Author Topic: zivot pocinje u tridesetim:D  (Read 10725 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peanutz

  • Guest
Re: dredovi
« Reply #15 on: 25/June/2010 »




@ViRiVi

Neces proci nikako,  kosulja, kravata i uredno podsisan,obrijan to se trazi.
Zensko je u pitanju, mozda nekako da zamaskira? Mada i ja mislim da ce morati da odu dredovi... Na kraju krajeva, taj Rasta lifestyle i kultura ne postoje na brodu pa ne znam cemu tolika tuga... :)

Offline ViRiVi

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #16 on: 26/June/2010 »
Zensko je u pitanju, mozda nekako da zamaskira? Mada i ja mislim da ce morati da odu dredovi... Na kraju krajeva, taj Rasta lifestyle i kultura ne postoje na brodu pa ne znam cemu tolika tuga... :)
-ne znam šta da zamaskiram-kosa ko kosa, čista i uredna...štavise,nema bojaznosti da će neka dlaka da otpadne u hranu :) svaka dlaka je uheklana:)
-a svaka kultura nosi se u sebi sa sobom gde god da si i sa kim god da si...a tuga je zbog eventualne mogućnosti da ne prodjem -jer zaista to želim

@Šef Foruma
hvala najlepše na iscrpnim informacijama-znače.

peanutz

  • Guest
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #17 on: 26/June/2010 »
Rasta look neces poneti na brod, to je jedino sigurno, kao ni jedan promil drskosti... Imaj na umu jedno: mnogo ljudi hoce da ode na brod a nema mesta za sve.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #18 on: 26/June/2010 »
Dredovi se beše briju? Šta ti fali ako uradiš "nularicu" :)

Znam da se svi iznenade koliko im malo vremena treba za pranje kose kada se otarase dredova. Uštedećeš na šamponu i dobićeš posao, ja se ne bih odbio takvu ponudu.

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #19 on: 26/June/2010 »
Istina dredova na brodu nema, a za intervju neznam, samo naprijed

Offline ViRiVi

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #20 on: 26/June/2010 »
Dredovi se beše briju? Šta ti fali ako uradiš "nularicu" :)

Znam da se svi iznenade koliko im malo vremena treba za pranje kose kada se otarase dredova. Uštedećeš na šamponu i dobićeš posao, ja se ne bih odbio takvu ponudu.
 :D super je Shina C'Connor,super su i moji dredovi :D
Rasta look neces poneti na brod, to je jedino sigurno, kao ni jedan promil drskosti... Imaj na umu jedno: mnogo ljudi hoce da ode na brod a nema mesta za sve.
Ok su i pravila.Ne kontam samo to "rasta look".Nekome je kosa ravna, nekome je kovrzava, neko je beo neko crn,neko ima mali nos neko veliki, i sve je to super.Ok je i to što nema mesta za sve.

peanutz

  • Guest
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #21 on: 27/June/2010 »
ali niko nije rodjen sa dredovima a kompanije zele konzervativan i prirodan izgled.

Offline ViRiVi

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #22 on: 27/June/2010 »
ali niko nije rodjen sa dredovima a kompanije zele konzervativan i prirodan izgled.

To si u pravi.:((( znači nema šanse?

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #23 on: 27/June/2010 »
Evo ja cu u julu mesecu da napunim 31 godinu, meni su u Safe Cruise pravili problem zbog godina, obratio se agenciji Kouzon i prosao intervju bez problema, tako da, moj savet pokusaj kod njih i ne predaj se, ako jako zelis nesto to ces i da dobijes, primera radi moj slucaj, probavao sam kod vise agencija dok nije upalilo i isplatio se trud.

Offline ViRiVi

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #24 on: 27/June/2010 »
:) hvala drug na podrsci.

Offline milos33

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #25 on: 02/July/2010 »
evo ja sam vam ziv primer.ja imam 34 god ali jako iskustvo i dobar engleski.dobio sam jako visku poziciju i platu bez ikakvih problema i postavili su mi samo dva pitanja videli diplomu i rekli ok trebas nam.inace interwiu prikupljanje dokumenata trening i finalni interviu  sam zavrsio za 7 dana!!

Offline ViRiVi

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: zivot pocinje u tridesetim:D
« Reply #26 on: 03/July/2010 »
evo ja sam vam ziv primer.ja imam 34 god ali jako iskustvo i dobar engleski.dobio sam jako visku poziciju i platu bez ikakvih problema i postavili su mi samo dva pitanja videli diplomu i rekli ok trebas nam.inace interwiu prikupljanje dokumenata trening i finalni interviu  sam zavrsio za 7 dana!!

:))))) drago mi je.
ja nemam nikakavog iskustva u ugostiteljstvu,niti priblizne diplome za takvu delatnost.
engleski-radim na tome da mi bude recimo jako dobar.(prim.aut.jedna recimo tuzna 4):))