Forum
30/Rujan/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zdravstveni pregled - Rijeka, uspjela sam sve riješiti u 1 danu  (Read 16744 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
ValZgb
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Croatia
Company: Carnival
Hire Agency: Employment Power
Occupation: Group Coordinator/ GSA
Ship: Carnival Magic

View Profile
« on: 13/Studeni/2009 »

Kako sam vecinu potrebnih informacija skupila ovdje, doslo je vrijeme da vratim "dug" pa da i ja napisem nesto za buduca pitanja smile

Lijecnicki za gift shop (dobila sam Carnival brod) sam obavila u Rijeci kod dr. Nebojse Nikolic (poslali me iz EP, izgleda da nema dr. u Zgb).
Sa sobom uzmite karton vakcine kod svog lijecnika opce prakse (u kartonu vam je navedeno svo cijepivo koje ste primili i to morate imati.
U suprotnom se naplacuje dodatnih 150kn za taj isti karton); i dodjite nataste izmedju 7-9h. Najbolje je sredinom tjedna jer nema guzve.
Nakon pregleda (sluh, vid, EKG i neki psiho test) vas salju na snimanje pluca nedaleko od ordinacije (snimak vas kosta dodatnih 53 kn).
Kad zavrsite kod doktora (pregled se placa 1100kn) uz svu dokumentaciju koju nosite na brod sa sobom dobit cete i 2 papira koji su vam potrebni za Lucku kapetaniju za pomorsku knjizicu.

Sve u svemu, uspjela sam sve rijesiti u 1 danu i svi su bili jako ljubazni.
Forum
« on: 13/Studeni/2009 »

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima