Author Topic: Pozitivan na THC?  (Read 94266 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #30 on: 08/December/2012 »
Evo ako nekome treba za razmišljanje o verovatnoći upadanja u random test na brodu i kako sve to izgleda:

Carnival. Nakon nešto više od 3 tjedna/sedmice/nedelje od dolaska na brod, moje ime je izvučeno za random testiranje na narkotike. Znači, ko želi malo da se zabavi pre odlaska na brod... rizik definitivno postoji da bude testiran pre nego što se organizam pročisti.

Test se radio istog dana kad mi je stiglo obaveštenje da sam srećan dobitnik. Ček da proverim inbox kad sam dobio poziv... uuu, samo 1 h pre testa. Tamo sam video da nas je bilo oko 20-ak, možda i 30. Security je nadgledao situaciju i jedan po jedan smo ulazili u WC da piškimo. ;D Bilo je zabranjeno imati ikakvog pristupa vodi, slavina je bila zapečaćena, čak ni u toaletu nije moglo da se pušta voda, a voda u WC šolji je bila obojena plavo. Dakle, nema razblaživanja.

Rezultati su gotovi za par minuta.

Inače, u obaveštenju je pisalo da se neodazivanje pozivu na test, bez obzira na izgovor, sankcioniše momentalnim dismissal-om. Ali zato će eventualni pozitivan rezultat biti tretiran poverljivo i dobiće se prilika da se u telefonskom intervjuu sa Medical Review Officer-om pokuša razjasniti situacija. Konačnu ocenu da li je test lažno pozitivan ili ne donosi pomenuti Officer. Izbegavanje/ignorisanje prilike za intervju se smatra priznanjem i prihvatanjem da je test pozitivan. Pozitivan = dismissal.

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #31 on: 08/December/2012 »
Evo ako nekome treba za razmišljanje o verovatnoći upadanja u random test na brodu i kako sve to izgleda:

Carnival. Nakon nešto više od 3 tjedna/sedmice/nedelje od dolaska na brod, moje ime je izvučeno za random testiranje na narkotike. Znači, ko želi malo da se ... ...n po jedan smo ulazili u WC da piškimo. ;D Bilo je zabranjeno imati  je test lažno pozitivan ili ne donosi pomenuti Officer. Izbegavanje/ignorisanje prilike za intervju se smatra priznanjem i prihvatanjem da je test pozitivan. Pozitivan = dismissal.
Na royal-u u razgovoru sa doktorkom iz Australije sam saznao da i nije test bas random nego se to koristi kao izgovor ako vam je neko sumnjiv pa da se neko ne bi bunio sto ste uperili prst u njega i na tom random test-u uvek bude neko pozitivan.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #32 on: 08/December/2012 »
Na royal-u u razgovoru sa doktorkom iz Australije sam saznao da i nije test bas random nego se to koristi kao izgovor ako vam je neko sumnjiv pa da se neko ne bi bunio sto ste uperili prst u njega i na tom random test-u uvek bude neko pozitivan.

Potvrđujem da je tako i na Princessu.
Ako se na nekoga sumnjalo da je user, vrlo brzo bi se našao na listi dobitnika "random" izvlačenja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #33 on: 08/December/2012 »
Zaista, primetio sam jednog dečka da se previše nervozno šetkao i stalno izvirivao ka security-ju. Verovatno je on taj kog su "jurili".

Mi svi ostali, kad nas pogledaš, mislim da niko nije bio ni pušač (duvana). :D

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #34 on: 09/December/2012 »
@Princ na belom brodu

Hvala na detaljnom opisu kako to izgleda. Znaci bas je rigorozno.  Ima jedna caka sa kondomom, ali radi samo za "kratke" droge, tipa koks, speed, ekstazi. Mislim da sam je procitao na ovom forumu, ali ne znam koliko je to pouzdano i izvodljivo. 

Inace ne bih se za*****avao sa  :rasta: dok sam na brodu, em te nacini lenjim, em ti ostaje u organizmu bas dugo.





Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #35 on: 21/March/2014 »
Pozdrav raja,

u utorak imam glavni interview putem skype-a

Eh sada me interesuje, posto sam do neki dan konzumirao THC, ukoliko prodjem interview, za koliko vremena otprilike bih trebao raditi ljekarski? To jest imam li dovoljno vremena poslije interview-a da mi se organizam ocisti prije nego budem morao raditi ljekarski?

Hvala unaprijed

(Naravno ne planiram vise konzumirati upravo zbog posla)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #36 on: 21/March/2014 »
...imam li dovoljno vremena poslije interview-a da mi se organizam ocisti prije nego budem morao raditi ljekarski?


Ovisi i o tome koliko si često koristio. THC se akumulira u organizmu ako ne postoji neko vrijeme čišćenja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #37 on: 21/March/2014 »
Ovisi i o tome koliko si često koristio. THC se akumulira u organizmu ako ne postoji neko vrijeme čišćenja.

Ahm hvala na odgovoru, a zna li se bar otprilike poslije glavnog interview-a za koliko vremena bi se radio taj ljekarski?

Posto sam duze vrijeme bio redovan konzument :/

Jedini plus mi je sto sam mrsav, nemam puno tjelesne masnoce te imam jako brz metabolizam a kako znam da bi se sudeci po tome trebao moj organizam brze cistiti...

