Author Topic: Obuka kod Steinera  (Read 24349 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline flyKKiller

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Obuka kod Steinera
« on: 23/June/2010 »
e ovako stoje stvari a vi mi recite ima li sve to smisla...  :D

planiram početkom godine da počnem sa sređivanjem papira i da idem na brod. e sad, problem je u tome što ja sada završavam za masera i zaista bih volela da odem kao maserka ali sam čula da obuka kod steinera dosta košta a da nije sigurno kako će taj uloženi novac da se vrati??? ima li smisla da se prijavim u bar ili hotel department za prvi ugovor, da skupim sav novac koji mi je potreban pa da za drugi ugovor odem u spa?  

pozdrav svima  :pop:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Help!
« Reply #1 on: 23/June/2010 »
Ima smisla. Odlazak u SPA je stvarno skup.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline flyKKiller

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #2 on: 23/June/2010 »
a ima li smisla da ja mislim da mogu da zaradim taj novac posle prvog ugovora? recimo kao assistant cabin stewardess, jer koliko sam skapirala ne može da se upadne odmah bez 'ass' gde je veća plata  :rolleyes:  posao mi ne pada teško, ne patim od toga da me bude sramota ili šta god ako čistim kabine na brodu ali bih volela da znam koliko je ta plata(koja se po svemu sudeći menja konstantno) za ACS i da li mogu da skupim za obuku ako malo prištedim na brodu haha

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #3 on: 29/October/2010 »
@flyKK, jeli ti se sto izbistrilo citanjem foruma? Samo ti znas sto bi ti od poslova najbolje odgovaralo.
Jesi li se javljala agencijama?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #4 on: 30/October/2010 »
@flyKK, jeli ti se sto izbistrilo citanjem foruma? Samo ti znas sto bi ti od poslova najbolje odgovaralo.
Jesi li se javljala agencijama?

Sefe,
ja ti se bas ne snalazim najbolje u svemu ovome.Isao bih kao frizer ali ako se dugo ceka imam iskustva i kao konobar.Mogu li aplicirati u vise agencija pa sta prvo upali.
Mogu li slati on line aplikaciju Steineru i jos aplicirati negde.
Cekam biometrijski pasos, jel uz aplikaciju obavezno odma slati i broj pasosa.
Kako da nigde ne mogu da nadjem neku temu o frizerima i obuci, zar su najmanje trazeni.....
I jos nesto rece mi nikolina da trazim postove od Vesne, ona je frizer i ima iskustva al ja ni to neznam da nadjem.

Hvala na pomoci

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #5 on: 30/October/2010 »
Samnom na brodu je bila devojka iz Beograda koja je dosla kao frizer...isla je naravno preko Steinera...radila je prvo kao frizer a posle jos dodatne poslove tipa beljenje zuba i tako dalje...prosle godine je postala spa manager...radila je samnom na princess-u sad radi za drugu kompaniju...jos jedna devojka je radila kao maser iz beograda isto je isla preko Steinera...i one su bile zadovoljne platom...ako vec imate pare da idete u Spa nevidim razlog da prvo idete u restoran pa onda u spa...bezveze...INVERMORE SHIPPING radi spa i gift....kontaktirajte njih i sigurno ce vam reci sta,kako i gde....ja i drug planiramo gift a imam druga koji isto hoce u spa kao frizer...tako da cemo videti sta ce biti...

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #6 on: 30/October/2010 »
Samnom na brodu je bila devojka iz Beograda koja je dosla kao frizer...isla je naravno preko Steinera...radila je prvo kao frizer a posle jos dodatne poslove tipa beljenje zuba i tako dalje...prosle godine je postala spa manager...radila je samnom na princess-u sad radi za drugu kompaniju...jos jedna devojka je radila kao maser iz beograda isto je isla preko Steinera...i one su bile zadovoljne platom...ako vec imate pare da idete u Spa nevidim razlog da prvo idete u restoran pa onda u spa...bezveze...INVERMORE SHIPPING radi spa i gift....kontaktirajte njih i sigurno ce vam reci sta,kako i gde....ja i drug planiramo gift a imam druga koji isto hoce u spa kao frizer...tako da cemo videti sta ce biti...

Znas li mozda koliko kosta ta obuka.Danas sam on line poslao direktno aplikaciju u Steiner. Na njihovom sattu n igde nema trajanje obuke (cuo sam da je za frizere 3 sedmice) niti ima ista o ceni.Koliko sam informisan za ovo podrucje je nadlezna dja Helena iz kopra i interviju je u BG cini mi se 11 decembra, ali neznam gde.Neznam da li njoj da saljem aplikaciju i kako se u opste dolazi na interviju.

