Author Topic: Procruises Employment (Croatia)  (Read 50941 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #30 on: 04/October/2010 »
slažem se Šefe s tobom u potpunosti, dok god je FREE meni je dobro, usto puno njih koji idu na brod ni ne žele da ih se prijavi...pa možda i neš korisno od njih bude...hehe

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #31 on: 04/October/2010 »
Ako je besplatno, odnosno, ako su im dovoljni novci koje dobiju od kompanije po kandidatu - super.
Bolje nego dati par stotina eura ispod stola ovim drugim agencijama.
Ako ovi rade pošteno i po zakonu, ja ću ih prvi podržati, ali ako naplaćuju...  :rtfm: ::bin-laden:: :deda:

BTW ako mislite izbjeći plaćanje doprinosa, nemojte slučajno vaditi pomorsku knjižicu ili ići na neki pomorski tečaj. LK vas prijavljuje poreznoj čim izvadite pomorsku knjižicu, a ako odjednom počnete trošiti znatno više nego što imate prijavljenih prihoda i predate godišnju poreznu prijavu bez tih prijavljenih prihoda...  :pop1:
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #32 on: 04/October/2010 »
eee da! I ja sam čuo od par kolega za ovu agenciju, i primjetio i site i kad je registrovano... Neznam, jedino neko ko stvarno ode nek se javi, ja ne vjerujem jos da tako neko *svjež* radi za cunard...

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #33 on: 06/October/2010 »
Evo da se pohvalim da sam prošao, rekli su poštom poslati sve papire za vizu i liječnički, pa ćemo viditi... oT

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #34 on: 16/November/2010 »
Evo ovako, da sada nakon mjesec i pol od intervjua podijelim dojmove i informacije s vama, nakon obavljenog intervjua 1.10. saznao sam da sam prošao nakon tjedan dana, od puno kandidata malo ih je prošlo svega desetak jer su intervjui em što su dugo trajali (pola sata skoro) trebalo se i dosta toga znati.
Nakon dva tjedna došli papiri za vizu i liječnički te nakon što sam to obavio a trebalo mi je jer je gužva u USA Ambasadi, nakon poslanih papira u Cunard tjedan dana kasnije sam saznao datum i mjesto ukrcaja, malo poslije na Mail stigli papiri s kartom i ugovorom te upute za vađenje Australske vize. 26.11 nas idu četvorica na QM2, a sad što se tiče agencije, ja im se od srca zahvaljujem jer su svi do jednog susretljivi i stoje na raspolaganju, troškovi su minimalni jer sve pokriva kompanija a da će imati veliku ulogu sigurno jer će ubudućnosti (2.mjesec) raditi intervjue opet za Cunard i Seabourne te neke riječne brodove. U svakom slučaju nisu FAKE, te svi imaju iskustva na brodu te će vam svojim savjetima pomoći....Evo Šefe tako da znaš da sljedeći petak prvi odlaze preko ove agencije.... :run: :run: :run:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #35 on: 16/November/2010 »
Odlican info, stavicu i njih u Izbor za najbolju Balkansku agenciju tj. posrednike za posao na kruzerima.
Upao si medju najbolje, sretno i nastavi pisati i kada odes  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #36 on: 16/November/2010 »
Hvala Šefe, nastavit ću pisati, čak sam odlučio da ću od svega toga napraviti kao neki dnevnik te na nekoj tjednoj bazi stavljat na forum...

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #37 on: 16/November/2010 »
E ovo je baš lijepo iznenađenje. Potpuno neočekivano.

Čestitam na poslu, a agenciji puno uspjeha u budućem radu i da što prije dobiju dopusnicu za rad od MMPI.

I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #38 on: 16/November/2010 »
Moram priznati da sam i ja bio skeptičan u startu ali su me svojim radom razuvjerili te ih zbog toga podržavam, jer razlika između EP i njih je ogromna od pristupa i odnosa prema ljudima tako da moj  :pop1: uvijek imaju.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #39 on: 16/November/2010 »
Moram priznati da sam i ja bio skeptičan u startu ali su me svojim radom razuvjerili te ih zbog toga podržavam, jer razlika između EP i njih je ogromna od pristupa i odnosa prema ljudima tako da moj  :pop1: uvijek imaju.

Super!
Bio sam skeptičan kad je Youngoutlaw  postao link, ali mi je  drago da nisu FAKE.
Bilo bi odlično ako možeš postati troškove i sl. tj produbiti informaciju kako je išao proces.
ča je  život vengo fantažija

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #40 on: 16/November/2010 »
pa otprilike ti je sve to to, kad dobiš papire za vizu i liječnički, to su ti troškovi, liječnički je 300 kn a viza se zna 140 dolara, liječnički (60 dolara) ti je refound kad dođeš na brod, znači liječnički za Cunard je najjeftiniji od svih valjda, a australsku vizu vadiš kad dobiješ kartu i to putem online i besplatna je te je možeš čekati i do 3 radna dana (ja za 10 sati dobio) te je poslao u Cunard i sad je još moram isprintati, još među tim papirima ima neki papir koji moram isprintati pa ispuniti i skenirati i poslat u Cunard

Offline leydon

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #41 on: 17/November/2010 »
Slazem se u potpunosti sa kolegom Blaugrane,sve je kako je napisao,u ostalom letimo zajedno 26.11 i ukrcavamo se na QM2.
Jos jednom se zelim zahvaliti agenciji  PRO-C-E Agency,na profesionalnoj uslugi i radu,i naravno Sefu Foruma!!!!!!!! :uzdravlje:

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #42 on: 22/January/2011 »
Hello! Pogledao sam temu posle dugo vremena zato što su me danas zvali iz agencije i rekli da ima intervju u februaru-veljači, pa me zanima dali još neko ima nekakva iskustva sa ovom agencijom? unapred zahvalan...  :D

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #43 on: 22/January/2011 »
Ima ih drugar koliko zelis. Pogledaj teme vezane za tu agenciju pa ces sve vidjeti.
Search,search.....  :rtfm:
Audaces fortuna iuvat

Offline po?etnik totalni

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #44 on: 23/January/2011 »
Drugar,kada(tačan datum i vrijeme) i gdje(mjesto i ulica) se tačno održava intervju,ja sam zainteresovan?