Author Topic: Šta mi predlažete za posao na brodu za prvi ugovor?  (Read 4280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline flyKKiller

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
aj neko da mi pomogne  :moli: da li bih imala nekakvu šansu da upadnem kao purser (entry level, ne tražim mnogo) iako nemam nikakvog iskustva u ovom poslu ali volim da radim sa ljudima, engleski mi je odličan, komunikativna sam itd... zaista ne znam za koju poziciju da se prijavim s obzirom na to da nemam nekakvog bitnijeg iskustva za bilo koji od poslova na brodu osim za spa, a kao što svi znamo, spa košta 2, 3 meseca rada na brodu hahah... dakle, moje pitanje je šta mi predlažete za posao na brodu za prvi ugovor da bih skupila taj novac za spa obuku u londonu jer mi je prvenstveno to cilj mada nikad se ne zna, možda mi se svidi posao posle prvog ugovora pa ostanem u istom departmentu i ne odem u spa  -()-

Offline flyKKiller

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
pliiiiiiiz neko da mi pomogne u odluci... razmišljam se između, ass.bar waiter, purser, gift shop, cabin s...  -()- rad nije toliko bitan, navikla sam, a i od previše kuknjave mi je više muka tako da je vreme da se nešto preduzme a ne samo da se sedi i kuka  :hekla: dakle, u principu mi je bitno šta mislite u kom poslu od ovih koje sam navela može najviše da se uštedi?   :-))))'

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Svaki posao skoro kosta 2-3 mjeseca rada na brodu ma koju poziciju isla,jer ima tu dosta troskova. A najbolje je da se sama skontas za sto da ides,nemoj da ti neko drugi kroji cestu na tako vaznom putu.

Offline flyKKiller

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
pa dobro to jeste, košta... ali je za spa baš veliki trošak, na sve ono što ti treba za bilo koju poziciju dodaš još najmanje 1000 eura  :pop: ja pitam za neku od ovih poziciju da bi mi rekli iz prve ruke šta je naj jer je meni to potrebno samo za prvi ugovor a za karijeru na brodu znam šta ću  :D

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
sta bi na kraju? ode li ti kao Purser?
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Epic necro brate.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
sta znam...mozda se covek vrati :)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced