Author Topic: Lekarski za Carnival - BG  (Read 4951 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Lekarski za Carnival - BG
« on: 01/November/2009 »
Neka mi pomogne ko je bio na lekarskom za Carnival !!

Recite mi samo kada odradite lekarski ?!?  

aj uzdravlje pa mi javite sto pre jer se zesce cimam, stigao mi je iz EP agencije mail sa onim papirima da idem na lekarski.
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Onegin

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Lekarski za Carnival
« Reply #1 on: 01/November/2009 »
Prvo mora da dobiješ papire za medical od agencije.Preko neta.Odeš u fotokopirnicu i printuješ ih. Onda odeš u medicinu rada na Novom Beogradu sa tim papirima,ako si iz Beograda jel,ako ne, onda gde već idete kod tebe u tvom gradu ili zemlji,i platiš na šalteru keš ,dobiješ od radnika još jedan papir sa imenima doktora ,soba i pregleda koji je u pitanju,i onda kreneš od sobe do sobe i radš preglede.Ode ti ceo dan na to,ali ja sam našao da je dosta zanimljivo.Najviše mi je bio interesantan razgovor sa Psihologom.Onda kad sve te testove obaviš,ideš sa tim papirima kod lekara opšte prakse ,po konačnu ocenu.Moguće je da ta ustanova u koju ideš ne radi testove na neke droge,pa moraš da nadješ privatne klinike u koje ćeš odneti uzorak pi-pija.
Dakle sve u svemu nekoliko dana cimanja i ranojutrenja.Takodje moraš u svoju medicinu rada da nosiš i uzorak kake..ali nemoj da nosiš kao što su neki nosili ,dve kile  u lopati,već odeš u apoteku tamo kupiš sve te male plastične bočice koje ti trebaju.Onda moraš da vadiš i žutu knjižicu ,tj. moraš da se vakcinišeš ,ako si u Bg,to se radi kod medicinskog fakulteta.Jel sam zaboravio nešto?????
A da,sve te papire koje dobiješ od lekara proveri dobro ,dakle svaki potpis ,svaki štambilj.I šta još bi mogao da ti kažem....?Ako si u Bg ,biće ti laganica jel tamo u MRNBG samo kažeš da ideš na brod i sve one službenice postanu jako predusetljive prema tebi ,i ljudi tj.lekari su sasvim okej ,jel već par godina rade sa ljudima koji idu da rade za karneval i rojal.
Kad odradiš lekarski,u stvari završio si najveće cimanje( da nazovem to tako)koje imaš a da je u vezi broda,tako da samo posle skeniraj sve te podatke i šalji u bazu .Ne sećam se da li beše šalješ Carnivalu ili u agenciju ,te papire??????
Eeeeeeee,a onda ide pravo cimanje.Tj. čekanje.Pre bi radio medic svake nedelje,nego sedeo na guzici i čekao da me zovu...najgora stvar.

A da,to ako ti završiš medic za 4 dana ,ne znači da ćeš za 12 dana  dobiti ugovor!!!

Offline Onegin

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Lekarski za Carnival
« Reply #2 on: 02/November/2009 »
Jel ima neko da je skoro radio lekarski u Beogradu da mi kaze koliko tacno izadje sve sa vakcinama?

Da te ne lažem ,ali mislim da je me je sve izašlo....cirka 16.000.mada sam ja njih radio u maju,tako da moguće je da je došlo do promena u ceni.
Kažu ti tamo u medicini koje preglede ne rade,pa imaš tu o`ma ,dve stanice napred, jednu privatnu labaratoriju,koja radi ostale testove koje ne rade u MRNBG,pa odeš kod njih i odradiš te testove.OVI IZ PRIVATNE LABARATORIJE TRAŽE DA MOČAŠ TAMO .Dakle ,da znate ,jel sam ja na tome na primer izgubio jedan dan,jel brate nisam mogao da močam tad ,pa da me ubiješ.I jedan test sam radio kod mene na Banovom Brdu,jel ovi iz te privatne klinike su radili sve testove ,osim tog.Dakle, na tome sam izgubio 3-4 dana.Nije imao ko da mi kaže,jbg.Sve u svemu ,interesantnih par dana je pred vama.
Vakcina se radi kod medicinskog fakulteta,odmah preko puta onog glavnog ulaza,gde studenti cirkulišu(Ispod kafića holivud)Dakle ,za one koji ne znaju to je preko puta Hrama Svetog Save.Jedi nešto pre inekcije.Ona je beše oko soma Dinkića.Dakle dobiješ onu žutu knjižicu ,ispunjenu i to ti važi za narednih par godina.A mislim da ovaj medic sad što radite,važi za naredne 3 godine.Bar je tako meni rekla ova jedna starija gospodja -doktorka.Mada je taj dan dole na šalteru bio jedan dečko iz Loznice koji radi kao konobar za Rojal,i on mi reče da oni koji rade za RC moraju da rade svakih godinu dana medic -()-

Offline Onegin

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Lekarski za Carnival
« Reply #3 on: 05/November/2009 »
pozz ljudi
zanima me samo gde je najbolje uzeti MMR i jajjeftinije...klinicki centar...
 i kako gledaju na lekarskom ako neko slabije cuje,jr se radi i onaj pregled sa sluskama...kako to gledaju u Carneval agenciji i da li je moguce da se ne ode npr zbog toga..
poz i hvala

Ja sam bio u institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović - Batut" kod Dr. Goranke Lončarević i koštalo me je sve jednu crvenu Dinkićku,i predlažem ti da i ti odeš tamo.
Da ,radi se test sa sluškama .Ako čuješ pištanje na desno uvo ,podigneš desnu ruku.

Offline Onegin

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Lekarski za Carnival
« Reply #4 on: 13/November/2009 »
Jel moze neko ko je bio ovih dana na pregledu, da napise kako izgleda pregled u BG na medicini rada, sta treba pripremiti od dokumentacije, kartona, treba li nesto kupiti i poneti...?
Uzrak pu- pua, i meni su tražili uzorak pi-pija. Od dokumentacije, hmmm..? Nemam pojma na šta misliš, ali ne treba ti nikakav karton i to, već oni papiri što dobiješ mejlom od agencije. Pare naravno,koje uplatiš na šalteru, oni ti daju jedan dva papira, sa brojevima soba i pregledima koje treba da uradiš i kreneš brat od sobe do sobe, kucneš, udješ, Dobar dan-Dobar dan, dunite u ovu tubu, stavite slušalice, zinite, težina, visina, pročitaj ovo sitno dole, pa kod psihologa ,i još par stvari,pa na kraju nemoj da se zezneš ,kao ja što sam izgubio 45 minuta, jel nisam znao da na kraju moraš da odeš kod dr. koji ti sve to što si uradio proveri, overi i ispiše rezultate, na tim papirima koje si ti poneo/dobio od agencije, na Engleskom ono negative, none i tako to.
Dobro proveri sve te papire da li je štambiljovan i da li je sve ispisano na Engleskom i štiklirano.
Nećeš uraditi sve testove u MRNBG, jel ne rade testove na sledeće droge: barbiturati, benzodiazepini, kao i jedan virsuni test kao i test na phenocydiline, Waserman test, kao i kalcijum, kalijum i natrijum. Za to moraš da odeš do privatnih labaratorija. Imaš jednu labaratoriju, 2 stanice napred od MRNBG dakle kad sidješ pa preko puta, u onom malom TCu, nećeš omašiti. Zove se AL LAB, ako si bliži B Brdu, onda Aqua Lab.
One na Senjaku, NIKAKO jel deru.
Eto to je to....a da posle ti treba žuta knjižica.