Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

Pozitivan na THC?

(1/15) > >>

peanutz:
kada se sazna da li je neko pozitivan na THC? Kazu ti odmah ili sutradan? Da li je dovoljno da prodje 15 dana od poslednjeg konzumiranja da bi rezultat bio negativan?

Mladen1202:

--- Quote from: peanutz on 06/June/2010 ---kada se sazna da li je neko pozitivan na THC? Kazu ti odmah ili sutradan? Da li je dovoljno da prodje 15 dana od poslednjeg konzumiranja da bi rezultat bio negativan?

--- End quote ---

15 dana asptinencije je dovoljno! Osim toga preporuke su i za suzdržavanje od alkohola kako bi jetra bila donekle OK.

peanutz:
dovoljno je 14 dana, ako neko zeli da rizikuje, neka proba da smanji granicu! :)

dekicca:
e ljudi da je tako bilo bi dobro! zavvisi koliko si dugo konzumirao marihuanu. mrsavije osobe se brze ciste od onih malo gojaznijih, pij 2l zelenog caja svaki dan uzimaj vitamin c 2000mg na dan i B vitamin. moja preporuka minimum mesec dana ove terapije

a mogu li ja npr. da tutnem tamo nekom doktoru na medicini rada neku kintu i da mi test na thc bude negativan? cistim se mesec dana, ali mi je frka jer sam dugo konzumirao marihuanu.

CEO:
ako misliš da na medicini rada ima nekih tamo doktora koji u današnjoj situaciji žele riskirati posao zbog neke kinte, samo naprijed.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version