Author Topic: Employment Power - Pripremni trening za intervju  (Read 13988 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kumici

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Employment Power - Pripremni trening za intervju
« Reply #15 on: 01/September/2011 »
buaz pojma nemam, kazali su mi intervju, test eng i jos neki seminar ...zato i pitam da li neko mozda vise zna i da li je pozvan ?

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Employment Power - Pripremni trening za intervju
« Reply #16 on: 01/September/2011 »
buaz pojma nemam, kazali su mi intervju, test eng i jos neki seminar ...zato i pitam da li neko mozda vise zna i da li je pozvan ?
Pretpostavljam Carnival Cruise Lines

Offline gorank

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Employment Power - Pripremni trening za intervju
« Reply #17 on: 04/September/2011 »
Da li neko zna da mi kaze jel treba dva strana jezika znati da bi se otislo na brod.....Imam rodjaka koji radi na Cellebrity pa bi zeleo da idem kod njega, pa moze li mi neko reci kakvo je stanje za Cellebrity.Ima li neko ko je nedavno otisao ili treba ici na Cellebrity.Da li trebaju dva strana jezika ili samo engleski....poz

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Employment Power - Pripremni trening za intervju
« Reply #18 on: 04/September/2011 »
Da li neko zna da mi kaze jel treba dva strana jezika znati da bi se otislo na brod.....Imam rodjaka koji radi na Cellebrity pa bi zeleo da idem kod njega, pa moze li mi neko reci kakvo je stanje za Cellebrity.Ima li neko ko je nedavno otisao ili treba ici na Cellebrity.Da li trebaju dva strana jezika ili samo engleski....poz

Dovoljno je engleski, ne brini. Ustvari, tj. zavisno od pozicije. Ako ides na International host poziciju, treba 2-3, a sve ostalo, cak i recepcija, dovoljno je samo engleski.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Re: Employment Power - Pripremni trening za intervju
« Reply #19 on: 12/September/2011 »
kakav trening ?
pa ljudi citajte  forume
ep je odrzavao  i stcw 95 i first aid  a  sve to  morate  napravit  na brodu ,sta sve nece  covjek napravit  da ne uzme novce jadnom narodu