Author Topic: Obuka kod Steinera  (Read 24390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #15 on: 02/November/2010 »
Sta ti je Helena rekla?....nevidim razlog zasto te ne bi zvali...

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #16 on: 02/November/2010 »
Sta ti je Helena rekla?....nevidim razlog zasto te ne bi zvali...
Nista, nazvao je, i rekao da bih voleo da radim na brodu, kaze posalji CV, pitao sam da li mozda diplomu da saljem ili jos nesto drugo, kaze nista, i tako poslao sam mail-om CV juce i sada cekam, valjda je jos rano da mi bilo sta odgovori, nisam dobio ni potvrdu da je dobila mail.
Cekam i citam forum, proucavam sta sve i gde pise.Dobio sam par saveta da SPA i nije bas najbolji izbor, da je bolje konobar i u dilemi sam,a opet kontam zasto da bezim od svog zanata, eto.....

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #17 on: 02/November/2010 »
Pa ako hoces da rmbacis po ceo dan i da imas malo slobodnog vremena i da imas vecu kintu (ali to opet zavisi gde te bace da radis kao konobar),onda idi za konobara...a ako hoces solidnu platu ili cak i super platu(nisam upucen kolika je plata u spa),vise slobodnog vremena,u svakom slucaju bolje uslove za zivot i rad na brodu onda idi u spa...sve zavisi zbog cega hoces da ides na brod...meni pare nisu na prvom mestu,u svakom slucaju na bilo kojoj poziciji imaces platu vecu nego u srbiji...plus putujes svetom free... ;D

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #18 on: 03/November/2010 »
Naravno da su pare motiv, ali ne i jedini, ne idem sa mislju da se mogu obogatiti,jednostavo ovde posla nema ili radis za nista, a krasti bogu dane mi je dojadilo. Zelim nesto novo i drugacije, zelim malo i sveta videti.Hvala ti na podrsci i savetima, puno mi znaci.Iscitao sam forum uzduz i popreko i dosta saznao o svemu.Nadam se da cu jednog dana pisati licna iskustva i  pomoci drugima.

pozzz

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #19 on: 03/November/2010 »
Meni je Helena poslala broj agenta iz Beograda da se njoj javim u vezi gift shopa...sutra zovem da vidim sta i kako... ;)

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #20 on: 04/November/2010 »
Meni je Helena poslala broj agenta iz Beograda da se njoj javim u vezi gift shopa...sutra zovem da vidim sta i kako... ;)
Jel to
Jelena , ja je zovem al iskljucen telefon, jesi li je ti dobio????

pzzz

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #21 on: 04/November/2010 »
da,jelena...pricali smo danas,rekla je da za gift prijave idu tek od nove godine... oT

Offline GRACE

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #22 on: 04/November/2010 »
INVERMORE SHIPPING Ltd
P.O.BOX 61; Koper 6000, SLOVENIA
tel : 00 386 41 739 011
fax : 00 386 5 904 7299
e.mail : Helena.Vehovec@invermoreshipping.si
skype : invermore223
 :)

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #23 on: 04/November/2010 »
da,jelena...pricali smo danas,rekla je da za gift prijave idu tek od nove godine... oT
jel ovo pravi broj xxx xxx xxxx, u koje si vreme zvao, meni stalno nedostupna.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #24 on: 04/November/2010 »
jel ovo pravi broj xxx xxx xxxxx, u koje si vreme zvao, meni stalno nedostupna.

Predlažem da takve stvari riješavate preko privatnih poruka.
Ako nečiji broj nije javno dostupan - na web stranici, tel. imeniku i sl. - najvjerojatnije postoji neki razlog.
Ne bi ga trebalo učiniti dostupnim 1500+ ljudi koji čitaju ovaj forum.

Stvar nije banalna. (ili možda jest?  :ban: )
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #25 on: 05/November/2010 »
Predlažem da takve stvari riješavate preko privatnih poruka.
Ako nečiji broj nije javno dostupan - na web stranici, tel. imeniku i sl. - najvjerojatnije postoji neki razlog.
Ne bi ga trebalo učiniti dostupnim 1500+ ljudi koji čitaju ovaj forum.

Stvar nije banalna. (ili možda jest?  :ban: )
Majstore jesi li samo dobronameran kada sam ja u pitanju ili su se pravila promenila unazad par meseci?

Ovo je post od Seaman od 01.04.10
javi se Jeleni Joksimovic,ona je u BG i zastupa Helenu,cudi me kako ti Helena nije dala broj.Zovi +381 xxx xxx x (broj za koji sam ja pitao)

Ovde smo valjda da pomazemo jedni drugima, da dolazimo do informacija i razmenjujemo iskustva.
Nesumljivo da je tvoj IQ veliki i ja ti se divim i rado citam tvoje postove.
 

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #26 on: 05/November/2010 »
Majstore jesi li samo dobronameran kada sam ja u pitanju ili su se pravila promenila unazad par meseci?

Ovo je post od Seaman od 01.04.10
javi se Jeleni Joksimovic,ona je u BG i zastupa Helenu,cudi me kako ti Helena nije dala broj.Zovi +381 xxx xxx x (broj za koji sam ja pitao)

Ovde smo valjda da pomazemo jedni drugima, da dolazimo do informacija i razmenjujemo iskustva.
Nesumljivo da je tvoj IQ veliki i ja ti se divim i rado citam tvoje postove.

Nemoj me krivo shvatiti, ali ne radi se ovdje o nekom mom ego-tripu ili o natjecanju u pišanju u dalj. Stvarno mislim to što sam napisao i napisao bih isti komentar neovisno o tome čiji je post u pitanju.

Stvarno mislim da je neprimjereno stavljati nečiji privatni broj mobitela na javni forum. Ne izgleda mi kao da nisam bio dovoljno jasan.
Za takve stvari postoje privatne poruke, a uopće nije važno kakve su vam bile namjere.

Ukoliko si prethodno od spomenute osobe dobio usmenu ili pismenu dozvolu za objavljivanje broja mobitela na javnom forumu - prihvaćam ispravak.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #27 on: 05/November/2010 »
Majst0ra na stranu, pravilnik registracije ohrabruje anonimnost, a objavljivanje tudjih emailova i tel. brojeva je u redu samo ako su ti podaci javno objavljeni na sluzbenim stranicama njihove firme.

 Zapravo, cijela ova prepiska izmedju devilchild i zllico vise bi prilicila komunikaciji preko PP

Der Admin Hat Gesprochen  +U+

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #28 on: 05/November/2010 »
Ja ni u jednom trenutku nisam dao nikakav broj javno...jedino email koji je dostupan svima na sajtu INVERMORE SHIPPING.
a to da su recenice poput "nisam je dobio ceo dan,ja sam je zvao danas,objasnjenje izmedju restorana i spa....za privatne poruke...no comment oT

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #29 on: 05/November/2010 »


...no comment oT


Evo ti onda mjesec dana odmora od komentiranja :ban:, pa ako se naljutis dobijes jos jedan (jedan za jedan).
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)