Author Topic: Mare Adriatic?  (Read 85937 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline blablatrucbla

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #105 on: 05/October/2010 »
za njih neznam tacno ali ja sam juce potpisao ugovor za gradjevinskog radnika.ide se u conakry krajem novembra-pocetkom decembra,smestaj u bungalovima i ostaje se 6 meseci.agencija preko koje ja idem je iz panceva i oni vode preko mare adriatica.napomenuo sam da su ljudi iz te agencije moji prijatelji tako da nece biti problema.platio sam dosad oko 12000,00 i za nedelju dana imam lekarski.kapiram ljude kada su sumnjicavi jer u danasnje vreme nije lako izdvojiti novac za rizik,ali mogu da kazem da i konkurencija ima dosta udela u svim tracevima i da ne treba bas  svakom i verovati.nije moje da sudim ali skrstenih ruku necu nista postici

Offline 14032008

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #106 on: 05/October/2010 »
@dadihno

nisam druze platio...jes da sam bio na potpisu ugovora i sisa, al sam odustao... :)

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #107 on: 05/October/2010 »
@blablatrucbla
Sretno s ugovorom. Nemoj se zaboraviti javiti iz Gvineje. Stavi neki post na forum (i poneku sliku) da znamo kako je tamo. :)
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline gobab

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #108 on: 06/October/2010 »
takvu dvojicu znam,isli su kao konobari jbg.dovoljno ih znam da me ne bi lagali,dosli su pre nekih mesec dana.
Ljepo za tri godine dvojca otisla!? A 5000hiljada dalo po 15eurica pa ti vidi,al stas nista nije dzabe vec i nada se skupo placa,igrajte loto i nadajte se hihihihih....vece su sanse

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #109 on: 06/October/2010 »
 :plovim: :plovim: Evo mene opet posle nekog vremena sa novim saznanjima a to jeeeee ::yes:: :nokti: :banana: PREEEEVAAAARAAAAA
A zasto to kazem jer drugar koji je konkurisao na mesto bageriste i posle obavljenog lekarskog i neprimljenih vakcina koje su obavezne a od lekarskog je proslo mesec ipo a on jos nije otisao on se resio na povracaj novca .Za to cemo videti kako ce proci jer su ga poceli zavlaciti.Druga dvojica nemogu ni posle dva meseca da odu ni na lekarski mada se jedan vec poceo neckati drugi je resen da ide do kraja sto mu mi ostali zelimo puno srece.Zato ljudi ne nasedajte na lepe devejke jer su one zato i placene da vam odvrate paznju. ::yes:: :yahoo: cao svima sa novim vestima se dopisemo :run:

Offline andrejpancevo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #110 on: 15/October/2010 »
Pozdrav svima! Prvi put učestvujem na bilo kakvom forumu, a razlog što sam se prijavio je Mare Adriatic i saznanja i pitanja o odlasku za Gvineju! Svi već dobro znamo kako funkcioniše i koliko se i kada plaća, a mene interesuje ono što i većinu : Da li je neko već bio ili poznaje nekoga ko je tamo! Pošto i ja imam rodjaka koji "nema" razloga da me laže, i koji tvrdi da je njegov komšija "navodno" otišao 12. u Conakry, i zbog kojeg je i on (moj rodjak) otišao na razgovor! Iztražiću pa ću vam javiti!
A zamolio bi korisnika blablatrucbla da mi javi ime agencije u Pančevu preko koje sredjuje odlazak, interesuje me kada je počeo proceduru i gde ide na lekarski, kao i tačan datum! HVALA UNAPRED!
POZDRAV!

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #111 on: 15/October/2010 »
Pozdrav svima! Prvi put učestvujem na bilo kakvom forumu, a razlog što sam se prijavio je Mare Adriatic i saznanja i pitanja o odlasku za Gvineju! Svi već dobro znamo kako funkcioniše i koliko se i kada plaća, a mene interesuje ono što i većinu : Da li je neko već bio ili poznaje nekoga ko je tamo! Pošto i ja imam rodjaka koji "nema" razloga da me laže, i koji tvrdi da je njegov komšija "navodno" otišao 12. u Conakry, i zbog kojeg je i on (moj rodjak) otišao na razgovor! Iztražiću pa ću vam javiti!
A zamolio bi korisnika blablatrucbla da mi javi ime agencije u Pančevu preko koje sredjuje odlazak, interesuje me kada je počeo proceduru i gde ide na lekarski, kao i tačan datum! HVALA UNAPRED!
POZDRAV!
Zašto ne nazoveš/kontaktiraš tog "komšiju" u Gvineji i provjeriš sam? Koliko znam, imaju tamo i telefon i Internet. Valjda se javio nekome od kako je otišao.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #112 on: 15/October/2010 »
Pozdrav svima! Prvi put učestvujem na bilo kakvom forumu, a razlog što sam se prijavio je Mare Adriatic i saznanja i pitanja o odlasku za Gvineju! Svi već dobro znamo kako funkcioniše i koliko se i kada plaća, a mene interesuje ono što i većinu : Da li je neko već bio ili poznaje nekoga ko je tamo! Pošto i ja imam rodjaka koji "nema" razloga da me laže, i koji tvrdi da je njegov komšija "navodno" otišao 12. u Conakry, i zbog kojeg je i on (moj rodjak) otišao na razgovor! Iztražiću pa ću vam javiti!
A zamolio bi korisnika blablatrucbla da mi javi ime agencije u Pančevu preko koje sredjuje odlazak, interesuje me kada je počeo proceduru i gde ide na lekarski, kao i tačan datum! HVALA UNAPRED!
POZDRAV!
Taj koji ti je rekao da mu je komsija ili sta vec otisao 12 -og pitaj ga kog meseca jer u zadnje vreme oni svakog meseca odlazu to ti kazem  jer moj bivsi kolega bagerista koji je kod njih prijavljen jos jula meseca jos nije otisao iako je lekarski odradio pre mesec dana dok druga dvojica sad trenutno pokusavaju da povrate ulozen novac jer im se smucilo viseda ih zavlace .Tisad vidi sta ces i puno srece:rofl:

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
gazda Zoran nestao
« Reply #113 on: 18/October/2010 »
Evo danasnjih zbivanja ato su gazda Mare Adriatika je otplovio na krstarenje pa ga trazi i policija. :plovim:
Da to su saznalie moje kolege danas koji su isli sa jos njih tridesetak koji su dosli da traze pare inace imali su inspekciju koja je rakla onim lepim devojkama da nerade ali su one dosle i pokusale da objasne da je gazda Zoran nestao i da ni one nisu dobile platu 2 meseca da je policija ostavila pioziv da im se javi.One ce navodno biti do srede a posle toga vise nece dolaziti.Po prici umalo nisu jadnice i dobile batine od nezadovoljnih koji su cak teli da im pokupe i ona dva jadna kompa da li su ili nisu neznam.Tako ljudi nemojte ni pokusavati vise padati na njihove fore da ce te otici igde iz nase lepe Srbije.Ova preporuka vazi i za sve one koji planiraju da u agenciji iz Panceva plate da ne placaju jer i ti iz agencije ili su naivni ili su u dilu sa Mare Adreatikom.Toliko za sada cujemo se. :rtfm: :haha:

Offline blablatrucbla

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #114 on: 18/October/2010 »
E pa divno.Vidim da ce ovde biti svega i svacega.A zato se ovi Pancevci danas ceo dan ne javljaju na telefon

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #115 on: 18/October/2010 »
Pa najverovatnije su u frci ipaknije malo 100 jevreja na ovu jeftinocu :google!:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mare Adriatic?
« Reply #116 on: 18/October/2010 »
[mp3=200,20,0,left]http://www.kruzeri.com/music/end.mp3[/mp3]  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline blablatrucbla

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #117 on: 18/October/2010 »
uf je.... ti,pa dete sam mogao da obucem za zimu za te pare.nekom se ovde lose piseee..

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #118 on: 18/October/2010 »
 ::Onda pojuri prijatelje ako vec znas kome si dao pare.Jesi li pare dao tvojoj agenciji ili Adriatiku

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #119 on: 18/October/2010 »
Za sefa svaka cast niko bolji od DORS-a