Author Topic: Jer zna neko nešto za Azamara Cruise Line, kakvi su brodovi i kako je na poslu?  (Read 12757 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Jer zna neko neshto za Azamara cruise line kakvi su  brodovi i kako je na posao i zivot  :plovim:

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Azamara Cruise Lines
« Reply #1 on: 22/July/2010 »
Jer ima neko za 29 august da putuje do Copenhagen za Azamara Journey  :D nek se javi

Offline Mitvuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Azamara Cruise Lines
« Reply #2 on: 25/July/2010 »
Ja sam našo na jednom sajtu o toj kompaniji da ima dva broda, za bogatije turiste, koji plove po nekim manje zastupljenim destinacijama, kao neki explorer fazon.
A kako si ti, preko koje agencije, našao poso kod njih?

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Azamara Cruise Lines
« Reply #3 on: 25/July/2010 »
Da samo dva broda su bio sam preko Kouzon Skopje sad ima intervju u pocetak avgust i posle to u septemvri  :D

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Azamara Cruise Lines
« Reply #4 on: 18/September/2012 »
Evo i ja da prozborim koju ovde....

Eto i ja sam dobio posao Broadcast tech. na Azamari jos nisam dobio ugovor pa ne znam na koji brod idem...

Ima li ko, ko je trenutno na brodu, da kaze kakva je situacija tamo, brodske rutine, kruzevi itd. ???

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Evo i ja da prozborim koju ovde....

Eto i ja sam dobio posao Broadcast tech. na Azamari jos nisam dobio ugovor pa ne znam na koji brod idem...

Ima li ko, ko je trenutno na brodu, da kaze kakva je situacija tamo, brodske rutine, kruzevi itd. ???

E cao, cini mi se da smo ti i ja vec razmijenili par postova, i znam da si ganjao taj posao. Jel si ti iz BL, ako se ne varam. Kako se prezivas? Azamara ti je kompanija sa dva broda, manji su brodovi, ali gosti su bogatiji, znaci zahtijevace se od tebe pretpostavljam da budes cakum pakum non stop. ALi posao je super, tako da bices ok.
Azamara ti je u vlasnistvu Royal Carribbean, isto kao i Celebrity, gdje sam ja trenutno, na poziciji broadcast techa.
Cestitam munjo, dobio si super posao, vidjeces. U kom programu se montira na Azamari? Koja je plata tamo, reci mi to molim te. Na Celebrity je 1800$. Nije neka lova da se sta znam obogatis, ali moze se ustediti nesto, pa polako. Ja sam na super brodu, nista ne radim, svaki port sam off!
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
U kom programu se montira na Azamari? Koja je plata tamo, reci mi to molim te.Na Celebrity je 1800$.

Montira se u Avid-u,a ista je plata  :)

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
E cao, cini mi se da smo ti i ja vec razmijenili par postova, i znam da si ganjao taj posao. Jel si ti iz BL, ako se ne varam. Kako se prezivas? Azamara ti je kompanija sa dva broda, manji su brodovi, ali gosti su bogatiji, znaci zahtijevace se od tebe pretpostavljam da budes cakum pakum non stop. ALi posao je super, tako da bices ok.
Azamara ti je u vlasnistvu Royal Carribbean, isto kao i Celebrity, gdje sam ja trenutno, na poziciji broadcast techa.
Cestitam munjo, dobio si super posao, vidjeces. U kom programu se montira na Azamari? Koja je plata tamo, reci mi to molim te. Na Celebrity je 1800$. Nije neka lova da se sta znam obogatis, ali moze se ustediti nesto, pa polako. Ja sam na super brodu, nista ne radim, svaki port sam off!

Eee hvala brate...Ivan Kojic iz Banjaluke :) hehe

Pa eto nisam ja birao Azamaru nego me je jednostavno Amy tamo predlozila,a Jovana iz Kouzona mi je rekla sve je to super,samo bi mogao malo duze cekati nego ostali na ukrcaj...ali sta je tu je :)

Ali eto vec kada si tu da te pitam....imamo li mi kao broadcast tech. ikakvih bonusa...ikakve mogucnosti dodatne zarade sem fixne plate....nesto kao tips kod konobara :)

Ja znam da se tim ovi na Carnevalu ubise....tipa svadbe,zurke,ekskurzije itd. :)

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Eee hvala brate...Ivan Kojic iz Banjaluke :) hehe

Pa eto nisam ja birao Azamaru nego me je jednostavno Amy tamo predlozila,a Jovana iz Kouzona mi je rekla sve je to super,samo bi mogao malo duze cekati nego ostali na ukrcaj...ali sta je tu je :)

Ali eto vec kada si tu da te pitam....imamo li mi kao broadcast tech. ikakvih bonusa...ikakve mogucnosti dodatne zarade sem fixne plate....nesto kao tips kod konobara :)

