Author Topic: Pozitivan na THC?  (Read 94648 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #15 on: 10/July/2012 »
samo malo vode dodas u casu di pišaš i to vam sva mudrost-sje*e koncept DOKAZANO POZZ

 :pad:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline prospy

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Celebrity Cruises
  • Job Title: Financial Controller
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #16 on: 28/September/2012 »
@uranus1802:
 Nemoj misliti da te na govaram ili odobravam, ali mozes slobodno, jos nisam cuo da su nekog testirali u prvih mesec dana.

... a kod mene na brodu se desio slucaj da su testirali decka koji je upravo dosao sa vacationa. random drug testovi se rade na svaka 42 dana. napravi se lista od 30-ak crew membera metodom slucajnog izbora, i oni treba da se pojave istog dana u medical-u gde ih prvo proveri security da ne bi bilo nekog muljanja  :tuctuc:
tako da imas oko 2,5% verovatnoce da te zakaci testiranje. ali ako te ne zakaci u prvim danima onda je ok jer se vremenom procistis. naravno, ako ne przis dok si na brodu  :nono:
Never underestimate the power of denial.

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #17 on: 28/September/2012 »
Pfff, na Dizniju su testirali decka cim je dosao, i to samo njega, kao da su znali i odmah su ga i poslali kuci, sastavio je 2 sata na brodu. I to tamo uzimaju pljuvacku a ne urin kao na Celebrity-ju.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #18 on: 27/November/2012 »
medicinski ugljen pij par tjedana prije lijecnickog . čisti organizam .  tako sam cula iz pouzdanih izvora :nokti:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #19 on: 27/November/2012 »
Medicinski sta????, nikad cuo.

Ima mnogo nacina da se sprovede(sto bi Ameri rekli) detoksifikacija, medjutim jedino sigurno je da je jednostavno prestanete konzumirati.

Marihuana ne izaziva ni jednu vrstu zavisnosti i ako vam je karaketer toliko los da ne mozete da prekinete, sta onda trazite u ovom poslu???

Ili jednostavno idite na Carnival  :rofl:

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #20 on: 27/November/2012 »
Medicinski sta????, nikad cuo.

Ima mnogo nacina da se sprovede(sto bi Ameri rekli) detoksifikacija, medjutim jedino sigurno je da je jednostavno prestanete konzumirati.

Marihuana ne izaziva ni jednu vrstu zavisnosti i ako vam je karaketer toliko los da ne mozete da prekinete, sta onda trazite u ovom poslu???

Ili jednostavno idite na Carnival  :rofl:


   ma sve to štima , ne konzumiram takve stvari  :party:
Ali čisto da ljudi znaju medicinski ugljen čisti organizam . Može ga se kupiti u ljekarnoj za nekih 20ak kn . Izgledaju ko bomboni koje treba rastopiti u tekucini i pit par dana. nije samo za ciscenje od thc-a ,već općenito i ako imate neku crijevnu virozu ili nešto takvog tipa ,lijeci bez pol frke  :uzdravlje:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #21 on: 27/November/2012 »
Pitao sam te, posto se bavim body buildingom i generalno me anatomija, farmakologija....., veoma interesuju, ali za ovo sada prvi put cujem.
Medjutim posle citanja tvog prvog posta odradio sam istrazivanje i rezultati bas nisu toliko svetli :(

Ta supstanca uopste nije naivna kao sto se cini, naime ukoliko nemate digestivni trakt u perfektnom stanju mogu se javiti ostecenja sluzokoze, posto je sam agens dosta jak(crna stolica je uobicajena pri upotrebi), dalje ima dosta primera gde su ljudi padali testove na narkotike uprkos koriscenju tog preparata, a navodno je opasno konzumirati isti u prozoru od xx sati pre/posle uzimanja narkotika.

Jedina stvar koja vam malo moze pomoci u takvoj situaciji su ogromne kolicine vode(+5l na dan) i jaca fizicka aktivnost(dva treninga na dan), ovo bi trebalo raditi minimum 7 dana.

Sve ovo pod pretpostavkom da se testiraju krv i pljuvacka, kod kose pomoci nema jer se elektroliti thc-a zadrzavaju u njoj i po nekoliko meseci.
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline suzy