Hvala ti na pomoci

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #7 on: 31/October/2010 »
Znas li mozda koliko kosta ta obuka.Danas sam on line poslao direktno aplikaciju u Steiner. Na njihovom sattu n igde nema trajanje obuke (cuo sam da je za frizere 3 sedmice) niti ima ista o ceni.Koliko sam informisan za ovo podrucje je nadlezna dja Helena iz kopra i interviju je u BG cini mi se 11 decembra, ali neznam gde.Neznam da li njoj da saljem aplikaciju i kako se u opste dolazi na interviju.

Hvala ti na pomoci
Salji njoj i ona ce ti sigurno dati broj agenta iz Bg-a da se javis...mislim da ti je potrebno oko 2000 eura za sve...u vezi obuke stvarno nemam pojma...mislim da se zavisi od osobe do osobe...
a gde si cuo da je intervju 11 dec?

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #8 on: 31/October/2010 »
Salji njoj i ona ce ti sigurno dati broj agenta iz Bg-a da se javis...mislim da ti je potrebno oko 2000 eura za sve...u vezi obuke stvarno nemam pojma...mislim da se zavisi od osobe do osobe...
a gde si cuo da je intervju 11 dec?
evo nasao sam ovaj raspored

Interview Dates

Please note that recruitment is on-going, there are no “closing dates” for positions, and we can be flexible with training dates, though we only accept applications 1 month in advance of interview dates.
Europe

Region   Profession   Location   Date   Contact
Zagreb, Croatia   All      5 November 2010   Helena Vehovec
Valencia,Spain   All      6 November 2010   Roksolana Kishchuk
Alicante,Spain   All      7 November 2010   Roksolana Kishchuk
Milan, Italy   All      7 November 2010   Monica Sorrentino
Gothenburg, Sweden   All      8 November 2010   Ingrid Borst
Stockholm, Sweden   All      9 November 2010   Ingrid Borst
Malmo, Sweden   All      10 November 2010   Ingrid Borst
Copenhagen, Denmark   All      12 November 2010   Ingrid Borst
Koper, Slovenia   All      13 November 2010   Helena Vehovec
Leiden, Holland   All      21 November 2010   Ingrid Borst
Cologne   All      22 November 2010   Ingrid Borst
Paris, France   All      29 November 2010   Ingrid Borst
Rome, Italy   All      5 December 2010   Monica Sorrentino
Lisbon,Portugal   All      5 December 2010   Roksolana Kishchuk
Antwerp,Belgium   All      6 December 2010   Ingrid Borst
Belgrade, Serbia   All      11 December 2010   Helena Vehovec
Koper, Slovenia   All      18 December 2010   Helena Vehovec
Budapest, Hungray   All      15 January 2011   Helena Vehovec

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #9 on: 31/October/2010 »
Na kojem si sajtu to nasao?

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #10 on: 31/October/2010 »
Na kojem si sajtu to nasao?

www.onespaworld.com

cak sam nasao i koliko kosta cca. 1000 GBP, veliki su troskovi al ako Bog da pa se ukrcam valjda cu ulozeno vratiti. Jos neznam kako da kontaktiram predstavnicu za nasu regiju, ne javlja se na tel., jel samo onako sam od sebe posaljem mail i CV...... neznam kako to funkcionise, kako stupiti sa agencijom u kontakt.Sto se tice brskanja po netu to mi ide od ruke  :run:

pozzz

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #11 on: 31/October/2010 »
www.onespaworld.com

cak sam nasao i koliko kosta cca. 1000 GBP, veliki su troskovi al ako Bog da pa se ukrcam valjda cu ulozeno vratiti. Jos neznam kako da kontaktiram predstavnicu za nasu regiju, ne javlja se na tel., jel samo onako sam od sebe posaljem mail i CV...... neznam kako to funkcionise, kako stupiti sa agencijom u kontakt.Sto se tice brskanja po netu to mi ide od ruke  :run:

pozzz

Helena.Vehovec@invermoreshipping.si

ovo je mail...posalji mail i pitaj sve sta te interesuje...

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #12 on: 01/November/2010 »
Helena.Vehovec@invermoreshipping.si

ovo je mail...posalji mail i pitaj sve sta te interesuje...

Danas sam je dobio na telefon i poslao CV.Videcemo sta dalje, valjda ce mi ogdovoriti nesto

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #13 on: 01/November/2010 »
ja znam da su sad nedavno imali intervjue...oko 20.10.

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #14 on: 02/November/2010 »
ja znam da su sad nedavno imali intervjue...oko 20.10.
Ja sad tek vadim novi biometrijski pasos tako da mi ovaj termin 11.12. odgovara, naravno ako me pozovu