Ja znam da se tim ovi na Carnevalu ubise....tipa svadbe,zurke,ekskurzije itd. :)

Hm, ne znamo se licno, ali mozda iz vidjenja. Ja sam na ATVu radio kao kamerman neke dve godine, do 2007, i onda zapalio na CArnival, ali nisam imao srece bas na tom prvom ugovoru, sa menadzerom.
Na Celebrity nema nikakvih bonusa. Na Carnivalu rade mnogo mnogo vise, i siri ti je obim posla. Radio sam tamo u AV, znam sta je. A uzmu mozda par stoja vise, ne mnogo. Ovdje je ladovina brate, vidjeces, znaci imas bukvalno najlaksi posao na brodu. U cijeloj floti na celebrity, nema niko iz bivse Juge, ima par rumuna, jedan Bugarin, ima i filipinaca, ostalo kanadjani, i ameri.
Nisi mi rekao kolika je tebi startna plata, i u kom programu se radi montaza?
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Hm, ne znamo se licno, ali mozda iz vidjenja. Ja sam na ATVu radio kao kamerman neke dve godine, do 2007, i onda zapalio na CArnival, ali nisam imao srece bas na tom prvom ugovoru, sa menadzerom.
Na Celebrity nema nikakvih bonusa. Na Carnivalu rade mnogo mnogo vise, i siri ti je obim posla. Radio sam tamo u AV, znam sta je. A uzmu mozda par stoja vise, ne mnogo. Ovdje je ladovina brate, vidjeces, znaci imas bukvalno najlaksi posao na brodu. U cijeloj floti na celebrity, nema niko iz bivse Juge, ima par rumuna, jedan Bugarin, ima i filipinaca, ostalo kanadjani, i ameri.
Nisi mi rekao kolika je tebi startna plata, i u kom programu se radi montaza?

Startna plata mi je 1800$ kako su mi rekli iz agencije....a montaza vjerovatno avid ili finalcut....!!!

Znaci nikakvi bonusi to ti je sto je...ok :)

Ja ti radim na RTRS od 2007-me godine.....

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Ja sam na super brodu, nista ne radim, svaki port sam off!

 :haha: Netko mora i uživati.

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Startna plata mi je 1800$ kako su mi rekli iz agencije....a montaza vjerovatno avid ili finalcut....!!!

Znaci nikakvi bonusi to ti je sto je...ok :)

Ja ti radim na RTRS od 2007-me godine.....
radio sam na Azamari kao ast.konobara dve godine, bio sam na Journeyu znam da je kao  Broadcast tech. na nasem brodu radio jedan Nislija,imao je malih neslaganja sa kolegom Filipincem oko podele posla, ko je kad off u luci... a i Kruz Direktor ga je cesto zezao tipa oko termina snimanja morao je cesto do zadnjih minuta ostati pripravan, a montaze je desavalo se da radi do kasno u noc do oko 3, 4 ujutro.

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Hey brate hvala ti na odgovoru,jer je stvarno BINGO ugrabiti bilo kakve informacije iz prve ruke sto se tice Azamare...jako mali broj kandidata posalju bas tamo.


De mi reci samo imas li kakav kontakt tog Nislije jer je meni njega Jovana iz Kouzona nesto spominjala da je prije mene samo taj kandidat za broadcast poslan na Azamaru.

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Hey brate hvala ti na odgovoru,jer je stvarno BINGO ugrabiti bilo kakve informacije iz prve ruke sto se tice Azamare...jako mali broj kandidata posalju bas tamo.


De mi reci samo imas li kakav kontakt tog Nislije jer je meni njega Jovana iz Kouzona nesto spominjala da je prije mene samo taj kandidat za broadcast poslan na Azamaru.

Ehej, zemo, iam li ista od ukrcaja? ja ti nemam sa Azamare nikakvih informacija sto se tice broadcast pozicije. Vidis sto sam ti govorio, nema "nasih" ljudi na tim pozicijama na brodovima, tako da...Lova nije sad bog zna velika, ali poslic je fakat za*****ancija! Bar za mene...
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Ehej, zemo, iam li ista od ukrcaja? ja ti nemam sa Azamare nikakvih informacija sto se tice broadcast pozicije. Vidis sto sam ti govorio, nema "nasih" ljudi na tim pozicijama na brodovima, tako da...Lova nije sad bog zna velika, ali poslic je fakat za*****ancija! Bar za mene...

Ma jok....jos sam na cekanju,ma ja nesto kontam da tamo prije marta-aprila necu biti pozvan sad ide taj neki period kada se manje ukrcava.


Pa boga mi...po ovome sto kaze ovaj decko sto je bio na azamari nije ni da nema posla tamo :) :) hehe