Author Topic: Kraj 8. mjeseca 2010, Princess Cruises interview u Beogradu!  (Read 70284 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bane1501

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ma rekli su mi da je limit 194cm i da su vratili lika od 197cm, al nema veze lepo kazes da ima drugih agencija :)

Offline rabbit

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Zanimljivo sve u svemu!Jedino bi lakše spavao šefe kad bi znao kako stojim sa prijavom.Znam da sam več možda 20 koji to pita al sam i dosadan.prijava Petrin +U+

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zanimljivo sve u svemu!Jedino bi lakše spavao šefe kad bi znao kako stojim sa prijavom.Znam da sam več možda 20 koji to pita al sam i dosadan.prijava Petrin +U+

tvoja prijava je zadovoljila kriterije, a šta će biti dalje ne znam, kao što sam 1001 puta napisao, ne zavisi od mene
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kovach.tauroo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
eto poslao sam i ja prijavu :banana:..nadam se najboljem :plovim:...samo da me ne pozovu kad budem bio na letovanju na razgovor oT...sefe,sta mislis o mojoj prijavi aleksandar kovacevic..da li treba da bolje napisem prijavu ili ne?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
eto poslao sam i ja prijavu :banana:..nadam se najboljem :plovim:...samo da me ne pozovu kad budem bio na letovanju na razgovor oT...sefe,sta mislis o mojoj prijavi aleksandar kovacevic..da li treba da bolje napisem prijavu ili ne?

ok je i ovako  +U+, iako, savjetujem ljudima da nakite koliko god znaju
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline damir.b

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
saljem i ja prijavu.nek mi je sa srecom..

Offline kovach.tauroo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
idem na razgovor u cetvrtak :run:pozelite mi srecu..samo trema da me ne uhvati :moli:
jel znate sta treba da se nosi od dokumenata?toliko sam se pogubio kad su me zvali da sam zaboravio to da pitam.. oT

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
samo CV ponesi to ti je dovoljno za prvi razgovor sa agentom, ostalo dokumentaciju ces doneti kasnije, nek ti je sa srecom  :uzdravlje:

Offline Grom

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Prijateljica mi je dobila mail jučer , u kojem kažu iz agencije da je sve OK , te da mora dostaviti još nesto (ne sječam se sad sta je u pitanju ) + novac za prevod -ako se ne varam oko 50 eura .
Zanima me da li je neko do sad plačao taj prevod prije preliminarnog intervijua, obzirom da sam cuo da se nista ne plača do samog finalnog int. tj do dobijanja radnog ugovora .

Offline Grom

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Prijateljica mi je dobila mail jučer , u kojem kažu iz agencije da je sve OK , te da mora dostaviti još nesto (ne sječam se sad sta je u pitanju ) + novac za prevod -ako se ne varam oko 50 eura .

Nasao sam odgovor u mail-u , nekad se covjek i zbuni  -()-
Sve što Vam je potrebno unapred je svega 50€ pri predaji dokumenata za prevode dokumenata kod tumaca i eventualno sredjivanje dokumentacije.

Šefe , izvini za uzastopni reply-a

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Prijateljica mi je dobila mail jučer , u kojem kažu iz agencije da je sve OK , te da mora dostaviti još nesto (ne sječam se sad sta je u pitanju ) + novac za prevod -ako se ne varam oko 50 eura .
Zanima me da li je neko do sad plačao taj prevod prije preliminarnog intervijua, obzirom da sam cuo da se nista ne plača do samog finalnog int. tj do dobijanja radnog ugovora .

Ja sam bio proslu sredu predao papire i dao sam im 50 eura. taj novac je za prevod dokumenata kod sudskog tumaca.

Offline kovach.tauroo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
znaci,kad budem isao u cetvrtak u sc agenciju nosim cv i 50€..nista vise..e sad mala pomoc..jer ce da me ispituju kao na finalnom intervjuu ili sta?sta treba sve da pripremim?znam da davim ali jbg...hvala puno

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
znaci,kad budem isao u cetvrtak u sc agenciju nosim cv i 50€..nista vise..e sad mala pomoc..jer ce da me ispituju kao na finalnom intervjuu ili sta?sta treba sve da pripremim?znam da davim ali jbg...hvala puno
ja sam prvo isao na razgovor sa agentom cisto da vidi kakav mi je engleski i da li zadovoljavam kriterijume. nisam nosio nikakva dokumenta ni novac. rekao mi je da pripremim potrebne papire i 50 eura i da sve to dostavim do 25-tog ovog meseca. ja bih zakljucio da sad ides prvi put cisto da vide da li im odgovaras kao kandidat, ako je tako ne  moras nista da nosis, a mozes sve da pripremis od papira i 50 eura pa da ne ides dva puta

Offline kovach.tauroo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
dekicce veliko hvala...

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
dekicce veliko hvala...
dekicca kaze ju velkam :uzdravlje: