Author Topic: Kako završiti medical za Carnival za jedan dan? Lako!  (Read 8066 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peanutz

  • Guest
Kako zavrsiti medial za Carnival za jedan dan? Lako! Otisao sam u Medicinu rada u 8h ujutru, zavrsio sve preglede do 10, jer u 10 je pauza pa se i vi potrudite... u 10 i 20 sam vec bio u Biomedici, dao krv itd za testove koji ne mogu da se rade u Med. Rada (a ne mogu ni u Hexalabu, iako na uputstvu koje sam dobio iz EP-a pise da moze), u 10 i 50 sam bio u Batutu, primio MMR vakcinu. Oko 12 i 40 su vec bili gotovi rezultati u Biomedici jer sam im naglasio da je ultrahitno i u 13h sam bio opet u Med. Rada, zavrsio sve, jer sam prethodno zamolio doktora da me saceka ako malo kasnim, jer on radi do 13h.

Troskovi: 8250 din - Med. Rada, oko 2300 Biomedica i 1200 din MMR vakcina (cuo sam neke price da moze i besplatno, ali u BG-u izgleda ne moze, verujte, probao sam)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Brajko, meni je naplatila 2600 u Biomedici  :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc:     , gde si radio na Slaviji ili u Dr. Subotica ? 

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Brajko, meni je naplatila 2600 u Biomedici  :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc:     , gde si radio na Slaviji ili u Dr. Subotica ? 
Ti si jos i jeftino prosao,meni su uzeli 4300 u Al Labo kod piramide,jos me tamo poslala zena sa saltera u Med. rada

peanutz

  • Guest
Matori, u Pasterovoj sam radio... verovatno si pomesao sa Dr. Subotica...

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Ti si jos i jeftino prosao,meni su uzeli 4300 u Al Labo kod piramide,jos me tamo poslala zena sa saltera u Med. rada


Hahaha a ja u Subotici platio 5000...Kao u Bg je skuplje pa da malo ustedim  oT

peanutz

  • Guest
danas sam primetio da mi u Biomedici nisu uradili lepo elektrolite. Umasto kalcijuma su uradili nesto drugo... doktor mi nije naglasio nista, ali sam tek posle primetio da je u dokumentima koji se salju Carnivalu u rubrici Kalcijum Ca ostavio prazno polje. Sve ostalo je u savrsenom redu pa se nadam da necu ponovo morati u lab na jos jedno vadjenje krvi. Obratite paznju na to, kada kazete elektroliti naglasite im koji.

Brajko, meni je naplatila 2600 u Biomedici  :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc:     , gde si radio na Slaviji ili u Dr. Subotica ?
Meni su naplatili 2100, znaci 500 din manje jer mi nisu uradili test na onu trecu supstancu, samo na barbiturate i benzediazepine, ali mi je doktor upisao da sam negativan, ipak... :)

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Kako zavrsiti medial za Carnival za jedan dan? Lako! Otisao sam u Medicinu rada u 8h ujutru, zavrsio sve preglede do 10h

Ovo je moguce samo ako nije guzva!Ja sam dosao u 06:30,bio medju prvima i zavrsio sve oko 11h

peanutz

  • Guest
Svejedno, moze se zavrsiti za jedan dan, to je bila poenta, da ljudi koji nisu iz BG-a ne rezervisu hostele ili statijaznam i da lupaju pare.
Ja sam mogao i dan pre da zavrsim lab testove kod mene u kraju, onda bih zavrsio jos ranije na Med. Rada.
Tvoj post je apsolutno irelevantan na ovoj temi, ako ljudi poslusaju moj savet POTPISUJEM da ce zavrsiti sve u najkracem mogucem roku i vratiti se kuci uz minimum troskova. A to je subpoenta ovog foruma.

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Svejedno, moze se zavrsiti za jedan dan, to je bila poenta, da ljudi koji nisu iz BG-a ne rezervisu hostele...
Ni ja nisam iz BG. Zavrsio sam sve preglede do 10h, a dosao sam u 8:30h, nije bila guzva pa je sve islo brzo.
Ali tog dana na Batutu nisu imali MMR vakcina, pa su mi rekli da dodjem za 5-6 dana kada dobiju nove kolicine.
Tako da je varijanta zavrsavanja medicala za 1 dan otpala u startu.
Posle sam lepo otisao u NS i tamo primio MMR po ceni od 0 (slovima: nula) dinara! Eto...
 :banana:

peanutz

  • Guest
Imao si brojeve telefona. trebao si da zoves i pitas da li imaju, jbg, bad luck. A iz NS-a si, nisi puno daleko :)

Offline Telep_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Hej ljudi, da li je potrebno da čekam kompaniju ili agenciju da mi pošalju formulare za lekarski pregled ili mogu jednostavno da odem na MRNBG u BG i kažem za šta mi treba lekarski i odmah ga odradim?  -()-

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Samo spici u medicinu rada i kazi za koju si kompaniju, otidji ujutro tamo oko 8 sati i to je to, dobices sve sta i kako da odradis i to je to..dobijes sve za jedan dan sigurno :) pozz

Offline Foto4U

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Kako završiti medical za Carnival za jedan dan? Lako!
« Reply #12 on: 22/November/2011 »
Juce je u MR bila velika guzva, tako da ko god da je stigao u 07:00 kad se MR i otvara nije mogao otici i u Batut po MMR.
Na kraju radnog dana, kada smo zavrsavali u MR-u, jedna doktorica nam je rekla da smo trebali nju zvati da nas provede preko reda kroz sva testiranja kako bi stigli sve da obavimo.
Mi to nismo znali, tako da smo stigli da odradimo medical ali ne i da odemo u Batut po vakcinu.
Za one koji u buduce budu isli u MR moj savet je da odmah ujutru odu na drugi sprat gde se nalaze specijalisti medicine rada i traze njihovu pomoc kako bi sto pre zavrsili.

Offline Strux

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Kako završiti medical za Carnival za jedan dan? Lako!
« Reply #13 on: 22/November/2011 »
Kako zavrsiti medial za Carnival za jedan dan? Lako!

Da ovo je tačno. I ja sam uspeo da završim sve za jedan dan. Malo sam se pomučio da pronadjem Al labo, ali par min. pre 13:00 sam bio kod doktora ponovo.