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #22 on: 28/November/2012 »
NE radite gluposti s medicinskim ugljenom.
On se koristi da bi se zaustavio proljev. Pa sad valjda mozete zamisliti sto se sve dogadja kad ga koristite u pretjeranim kolicinama.
A sto se tice marice testovi na drogu su sve bolji i bolji tako da vam je apstiniranje najbolji nacin prolaza.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #23 on: 28/November/2012 »
U zavisnosti od duzine uzimanja nedozvoljenih supstanci, zavisi i samo ciscenje organizma. Iz mog licnog iskustva od pre par godina (morao sam da radim test na 5 supstanci zbog tadasnje firme, redovni godisnji pregledi) znam da je moj kolega pao za thc iako ga nije konzumirao skoro 2 meseca pre pregleda. Pre toga je skoro svaki drugi ili treci dan "vario" . I da, test je radjen uz pomoc uzorka urina. Takodje mene su cimali za "ekstazi" iako ga u zivotu nisam probao ali sam se setio da sam mesecima pre toga bio na zurci i pio neki "fun koktel" dakle pice koje se normalno prodavalo za sankom. Nije kupljeno od "sumnjivih" lica . Ko zna sta sam iskreno tad popio ali sam se opekao dobrano tada i skapirao sam da u tim bubrezima sve ono sto je lose ostaje jako dugo. Pogotovo narkotici. Druga stvar, uzorak krvi je "najbezbolniji" jer se krv jako brzo filtrira i preciscava tako da se i supstance u njoj krace zadrzavaju. Sve ovo govorim jer sam pricao sa doktorom u Drajzerovoj (ustanova u Beogradu koja je spijalizovana za bolesti zavisnosti) o tome posto ja jesam nekad "bio mlad" i radio sve i svasta ali u vreme kada sam radio taj pregled bio sam cist kao majska ruza i normalno da sam popi*deo kada mi je na papiricu stajalo da su mi detektovali nedozvoljenu supstancu.
E sad, ja ne znam sto sam sve ovo ispricao ali svakako ne moze da skodi, a cim nesto ne skodi znaci da koristi.
Iskren savet za sve koji vole da budu "mladi i ludi" from time 2 time a planiraju da idu na brod, OSTAVITE sve te gluposti i manite se prica o vodama, mleku, ugljenu, zalfiji i sl. Sve to moze da pomogne ali je to jako jako jako mala pomoc. Jedina stvar koja zaista pomaze je apstinencija :D i naravno sto duze vreme da se organizam sam od sebe precisti. Eto. Aj sad uzdravlje :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #24 on: 28/November/2012 »
Mesec dana uzdržavanja + dosta vode će biti više nego dovoljno. Verovatno i manje od mesec dana (zavisi od organizma, potpuno je individualno), ali čisto da niko ne bi razmišljao...

Krv i kosa se daju na analizu samo kada je u pitanju nešto mnogo krupnije od dobijanja posla, jer su te analize jako skupe.

Offline booka shade

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #25 on: 28/November/2012 »
pusio sam dugo godina svaki dan...20 dana nisam pusio ...prosao sam lekarski i nisam se nista posebno cistio...pio sam zeleni caj ,jeo aroniju i brusnicu.3 dana sam pred lekarski pio aktivni ugalj 2puta na dan.i prosao sam lekarski ...u pitanju je lekarski za royal...cak i ako si pozitivan agent ti moze to srediti jer poznaje doktora na clinici...

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #26 on: 03/December/2012 »
pusio sam dugo godina svaki dan...20 dana nisam pusio ...prosao sam lekarski i nisam se nista posebno cistio...pio sam zeleni caj ,jeo aroniju i brusnicu.3 dana sam pred lekarski pio aktivni ugalj 2puta na dan.i prosao sam lekarski ...u pitanju je lekarski za royal...cak i ako si pozitivan agent ti moze to srediti jer poznaje doktora na clinici...

Zbog cega iznosis ove asinuacije(da ih nebi drugacije nazvao)?

Ako roknes lekarski ili ti padnes na narkotike, samo od dobre volje interniste zavisi hoce li ti dati dve nedelje da se ocistis i ponovis testove.

A ovo sto si ti napisao moze da pokopa nekog, pa mi reci hoces li im ti posle ispraviti stvari i srediti da odu na brod?
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #27 on: 03/December/2012 »
pusio sam dugo godina svaki dan...20 dana nisam pusio ...prosao sam lekarski i nisam se nista posebno cistio...pio sam zeleni caj ,jeo aroniju i brusnicu.3 dana sam pred lekarski pio aktivni ugalj 2puta na dan.i prosao sam lekarski ...u pitanju je lekarski za royal...cak i ako si pozitivan agent ti moze to srediti jer poznaje doktora na clinici...

Ti si care medicinski fenomen! Nista vise od toga...
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline booka shade

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #28 on: 04/December/2012 »
to da ti agent moze srediti lekarski nisam 100% siguran ,ali verujem da bi mogao da urgira da ti se progleda kroz prste ako nisi nesto vise bolestan.to sam skontao po mom lekarskom jer mi je svaki rezultat tacno na sredini...imas dozvoljenu donju i gornju granicu ...nemoguce da mi je svaka stvar tacno  na sredini...moja dva drugara sa kojima se znam ceo zivot pusili su travu vise godina po ceo dan ,kada su isli na lekarski za princes nisu pusili oko 2 nedelje .i jedan i drugi... pili su samo aktivni ugalj par dana pre lekarskog. oboje su prosli lekarski...ja ti kazem nisam pusio 20 dana i prosao sam lekarski ,a godinama sam pusio svaki dan...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Test na Marihuanu
« Reply #29 on: 04/December/2012 »
Zasto cekati da ti pronadju thc pa ovisiti o dobroj volji interniste ili ovoga ili onoga ...?
Nabavite testere i saznajte rezultat prije nego sto bacite 1.000 ili vise kuna
Trebalo bi se naci i u apotekama
http://www.amazon.com/Drug-Test-Marijuana-Urine-Strips/dp/B002CZFMOA

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)