Author Topic: Mare Adriatic?  (Read 85923 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oliver74

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #150 on: 03/November/2010 »
Dobio sam potvrdu od prijatelja da su isplaćivali minimalac i PIO u Pro credit banci i tako sam se uverio da je sve OK,ali izgleda da je čovek profi u prevarama,sad verovatno ne vredi ništa preduzimati,ko zna gde je,ali odrao bih ga kao svinju zbog sebe i 2000 ljudi koji su prošli kao ja,ali možda je on negde tamo gde smo mi trebali biti

Offline dragonfly

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #151 on: 05/November/2010 »
Aman zaman ljudi,

Pa odavno je sve jasno kao dan. Jos pre pet meseci sam ovde upload-ovao primerak mog ugovora iz kog se jasno vidi da je prevara i sta vise treba reci na tu temu. Razumem da su ljudi ocajni zbog nemanja posla i prilikama kakve jesu. Ali, bas zbog tih prilika treba biti jos oprezniji. Zadnja informacija je da je prevareno oko 2000 ljudi sto je oko 200.000 eura. Gazda zbrisao a one ribe sto rade treba navatati pa da u naturi vrate ljudima pare.  ;D

Offline 14032008

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #153 on: 11/November/2010 »
Puno brže nego što sam očekivao. Sve pohvale svima koji su svoj slučaj prijavili.  ::bin-laden::
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #154 on: 11/November/2010 »
...još da se nađe način da ga natjeraju da pare vrati... ;)
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Mare Adriatic?
« Reply #155 on: 11/November/2010 »
Ista stvar je bila ovde kod nas. Dva moja prijatelja su uplatili po 200e za posao u Dubaiu jos prije 5 mjeseci,ali ne samo njih 2 vec par stotina ljudi ukljucujuci cijelu Bosnu,i prije par dana su saznali da je covijek uhapsen  :tuctuc:

Ne znam sta bih rekao,mislim da su ljudi previse naivni,po meni nije normalno otici negdje,tj.dati i pare unaprijed ako vec ne znas nekoga ko je tamo gdje i sam treba da ides. Ali dobro,na greskama se uci.  :uzdravlje:

Offline gogo

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #156 on: 11/November/2010 »

Prema dosadašnjim podacima prevereno je 1.500 ljudi, a policija je pozvala ostale oštećene da se jave na telefon: 011/ 279-8409 i 011/279-8410.

Offline oliver74

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #157 on: 11/November/2010 »
Sve je jasno ,poslao sam danas krivičnu prijavu,pa ćemo videti šta će da bude,nego ima li ga Andrej Pančevo na forumu jer je pisao da su neki ljudi otišli preko njih,da vidimo odakle zna.Javi se da provalimo ovu prevaru do kraja.

Offline sinisa85

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #158 on: 26/November/2010 »
Upravo sam prelistao svih 11 stranica ove teme i moram priznati VRLO slatko nasmejao

Mislim  oT oT oT oT oT oT

Izgleda da je lakse platiti 200e za ociglednu laz nego 1500e za proverenu cruise agenciju...i zapravo raditi.

Hleb bez motike i laka para....sindrom plitkog uma i lenjih ruku...

Kao sto su drevni budisticki monasi govorili: "I have a cunning plan milord"  :deda:

Offline tanya

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #159 on: 20/February/2012 »
 :plovim:

Pročitala sam svih 11 stranica jutros, i šta reći?!- drago mi je da se razgovara, razmišlja.....
Neko je rekao da nikad se ne zna kad će se komadić znanja pretvorit u moć.....
Mirno more neće stvoriti dobrog moreplovca.