Author Topic: MMR vakcina  (Read 48283 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re:
« Reply #30 on: 07/January/2016 »
Novembar 2014. 1515 dinara, Batut

Online deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
Re: MMR vakcina
« Reply #31 on: 07/January/2016 »
Ja sam pre nedelju dana radio lijecnicki za Carnival i nisu ni rekli da se treba vakcina opet primit.. A primljena mi je pre oko 15 godina..

Online deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
Re: MMR vakcina
« Reply #32 on: 28/January/2016 »
Ipak treba da se vakcinisemo opet, danas su nam javili,  ali problem je u tome sto u lokalni dom zdravlja ne daju mi da se vakcinisem jer zakonski to nije bilo moguce to a u centar za javno zdravjle gde su se neki vakcinirale i gde se placa oko 20 eura nemaju MMR vakcinu i rekli su da ce da dobiju narednu nedelju. A iz agencije su ni rekli da im hitno treba to.

Ako ima neko iz Skoplje i ako zna gdje je moguce da se primi ova vakcina neka kaze. Hvala odnaprijed.

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: MMR vakcina
« Reply #33 on: 03/February/2016 »
Zar netko gore nije napisao da je cjepivo MMR besplatno u Zavodu za javno zdravstvo? Mi koji smo rođeni u doba Yugoslavije tesko možemo 'iskopati' potvrdu o tom cjepivu. Tko zna gdje je to zavrsilo. A mozda se papir i raspao.

Offline ina988

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • Tough times don't last ; Tough people do !
    • View Profile
Re: MMR vakcina
« Reply #34 on: 03/February/2016 »
Ja sam to primila na brodu besplatno. Isprva sam nosila ja karton sa primljene vakcine koji je bio na nas jezik, i kad sam im prevela rekli su da MMR nije tamo, tako da sam primila vakcinu tamo.  :banana:

Online deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
Re:
« Reply #35 on: 03/February/2016 »
Ne mozemo da je primimo na brodu, u agenciji su nam rekli da ne mozemo da dobijemo ugovor ukoliko nemamo potvrdu za ta vakcina. A u centar za javno zdravlje su nam rekli da ce je dobit nakon 15ti fevruar... Bezveze...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk


Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: MMR vakcina
« Reply #36 on: 05/February/2016 »
Jos nisam čuo da baš na brodu dobijes to cjepivo. Cemu onda obilaziti zdravstva i plačati to cjepivo i uz to plačati prethodno pretrage krvi da bi samo cjepivo dobio? Ako je sve servirano na brodu u vezi cjepiva ima li netko tko bi ptvrdio te navode?

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: MMR vakcina
« Reply #37 on: 05/February/2016 »
Mi koji smo rođeni u doba Yugoslavije tesko možemo 'iskopati' potvrdu o tom cjepivu. Tko zna gdje je to zavrsilo. A mozda se papir i raspao.

Ako si cijepljen to stoji u tvom zdravstvenom kartonu ( kod tvoje doktorice ).AKo si cijepljen tvoja ti doktorica da potvrdu za 1 min, barem je tako meni !

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: MMR vakcina
« Reply #38 on: 05/February/2016 »
Ako si cijepljen to stoji u tvom zdravstvenom kartonu ( kod tvoje doktorice ).AKo si cijepljen tvoja ti doktorica da potvrdu za 1 min, barem je tako meni !

Da, za vas koji ste rođeni devedestih to je lakse. U mom slucaju nadležna doktorica mi je rekla da su se iz tehničkih razloga riješili te dokumentacije koja je meni iz tog razdoblja potrebita, dakle, otišlo u smetlište. Jedino mi ostaje da pročešljam još i Zavod za javno zdravstvo pa se možda taj karton prebacio u njihovu arhivu. Problem je što su se mijenjale lokacije doma zdravlja, radili novi, ovo-ono, pa se neki dio dokumenata tko zna gdje prebacioili odbacio. Ma svašta, čak ni oni sami nemaju uvid u sve i svašta. Ali ovdje ne posustajem dok ne pročešljam sve. Zadnja opcija mi se ponovo bosti, to ne volim.

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: MMR vakcina
« Reply #39 on: 26/February/2016 »
Konacno dobio potvrdu o MMR cjepivu. Nakon sto je arhiva bez moje suglasnosti deponirana na smetliste iz tehnickih razloga, teta je jednostavno bila ljubazna i udarila ovjeru da su sva cjepiva po kalendaru cijepljenja (sto i jesu) primljena. ;)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: MMR vakcina
« Reply #40 on: 07/May/2016 »
Teta je riskirala posao, al eto ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Prijekilijek

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: MMR vakcina
« Reply #41 on: 07/May/2016 »
I ja sam imao malu frkicu sa trazenjem ovog kartona vakcinacije ali nekako ga iskuboh. Medicinska sestra u opstinsku arhivu nasla kartone( djacki,djecji) od mog rodjenja pa do zadnjeg  mog pregleda nedje 2004 godine.
Doktor mi dao  kartone da nosim kuci ( poslije skapirah da nije smio to i vratih ih nazad). :D
Uglavnom medicinska sestra prepisala iz tih kartona u neki mali zuti karton datume i ptrimljene vakcine i to je to..

Offline moreplovacsam

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: MMR vakcina
« Reply #42 on: 18/June/2018 »
Gde u Beogradu mogu da primim tu vakcinu osim u Batutu?

Zvao sam danas Batut i oni tu vakcinu trenutno nemaju.

Offline Klass Jan

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Starboard
  • Job Title: N/A
Re: MMR vakcina
« Reply #43 on: 19/June/2018 »
Ja sam je primio u Belmedicu jer nisam imao vremena da je vijam po Beogradu.

Offline moreplovacsam

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: MMR vakcina
« Reply #44 on: 19/June/2018 »
Zvao sam sada Gradski zavod za javno zdravlje Beograd i oni, kao ni Batut, ne raspolažu vakcinama MMR.