Author Topic: Mare Adriatic?  (Read 85932 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Mare Adriatic?
« on: 23/June/2010 »
Mare Adriatic d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće pozicije:

-Konobari
-Krupije

sa iskustvom i bez, za rad u inostranstvu

Mi Vam nudimo:
obuka i praksa obezbeđeni
uslovi rada odlični
zarada od 2000€ + bonusi
smeštaj i hrana obezbeđeni

http://poslovi.infostud.com/posao/Mare_Adriatic_d.o.o./Konobar_Krupije/o56716

Da li je neko imao iskustva sa njima? Zvuči previše "dobro"...

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #1 on: 23/June/2010 »
U pitanju je inostranstvo i posao krupijea koji je dobro plaćen.  Mogu da nagađam da je možda italijansko primorje, pa shodno i tome plata.   npr.

Nije nerealno ako se govori o krupijeu da je plata tolika, takve sam informacije bar ja dobio ovde od naših krupijea koji imaju poznanike u Rusiji i UK, a za konobara ne znam, samo verovatno da traže iskusne ljude.    ;)

Offline dadinho

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #2 on: 26/June/2010 »
FlyFlyFly

Ja sam bio na razgovoru u toj agenciji i popunio aplikaciju za krupija. Rekli su da ce da me zovu kad bude obuka..

Nekako sam sumnjicav, jer kao sto ti kazem, "suvise zvuci lepo da bi bilo istinito" ..

Ali nemam sta da izgubim, tj samo 1500 din koliko kosta prijava, ostalo oni "kao sve placaju.. Videcemo..

Offline heroes

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #3 on: 27/June/2010 »
Imaju li predstavu makar okvirno kada bi mogla biti obuka?
Poslacu im i ja mail,ali mi sve lici na foru da pokupe xy 1500din i posle muk(kao posle gola Duleta Savica na Hajberiju u Londonu:)) btw @dadinho koji im je broj telefona i adresa?Da ih nazovem jer kontam da su u BG a ja u NS-u:(

Offline dadinho

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #4 on: 28/June/2010 »
Imaju li predstavu makar okvirno kada bi mogla biti obuka?
Poslacu im i ja mail,ali mi sve lici na foru da pokupe xy 1500din i posle muk(kao posle gola Duleta Savica na Hajberiju u Londonu:)) btw @dadinho koji im je broj telefona i adresa?Da ih nazovem jer kontam da su u BG a ja u NS-u:(


Nemam pojma stvarno.. rekli su da ce da me kontaktirati da donesem jos neke papire, kopiju pasosa, diplome itd.. i da potpisem ugovor i onda ce se znati kad ce poceti obuka.

Ma da.. rekli su i da ce prva grupa ici sredinom avgusta a da ja upadam u tu prvu grupu, tako da mi bas i nije najjasnije kako misle da me nauce za mesec dana da radim posao krupijea.. ali dobo... :S

Evo ti tel, u Beogradu su.

Telefon: +381 11 26 48 468  +381 11 26 48 445


PS: Proverio sam njihov PIB i agenciji za privredne registre i firma je registrovana 2008 god. stim da se jos vodi da nema ni jednog zaposlenog u firmi.. :S ti mo je malo sumnjivo posto sam video bar njih pet da radi, kad sam bio na razgovoru... Ne verujem da rade na "crno" ....

pozz

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #5 on: 28/June/2010 »
APR ne azurira podatke cesto, tako da moze da ne prikazuje.  Ima slucajeva gde odes u DOO firmu koja ima zaposlenih 10-15 administrativnih radnika a na sajtu APR-a imas samo podatke o osnivacima.   ;D

Offline dadinho

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #6 on: 28/June/2010 »
Sad si me malo utesio :)

Offline systemangel

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #7 on: 28/June/2010 »
Mene su danas zvali na interview koji je sutra... Malko sam sumnjicava takodje  -()-

