bio je samnom na Carnivalu i sada je ja mislim preko njih sredio da ide ne znam na koju kompaniju ali znam da se brod zove Marko Polo.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version