Author Topic: Kraj 8. mjeseca 2010, Princess Cruises interview u Beogradu!  (Read 73605 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline almir NOP

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile

Nov sam na forumu,pa moram da postavljam glupa pitanja :))
Nigde na pishe koliko traje ugovor za rad na kruzerima,ni za jedno mesto,paa,koliko traje? :)

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
zavisi od pozicije, obicno je to 6 meseci na brodu 2 meseca kuci

peanutz

  • Guest
Pise na milion mesta u forumu koliko traju ugovori... Jos neko glupo pitanje? :)

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Pise na milion mesta u forumu koliko traju ugovori... Jos neko glupo pitanje? :)

ima jedno sitno, posto sam i ja nov ovde: pretpostavljam da se svi podaci u prijavi moraju pisati na engleskom, ali cisto da pitam da li je tako pa da budem siguran :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
ima jedno sitno, posto sam i ja nov ovde: pretpostavljam da se svi podaci u prijavi moraju pisati na engleskom, ali cisto da pitam da li je tako pa da budem siguran :)

ne, može i srpsko-hrvatski
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline systemangel

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Danas su me zvali, razgovor imam u cetvrtak. Da li je potrebno da nosim neke dokumente sa sobom? Preko telefona mi nisu nista rekli sem adrese, dan i vreme.

Hvala unapred.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Danas su me zvali, razgovor imam u cetvrtak. Da li je potrebno da nosim neke dokumente sa sobom? Preko telefona mi nisu nista rekli sem adrese, dan i vreme.

Hvala unapred.

vremena za skupljanje kompletne dokumentacije ima dosta, ali ponesi za svaki slučaj  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Šefe, evo i ja sam poslao prijavu. Nadam se da ce mi uspeti, pošto mi je ovo jako bitno. Ovaj posao mi hitno treba zbog velikih problema u kuci (finansijskih) :(
u svakom slucaju hvala na maloj pomoci danas   :)

nadam se da ce uskoro biti  :run: :yahoo: :party:

Offline leydon

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Sefe poslao sam i ja prijavu,nadam se da je ok............... ;)

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
danas su me zvali...u petak razgovor....aj da ne ureknemo, nadam se da ce i dalje biti  :run: :yahoo: :party:

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Ja sam ih sad zvao i zakazao u cetvrtak :run:

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Pošto su mi zakazali razgovor, pri čemu sam aplicirao za poziciju poolboy (veoma brzopleto, jer nisam pre toga čitao postove na forumu) da li ću ja kad odem na razgovor moći konkurisati za neko drugo radno mesto, konkretno za Assistant buffet stewards?

I ako nije problem da mi se kaže ovde, koji su konkretno uslovi za poziciju Assistant buffet stewards?

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Verovatno mozes da konkurises za drugo radno mesto, a uslovi za asst buffet steward su Asst Buffet Steward - pomoćne konobarice i konobari na buffet-u (švedskom stolu), solidno znanje engleskog jezika i iskustvo do 1 godine u caffe baru ili restoranu. Mogu se prijaviti i devojke i muškarci od 21 godine do 28 godina starosti.

Offline zoranbb

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
sefe imam pitanje.Zakazali su mi razgovor u petak a mom bratu se desila saobracajna nesereca udario ga kamion. operisan je hvala bogu i bice ok mada nece moci da koristu ruku najmanje 2 meseca.zbog situacije u kuci tj ima zenu i malo dete ja nemogu nikao da odem na taj intervju. kako da obrazlozim nedolazak i da li ce to imati uticaja na moje budece prijave ako odbijem ovaj put razgovor?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sefe imam pitanje.Zakazali su mi razgovor u petak a mom bratu se desila saobracajna nesereca udario ga kamion. operisan je hvala bogu i bice ok mada nece moci da koristu ruku najmanje 2 meseca.zbog situacije u kuci tj ima zenu i malo dete ja nemogu nikao da odem na taj intervju. kako da obrazlozim nedolazak i da li ce to imati uticaja na moje budece prijave ako odbijem ovaj put razgovor?

lijepo reci ljudima šta se dogodilo, biće vremena, samo im javi da znaju
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)