Author Topic: UT bar gdje je plata 560USD  (Read 10534 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
UT bar gdje je plata 560USD
« on: 02/June/2010 »
Ljudi hitno mi treba vasa pomoc. Sada sam se cuo sa Andrejom iz EP-a i ponudio mi UT bar gdje je plata 560USD.
Sada, moze li mi neko reci sta je UT bar i isplati li se ici za te pare na tu poziciju. Please, hitno trebam odgovor....

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Hitno hitno hitno!!!
« Reply #1 on: 02/June/2010 »
Mislim da je to cistac u baru..Na tebi je da se odlucis,ovde sigurno neces proci bolje od toga. Pozdrav.

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Hitno hitno hitno!!!
« Reply #2 on: 02/June/2010 »
Sta znam... Nisam ni ja sada pametan. Ja sam aplicirao za bar waiter-a i imam iskustvo u tome. I rekli su mi da sam dobio posao za tu poziciju i sada odjednom mi jave za ovo. Ne znam kolika je mogucnost napredovanja tu i imam li ista od tips-a. Sada se postavlja milion pitanja i ja ne znam sta da radim  ""]] Kolika je opcija da cekam mozda jos malo pa mozda mi ponude poziciju za koju sam aplicirao?

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Hitno hitno hitno!!!
« Reply #3 on: 02/June/2010 »
Moje lično mišljenje je da ne treba ići po svaku cenu, ljudi se vraćaju kući i sa viših pozicija. Ne verujem da iko daje tip čistaču... Ako si se već dogovorio sa njima za ass. bar waiter-a, pitaj ih u čemu je onda problem?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Hitno hitno hitno!!!
« Reply #4 on: 02/June/2010 »
Moje lično mišljenje je da ne treba ići po svaku cenu, ljudi se vraćaju kući i sa viših pozicija. Ne verujem da iko daje tip čistaču... Ako si se već dogovorio sa njima za ass. bar waiter-a, pitaj ih u čemu je onda problem?

 ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #5 on: 02/June/2010 »
Andrej me upravo pokusao ubjediti da prihvatim ali sam odbio posao i rekao da cu cekati da bude mjesto kao Bar Waiter pa cu onda da idem.
Ako bude  :(

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #6 on: 02/June/2010 »
Mislim da si dobro napravio, a imaš i druge agencije, negdje će proći, $560 je stvarno malo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #7 on: 02/June/2010 »
Ma radim na ovome od novembra mjeseca. I ljekarski sam uradio jer su mi rekli. Dzaba dao pare. Sada jos toliko cekanja u drugoj agenciji. Ne znam da li cu se upustiti jos jednom u to.  :( :( :(

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #8 on: 02/June/2010 »

Samo ostani onda u kontaktu sa njima, da se ne usute.. a bice posla nadat se... A taj ljekarski ti vazi i za druge kompanije,  pokusaj se prijaviti jos kroz neku pa gdje upali... Ne odustaj sad  no;;;

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #9 on: 02/June/2010 »
Ne znam, ali bas su me sada razocarali. Ne znam koja jos agencija ima u BiH da bi mogao da idem preko njih. Ili eventualno Hrvatska. Srbija mi je predaleko da bih isao preko njih... Da opet ne bude kao ovo pa da sam za dzabe dao pare :(

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #10 on: 02/June/2010 »
ako budeš gledao koja ti je agencija najbliža, nećeš onda otići na brod, tko neriskira ne profitira, meni su sve agencije daleko, bio sam u Zagrebu na razgovoru isto u EP dali mi isto posao cleanera za 500$ normalno odbio, sada idem u Beograd na razgovor pa ću vidjet kako ću tamo proći, ako ni tamo nebude niš, spreman sam da idem u Opatiju u A Priori kad bude interview 
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #11 on: 02/June/2010 »
Ma znam, ali nisam ja bas sa parama za razbacivanje. Zato gledam koja mi je najbliza i gdje cu namanje para da potrosim za putne troskove. Samo je to u pitanju. A koliko puta mogu riskirati jako lako mogu i da bankrotiram  ;)

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #12 on: 02/June/2010 »
nikom nije sjajna novčana situacija, nije ni meni, al jbga grebem na sve strane samo da mogu otići
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #13 on: 02/June/2010 »
ako budeš gledao koja ti je agencija najbliža, nećeš onda otići na brod, tko neriskira ne profitira, meni su sve agencije daleko, bio sam u Zagrebu na razgovoru isto u EP dali mi isto posao cleanera za 500$ normalno odbio, sada idem u Beograd na razgovor pa ću vidjet kako ću tamo proći, ako ni tamo nebude niš, spreman sam da idem u Opatiju u A Priori kad bude interview  

Slazem se s tom tvrdnjom . Ja imam par agencija u rukavu i koja ce mi odgovarat njih cu uzet. Imam jos posla doma tako da mi se ne zuri .
Sto je Sef spominjao da bi dosao na los glas agencijama jos uvijek postoji susjedna Makedonija, Srbija tako da necu dopustit da me omalovazavaju za njihovu visoku svotu novaca koju nam uzimaju . To cu im dopustit na brodu  :D   al cu onda ja zaradjivat. Uostalom kad prognoziram onda mi se sve suprotno dogodi !  PAre su svima problem , al nekako cemo skopat određenu svotu ako  stvarno zelimo otici . Za sada mi je Suzy no1 .
Jedina mi se dopala u komunikaciji i u nasem prvom susretu  :party:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: UT bar gdje je plata 560USD
« Reply #14 on: 02/June/2010 »
ako budeš gledao koja ti je agencija najbliža, nećeš onda otići na brod, tko neriskira ne profitira, meni su sve agencije daleko, bio sam u Zagrebu na razgovoru isto u EP dali mi isto posao cleanera za 500$ normalno odbio, sada idem u Beograd na razgovor pa ću vidjet kako ću tamo proći, ako ni tamo nebude niš, spreman sam da idem u Opatiju u A Priori kad bude interview 

 ::yes:: To je pravi odnos prema cilju. :deda:
Da sam kratak sa parama, a želim posao, prodao bi sve svoje stvari koje imaju neku vrijednost i skupio za kartu za vlak ili autobus.
Ionako odlaskom na brod započinje sasvim nova faza u životu, i treba prekinuti sa starim i nekorisnim načinom razmišljanja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)