Author Topic: Spisak vina sa kratkim opisom (pogodno za intervju)  (Read 6771 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Offline Natasha

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Interesuje me da li ce me ispitivati neka od ovih vina za intervju?Da bubam vec sad ili? -()-
By the way,thanks :embarrased:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ma sumnjam da traze neki velik nivo znanja za asst waitere i bft stw. To su ipak entry level pozicije koje su pocetnicke i sama kompanija polazi od tog da "nemash poima", premda opet shto vise znash bolje za tebe zbog sebe. "Scientia est potentia" znanje je moc.

Sve shto naucish dobro ti doje. Ja osobno ne volim nesh vina ucit ali gle. Morash znati pa sad. Trenutan nivo znanja o vinima mi je ravan jedinici. To je jednostavno gradivo koji mi ne ulazi u uho. Sve se to u praksi nauci i poveze. Recimo bio sam radio na Korculi sa 50-ak. koktela i svih ih znan napamet.
Onda oso u skolu za barmena i druge recepture itd. BIlo je 100. Naucio sam ja to u taj momenat kad sam moro. Al do sad sam zaboravio ziher 30-40 komada.
Mislim znam ja od "oka" al neznam tih 30-40 kom. tocne recepture. Dok ove sa korcule di sam radio 5 godina nema sanse da ih zaboravim. Usli mi u "krv".

Tako da u biti sve cesh tamo naucit shto ti treba. Jedino malo na intervju morash malo "smuljat" da dobish poziciju bolju. Nije ugost. sveto pismo. Bitno je samo da imash volje i sve se da naucit.