Author Topic: Kraj 8. mjeseca 2010, Princess Cruises interview u Beogradu!  (Read 73626 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Vekans

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
molim vas da ko god bude bio na razgovoru,da nas obavesti o svemu.. hvala unapred.. ja cu morati bensedin da popijem da bih se smirio :)))
puno mi znaci od ovog razgovora.. nadam se da me nece trema bas puno :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Evo Sefe i ja sam poslao prijavu pa ako imas vremena da mi kazes da li valja prijava...zovem se Nebojsa Masic...hvala

Vrlo dobre kvalifikacije za odabranu poziciju, u razgovoru sa agencijom pokušaj tražiti i nešto više
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kligero

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ja sam ih zvao danas i rekli mi da dodjem 21.avgusta na razgovor...

Nadam se da ce ovi sto idu 11. avgusta javiti kako je bilo njima, i dati po neki "tips and tricks"   :uzdravlje:

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
 ::yes:: bicete detaljno obavesteni. :uzdravlje:

Offline alen_drek

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Da li postoji neka agencija u Bosni koja posreduje u zapošljenju na kruzerima?????  -()-    Hvala

Offline aleksandar_jf

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Interesuje me za preliminarni intervju, da li moraju biti pantalone ili je dovoljno farmerke i kosulja? Hvala.

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Interesuje me za preliminarni intervju, da li moraju biti pantalone ili je dovoljno farmerke i kosulja? Hvala.

pantalone i kosulja, ostavices bolji utisak

Offline republika

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pitanje za nekog od veterana.Da li neko ko dobije posao utility cleaner-a radi trening i finalni intervju?Samo toliko....

Offline ViRiVi

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
drugari ,pisite kako je bilo na preeliminarnom.

Offline caki

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Da li moze neko da mi kaze tacan datum intervjua u Beogradu i da li je ovo preko Employment Power? Hvala :plovim:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da li moze neko da mi kaze tacan datum intervjua u Beogradu i da li je ovo preko Employment Power? Hvala :plovim:

nalazis se u temi SafeCruise, Beograd.

EP nema veze sa ovom temom
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Radojica

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Sefe,kako ti se moja prijava cini? Poslao sam prijavu pre tri dana,kada bih mogao poziv da ocekujem ako im se moje kvalifikacije svidjaju,ili da nazovem ja njih? Ime mi je Radislav Lapadat by the way :). Hvala unapred

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sefe,kako ti se moja prijava cini? Poslao sam prijavu pre tri dana,kada bih mogao poziv da ocekujem ako im se moje kvalifikacije svidjaju,ili da nazovem ja njih? Ime mi je Radislav Lapadat by the way :). Hvala unapred

1. prijava je ok

2. kada bih mogao poziv da ocekujem

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

sbsl

  • Guest
dva pitanja ako nije problem:)
naime da li reference trebaju biti na engleskom jeziku ili Srpskom (maternjem) i sto se tice potvrde da nisi kaznjavan da li se odnose na krivicne prijave, sudjenja ili i za prekrsajne tipa neplacena kazna za pojas, parkiranje itd itd... imam i neki neplacen racun kod mobilnog operatera itd itd... hvala

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
dva pitanja ako nije problem:)
naime da li reference trebaju biti na engleskom jeziku ili Srpskom (maternjem) i sto se tice potvrde da nisi kaznjavan da li se odnose na krivicne prijave, sudjenja ili i za prekrsajne tipa neplacena kazna za pojas, parkiranje itd itd... imam i neki neplacen racun kod mobilnog operatera itd itd... hvala

Covece sve papire predajes na maternjem jeziku, zato dajes 50 evrica za prevod dokumenata. Sto se tice ne kaznjavanja treba ti uverenje da se ne vodi nikakav krivicni postupak protiv tebe, to dobijes za pola sata, ja sam greskom trazio i potvrdu o nekaznjavanju koju sam i dobio a jos sam na uslovnoj, tako da ti tvoji neplaceni racuni, kazne za pojas, itd. nisu nikakav problem