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #38 on: 21/March/2014 »
Ahm hvala na odgovoru, a zna li se bar otprilike poslije glavnog interview-a za koliko vremena bi se radio taj ljekarski?

Posto sam duze vrijeme bio redovan konzument :/

Jedini plus mi je sto sam mrsav, nemam puno tjelesne masnoce te imam jako brz metabolizam a kako znam da bi se sudeci po tome trebao moj organizam brze cistiti...
ovako buraz,ljekarski radis tek kad dobijes sign on date,tj datum ukrcaja,prije ne.Najbolji nacin da izbacis iz sebe je,uzimaj puno tekucine,zeleni caj pogotovo i podji trenirati,jer na znoj dosta toga izlazi.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #39 on: 04/April/2014 »
Ovde u Srbiji lekarski nisu nesto strogi. Prvi lekarski koji sam radio niko nije kontrolisao da li sam stvarno ja da prostite pisao u casu. Dali su mi tu plastiku i rekli idi tamo ti je wc u cekaonici. To je bila medicina arada na novom beogradu.

Drugi put kada sam radio medical vodio sam drugara sa mnom. Tamo isti slucaj rekli idi u wc i ispisaj se. Drugar pisao u istu takvu pre mene i spremio je tamo predao kao da sam ja, ovu praznu strpao u dzep i cao. Prosao.

Elem to je kopno. A na brodu je malo drugacije. Ako imas vezu u medicalu znas ko ce unapred biti na randomu pa se mozes spremiti. Ako nemas onda jbg ne varis bilo kad, nego tek posle random testa.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Eroica Eric

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #40 on: 15/April/2014 »
Pozdrav raja,

u utorak imam glavni interview putem skype-a

Eh sada me interesuje, posto sam do neki dan konzumirao THC, ukoliko prodjem interview, za koliko vremena otprilike bih trebao raditi ljekarski? To jest imam li dovoljno vremena poslije interview-a da mi se organizam ocisti prije nego budem morao raditi ljekarski?

Hvala unaprijed

(Naravno ne planiram vise konzumirati upravo zbog posla)


Iii, kako prodje? :-)  Friend of mine je radila medical u Sarajevu I kaze da su joj trazili thc I ostalo u krvi, za proteklih 6 mjeseci. Je li praksa da to tako rade, posto vidim da ovdje vecina prica o testiranju urina? Ako traze u krvi, predpostavljam da me mnogo lakse u odnosu na urin?!


P.S. Procitah sad da se duze zadrzava u urinu, all joooj, ko zna...

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #41 on: 15/April/2014 »
Ma kakvih 6 meseci ne daj boze :D  Od nedelju dana do 3 nedelje. Zavisi od kolicine zavara i tvog tela. Testira se samo u urinu ne u krvi.

Ma bez brige ljude, povedite nekog vaseg drugara Dobricu i neka on piski umesto vas, veoma izvodljivo.

Moj dobrica i ovaj put ide sa mnom na lekarski. :D


Mene interesuje bensedin. Da li ga traze u krvi ili urinu , jer znam da se on bas nesto za*ebano mnogo zadrzava u organizmu.

Over and out.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #42 on: 23/April/2014 »
Eh sad posto sam dobio i posao i datum ukrcaja, koji je za 3 mjeseca ... Receno mi je da radim ljekarski u Polyclinic "Dr Odobasic" u Sarajevu a ne znam da li se isplati rizikovati sa time da iskoristim neciji drugi urin (jer ne znam koliko su strogi u ovoj klinici te da li je izvodljivo), a ja jos nisam prestao da dimim pa sam mislio da je najbolje da sada prestanem pa da radim ljekarski za mjesec dana, da bih bio siguran da sam cist :)

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #43 on: 24/April/2014 »
Eh sad posto sam dobio i posao i datum ukrcaja, koji je za 3 mjeseca ... Receno mi je da radim ljekarski u Polyclinic "Dr Odobasic" u Sarajevu a ne znam da li se isplati rizikovati sa time da iskoristim neciji drugi urin (jer ne znam koliko su strogi u ovoj klinici te da li je izvodljivo), a ja jos nisam prestao da dimim pa sam mislio da je najbolje da sada prestanem pa da radim ljekarski za mjesec dana, da bih bio siguran da sam cist :)
buraz prestani "dimit" sada :D,a ljekarski radi mjesec prije sign on-a,samo ih zovni i napravi termin

P.S ponosi snimku pluca i neki papir na kojem imas potvrdu da si primio mmr vakcinu (na starim zdravstvenim ima to)

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Pozitivan na THC?
« Reply #44 on: 24/April/2014 »
buraz prestani "dimit" sada :D,a ljekarski radi mjesec prije sign on-a,samo ih zovni i napravi termin

P.S ponosi snimku pluca i neki papir na kojem imas potvrdu da si primio mmr vakcinu (na starim zdravstvenim ima to)

Ma tako sam i mislio samo sto sam mislio vec za mjesec raditi medical, prije toga cu kupiti testove da mogu provjeriti prvo jesam li cist pa tek onda :)

A hvala na infu, koliko god volim "dimit" nisam tolika budala da prokockam priliku za koju sam ovoliko cekao i borio se radi gluposti :D