Author Topic: Savjet: za koji posao se prijaviti?  (Read 2230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ive1713

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Savjet: za koji posao se prijaviti?
« on: 13/July/2010 »
pozdrav

Evo, kopam po forumu već neko vrijeme, i svaka cast svima na trudu ima strasno puno korisnih i manje korisnih informacija. Da skratim, imam 24 godine, završen hotelijerski fakultet (5 godina), odlicno se sluzim engleskim jezikom, imam iskustva kao turisticki animator u jednoj hotelskoj grupaciji, te sam aktivan sportas cijeli zivot. U obitelji su svi pomorci - nauticari i imam predodzbu o tome kako izgleda zivot na brodu. Zelim otici na cruisera, te me zanima prema vasem iskustvu - za koje bih se mjesto trebao prijaviti? Što mi preporucate - restoran ili hotel department?

Novac je u ovom slucaju sporedna stvar, naravno da ne postoji brza i laka zarada, zanima me stjecanje iskustva u ugostiteljstvu i hotelijerstvu, te mogucnost napredovanja, te pretpostavljam da ce s vremenom i novac doći...

Hvala vam unaprijed na sugestijama!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Savjet: za koji posao se prijaviti?
« Reply #1 on: 13/July/2010 »
Preporučio bih ti sports staff, ali za to trebaš imati neko certificirano iskustvo:

Job Description:

Candidates who have at least 1 year experience in fitness and/or recreational sports instruction. Public speaking experience preferred.
University Degree in Kinesiology, Recreation or Sports and Science preferred. Rock Wall Climbing certification necessary.
Additionally to this we prefer the candidates able to speak (besides English) another major language!!

Motivated, energetic and flexible candidates who possess excellent communication, great customer service skills and have some experience in the related field.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)