Author Topic: Obuka kod Steinera  (Read 24394 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #30 on: 06/November/2010 »
Konacno se nesto pokrenulo.
Stigli papiri za interviju 11.12. u Beogradu.Slede pripreme za interviju (i kupovina odela,kjeg u zivotu nisam obukao)

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #31 on: 06/November/2010 »
Ajde sretno i naravno - strpljivo.

Odijelo ne čini čovjeka, ali pomaže. :D
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #32 on: 06/November/2010 »
Hvala.

Tek sada cu imati pitanja i pitanja. Majst0r  :google!: -aj anegdote al bez  :ban: .

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #33 on: 18/December/2010 »
Putujem za London 7.02.11  :run:

Od ideje za odlazak na brod pocetkom novembra do realizacije prosla su samo tri meseca, hvala Sefu na osnivanju foruma,jos kada bi ucesnici pisali vise o svojim iskustvima buducim "pomorcim" bi bilo daleko lakse.

Ako neko ide u istom terminu neka se javi.

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #34 on: 09/February/2011 »
Pozdrav, evo me u Londonu vec treci dan.Necu pisati o svojim utiscima jer svako odredjenu situaciju dozivljava drugacije, baziracu se samo na informacijama.
- svi novaci prvi dan imaju organizovan prevoz od hotela do akademije, i taj prvi dan je ustajanje u 5:30 hotel-akademija 20 minuta voznje.Sledi upoznavanje i onda se ide na lekarski pregled (280 GBP).Odmah se placaju uniforme, taxa za neznam sta i to je 450 GBP, tako pise na ugovoru,ali mi smo platili 385GBP.Pune te informacijama i dobijas skripte sa 20 strana da naucis jer sledi test vec naredni dan.
Ucite, ucie, ucite engleski..... sve ostalo manje vazno
-drugi dan isto rano ustajanje (vec treci kasnije, nastava u 8:00).Radi se u grupama, feniranje, podizanje kose i sve vremenski ograniceno na 30 minuta, nije frka ako se nezna nesto, naucice se.Pored toga ide prakticno-prezentacija, u roku od 1 minuta da se predstavis i prezentujes proizvode, rad jedan na jedan uz stopericu (minuta je preduga kada ne baratas informacijama i ako engleski steka).
-frizeri MORAJU znati sve o svim proizvodima, ne samo vezano za kosu, uci se beljenje zuba kao i brijanje i masaza lica.
-testovi su 2 puta sedmicno, ako padnes onda polazes i taj sto si pao i novo gradivo.
Dinamicno je i ne osetis da si ceo dan na akademiji, hrana u hotelu dorucak/vecera solidni.
Ponesite svoje peskire, hotel ih ne daje.Ima internet .
Frizeri pored crnih kravata trebaju vam i bele kosulje, ja sam mislio da ih dobijamo ovde ali ne. Ne morate nositi sa sobom ima za 2 GBP da se kupi kosulja i kravata.

Offline suncica28

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #35 on: 11/February/2011 »
Vidim da si ti prosao sve sto mene tek ceka pa imam par pitanja :
Kakav ti je bio intervju,sta su te trazili,buni me sto sam na int procitala da moras ponijeti dvd sa snimkom par radova tipa,feniranje,dizanje kose....
Da li na intervju moras da povedes modela i pokazes neki rad?
Hvala sto si malo opisao prve utiske u Londonu,lakse mi je to sve zamisliti!!! Molim te da pises i dalje!!! Unaprijed zahvalna ;D

Offline frizeroo

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #36 on: 11/May/2011 »
 :run: ima li novih info ???

Offline Dark_Princess

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Obuka kod Steinera
« Reply #37 on: 13/May/2011 »
Je l' ide neko na intervju 18.6?