Offline mick

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #8 on: 28/June/2010 »
Ja sam bio danas na razgovoru i ispričana je priča kako se troškovi lekarskog,vize,smeštaja i puta ne plaćaju tj firma snosi troškove.Opet sam se vratio na infostud-ov oglas gde sad piše totalno nešto drugo...pored 1500 din još traže 75 evra....  ""]] a isto tako je priča išla da je potrebno osoblje prvenstveno za Nicu,Monako,Monte Karlo,Španiju pa je tek posle ubačena Rusija i Nova Gvineja a ovde u oglasu sad stoji samo Rusija i Nova Gvineja.....Ne bih da se kladim da je navlakuša za sve ostalo osim Rusije i NG ali videćemo :)

Offline dadinho

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #9 on: 28/June/2010 »
To su ti danas rekli na razgovoru za tih dodatnih 75e ??

Ja kad sam bio prvi put prosle nedelje, bilo je da se placa 1500din plus troskovi prevodjenja papira (oko 15E) i lekarski.

A kad sam isao da popunim aplikaciju i da se prijavim, rekli su mi kao da su potpisali ugovor sa nekom firmom tako da se ni lekarski nece placati.. 

Jedono sto bi uzimali od plate 5%...

I meni su rekli samo Azurna obala, ali poslednji put mi je devojka sto radi tamo, spomenula da moze da se desi i brod.. :S

A sto se tice Rusije i Nove Gvineje, to je za dundjere, nije za posao barmena i krupijea :))

Offline mick

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #10 on: 28/June/2010 »
Nisu rekli danas za 75 e,to sam pročitao u oglasu i zato me buni,danas su rekli da rade jahte,brodove ali još ne kruzere.Da pomenuli su Azurnu obalu,ali kako je razgovor tekao sve više su pričali o Rusiji i NG.

Offline nemanjaRU

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #11 on: 28/June/2010 »
ja cu dati te pare koje traze to je oko 100e samo ako nije prevara,vidim da je konkurs do 13.07 pa dajte iskustva vi koji ste bili na razgovoru da li je prevara ili ne????

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #12 on: 28/June/2010 »
Prevare koje se rade kod nas idu od jedva primetnih do ekstrema. Ili ti uzmu ispod 4000 din kako ne bi podpali pod to da ih policija juri, ili pak uzimaju unapred po 2000 €.

 A slučajevi gde uzimaju 100-200€ su uglavnom da ih nazovem ''male međunarodne prevare'' gde vam traže da na slepo pošaljete novac nekome u drugoj zemlji, dakle bez ličnog kontakta i ljudima koji izmišljaju fiktivne firme kojih nema, niti imaju prostor, te je način da uzmu novac, a da ih ne uhvate taj da ga morate poslati u drugu zemlju bez ikakvog ličnog kontakta.

Vi ako niste sigurni , to recite tamo, kažite : ,,Ja prvi put apliciram kod agencije koja ovako posluje i zato što je malo informacija javlja mi se sumnja da je nešto neregularno, molim vas da mi objasnite/odgovorite ovo što ne razumem ili što me interesuje''.    Ako nema prevare bez problema će vam odgovoriti i odagnati vaše brige. Ovako se samo brinete i nagađate ovde da li je ili nije  .

Offline mick

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #13 on: 28/June/2010 »
Pa sve je to ok...recimo danas na sastanku je pola priče objašnjeno ali zato za polovinu nisu imali pojima da odgovore.Pogotovo što znam gde i kako se ide,a cifre su izuzetno velike čak i za uslove EU.Pa onda nelogičnosti....na sastanku kažu recimo 8 evra na sat,a u oglasu 7.90 dolara na sat...i td.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mare Adriatic?
« Reply #14 on: 29/June/2010 »
"Jedono sto bi uzimali od plate 5%..." ??????????????????

Nek me netko razuvjeri ali mislim da je ovo zabranjeno zakonom?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)