Author Topic: PDF Brošure i informatori  (Read 7818 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: PDF Brošure i informatori
« Reply #15 on: 13/July/2010 »
.doc format u privitku, lakše za editirat (forum ne dozvoljava  postanje .docx formata)

ok. sada bi trebalo moći i .docx.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: PDF Brošure i informatori
« Reply #16 on: 13/July/2010 »
kk postano u .docx-u
ča je  život vengo fantažija

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: PDF Brošure i informatori
« Reply #17 on: 13/July/2010 »
evo, skoro sam završio edit, ali još nije gotovo, uglavnom je u pitanju kozmetika
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: PDF Brošure i informatori
« Reply #18 on: 14/July/2010 »
Pade mi sada nešto na pamet, nakon svih ovih peripetija sa Mare Adriatic i naravno situacije i toga da svako ko se upusti u poduhvat traženja boljeg života i budućnosti van matične zemlje ima jako velike šanse da prvih nekoliko puta bude nasamaren.  Ako u SR ili HR ili MK postoji 20,30,40 agencija koje zapošljavaju ljude u inostranstvu sigurno je još toliko prevarantskih i još ko zna koliko sitnih prevaranata koji prodaju informatore ili traže unapred novac za određene troškove, verovatno ih ima preko stotke .

   Pošto je ovo ozbiljan forum uz pomoć koga ljudi dobijaju poslove u inostranstvu/na brodu, mogla bi se napraviti i brošura : Kako izbeći prevare prilikom traženja posla u inostranstvu.     To bi ujedno moglo da se napravi da bude na jednoj A4 strani i da bukvalno služi kao letak i reklama za forum, u fazonu, ,,objasnili smo ti kako izbeći prevare, saznaj kako se zaposliti u jednoj od Američkih kruz kompanija, napraviti karijeru i proputovati svet'  ,  to je primer.

Takav pamflet bi mogao lako da se iskopira i da lako ide iz ruke u ruku među npr. omladinom i zainteresovanima i bio bi verovatno rado prihvaćen.   
1 stranica nije mnogo, i može je za 5 minuta pročitati svaki dunster koji zna latinicu, a pritom to će mu objasniti i dati informacije o jako zanimljivoj temi: ''kako ne biti nasamaren prilikom traženja posla u inostranstvu ''.   Ja za sebe mogu da kažem da mi negde npr. na fakultetu pokaže da ima taj letak, ja bih mu zatražio da to pročitam.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: PDF Brošure i informatori
« Reply #19 on: 14/July/2010 »
kul  +U+

mislim da cu ga napraviti uskoro, pa tko zeli dopuniti neka pomogne, a mozes ga i ti EX zapoceti
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)