Author Topic: Procruises Employment (Croatia)  (Read 50651 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Procruises Employment (Croatia)
« on: 30/June/2010 »
Eto.. Rodila se jos jedna agencija,i kako mi se cini,mogla bi pomrsiti racune ostalim agencijama  ;D

http://www.cruises-employment.com/
 :uzdravlje:

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #1 on: 30/June/2010 »
e sad si je pronasao kada je sve gotovo  :D, ali dobro bice meni dobro na Princess, bitno da sam uspeo da dobijem posao  :yahoo: :plovim: :run: ::yes::

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
fejk
« Reply #2 on: 30/June/2010 »
Eto.. Rodila se jos jedna agencija,i kako mi se cini,mogla bi pomrsiti racune ostalim agencijama  ;D

http://www.cruises-employment.com/
 :uzdravlje:


Par obzervejšens:

procemployment@yahoo.com - nikada dobar znak imati poslovni email na yahoo (ne zna se koristiti vlastitom domenom)

Our positions/Salaries 1000$-4000$/Job - za $4.000 im ne bi trebala niti reklama, imali bi pregršt mušterija i bez nje.

"must to complete" - broken english na svakom koraku, po svim ćoškovima web stranice

* slike na njihovom webu kopirane sa interneta tj. sličnih sajtova - jako vole kopi/pejst, nemaju vlastitih ideja

* loš web dizajn, slike dodiruju tekstove, vidi se da je kućna radinost

Domain Name: CRUISES-EMPLOYMENT.COM

Registrant:
  
    Oliver Vuckovic  
    Franje Krezme 23
    Slavonski Brod, 35000
    Tel. +385.912600712

Creation Date: 16-Jun-2010 - domena uplaćena prije 2 sedmice, ... čak i najmlađa agencija za kruzere je stara barem 3 godine
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #3 on: 30/June/2010 »
hmm meni to bas  ne  izgleda dobro.. ali opet neznači ništa.
Ima netko bilo kakvo iskutvo s njima?
ča je  život vengo fantažija

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #4 on: 01/July/2010 »
Ja sam se cuo sa njima i cine mi se prilicno ok. Navodno kroz 2-3 mjeseca treba da se odrzi intervju prvi zvanicni intervju.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #5 on: 18/August/2010 »
Postovani,

Pozivamo Vas da sudjelujete na nasem selektivnom seminaru/intervju za zaposljavanje na stranim brodovima koji ce se odrzati u Rijeci 21. August 2010.

Zbog ogranicenog broja kandidata koje mozemo obraditi za ovaj termin molimo Vas da nam potvrdite Vas dolazak do 19. August 16.00h. kada cemo Vas obavijestiti

konkretno o lokaciji odrzavanja seminara i termina.

Selektivni seminar/inicijalni intervju vodi se konkretno za Cunard (Queen Mary 2, Queen Victoria, Queen Elizabeth) nakon kojeg ce u kratkom vremenu sljedit zavrsni intervju sa

predstavnicima Cunarda o kojem cete biti pravovremeno obavjesteni.

Mi kao agencija osiguravamo za Vas materijale, skripte kroz koje ce vas voditi nase strucno osoblje.

Selektivni seminar/intervju ce trajati oko 5 sati s pauzom za rucak (troskove rucka snosimo mi kao agencija)

Za pristup Selektivnom seminaru/intervju potrebno je sljedece: dvije slike (putovnnica/passport format)
kopija putovnice/passport
osnovni zivotopis/CV
70eura
S postovanjem;

Oliver Vuckovic, Kruno Vukusic
PRO-C-E procemployment agency


Sad, jesu li FAKE ili ne...

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #6 on: 18/August/2010 »
70 eur odmah na interview?

to tako normalno ili ??? za što su ti troškovi ?
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #7 on: 18/August/2010 »
kažu da je to za troškove treninga tj seminara gdje oni osiguravaju materijal i te stvari, dobra stvar je u svemu tome što nigdje prije ne plačaš već na samom treningu gdje je i ručak uključen u cijenu....

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #8 on: 18/August/2010 »
kažu da je to za troškove treninga tj seminara gdje oni osiguravaju materijal i te stvari, dobra stvar je u svemu tome što nigdje prije ne plačaš već na samom treningu gdje je i ručak uključen u cijenu....


znači ti si tamo na "seiminaru" ili tako nešto i nebitno prošao ili ne interview ti plaćaš 70 eur...to je tako kod svih ili ???


jer nisu baš vremena za bacat 70eur  "u vjetar" ;)
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #9 on: 18/August/2010 »
i još nekim agencijama se plaća....

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #10 on: 18/August/2010 »
i još nekim agencijama se plaća....

kojima? mislim od pouzdanih i provjerenih koje  krcaju na brod, tj  tko je imao i kakva iskustva s plaćanjem unaprijed? to je vrlo važna  informacija  za korisnike i čitatelje  foruma mislim
ča je  život vengo fantažija

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #11 on: 18/August/2010 »
kojima? mislim od pouzdanih i provjerenih koje  krcaju na brod, tj  tko je imao i kakva iskustva s plaćanjem unaprijed? to je vrlo važna  informacija  za korisnike i čitatelje  foruma mislim

zato i ja pitam,stvarno pratim forum već 2-3 godine kad god stignem pa nisam naišao na takvu informaciju...recimo izračuna se put + tih 70 eur ,i ne prođeš na interview-u izgubiš dosta para za ništa :deda:
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #12 on: 19/August/2010 »
istina, za neke određene kompanije se nekad plaća taj trening, ali manje, uglavnom danas me zvao čovjek iz agencije i pitao dali sam još uvijek zainteresiran, jer sam mu javio da ja ne mogu na taj intervju jer nisam u Hrvatskoj tada.
Onda me pita da li želim ići direkt na intervju bez tog treninga s obzirom da sam već bio brodu, ja reko da i koliko to košta, a on veli ništa dok god ja ne prođem i ne dobijem sve papire od strane kompanije, a seminar ne plaćam jer ne idem na njega.

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #13 on: 19/August/2010 »
kad će bit novosti javi b00/
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline JohnnyZ

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Procruises Employment (Croatia)
« Reply #14 on: 25/August/2010 »
Sve dok se ne nadju 3 osobe koje su preko njih otišle na brod, za mene su fejk.

Pozdrav ljudi,
mene samo zanimaju dojmovi sa interviewa  u Rijeci. :D no;;;

Stupio sam u kontakt sa njima i rekli su mi za taj interview u Rijeci, ali ako ne mogu da će interviewa biti još da se za to ne brinem. I slažem se sa šefom da bi bilo dobro da se neko prvo ukrca da ne bacam vrijeme i novac u vjetar.

70 eur odmah na interview?

to tako normalno ili ??? za što su ti troškovi ?
Znam još da se uz tih 70€ još mora platiti 230€ nakon što dobiješ potvrdu o ukrcaju. I kao najpovoljniji su.. ::yes::  Zar nisu svi???!

Pokazat će vrijeme..

Hvala..