Author Topic: 19.07.2010. Koper - Interview za Ocenia Cruises  (Read 4740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Pozdrav svima,

ukoliko nekoga zanima, napisat cu kako je bilo na interviewu za Oceania Cruises koji se odrzao danas u Kopru, u Sloveniji.

Dogovor je bio da se sa Sinisom nademo ispred ulaza u luku Koper u 9:30. Uz malo trazenja dolazim na parking ispred kojeg je usider bio kruzer kompanije Regent - Seven Seas Cruises pod imenom Mariner. Moj prvi susret sa kruzerom i naravno reakcija: paf! Skupilo nas se samo cetvero, dvije cure i dva decka (uz mene to je bio Vlado, kolega koji je bio na treningu u EPu prosli tjedan). Cekali smo jos na nekolicinu, ali nitko se vise nije pojavio. Cak je i Sinisa par puta zvao na mobitele, ali nitko se nije javljao. A dobro... kako tko hoce. Ulazimo oko 10 sati na kruzer, ostavljamo putovnice na ulazu, dobivamo ID cards. Dolazimo do velikog dinning rooma, gdje upoznajemo head sommeliera, zatim glavnog covjeka housekeepinga i jos dvojicu. Par minuta cavrljanja i trojica odlazimo sa officirom koji je bio zaduzen za bar dept. Dobili smo neki test znanja na tri stranice (pitanja poput: koje su duznosti bar waitera i bar tendera, sastojke koktela nabrojati, vrste vodke i gina i slicno) Nakon tog pismenog dijela poziva me ispitivac na interview 1 na 1. Gleda CV pita me zasto bih isao raditi na kruzer, da li znam da je to tezak, naporan posao, sto ja imam ponuditi kompaniji i slicno. Uglavnom dosta je i on sam pricao, a ja na to mogu samo: "Yes Sir, I understand." Veli mi da je zadovoljan s mojom prezentacijom i da imam ono nesto sto je potrebno da budem izabran. (nije da se hvalim, ali tako je bilo) Zavrsavamo razgovor, ja odlazim i cekam u dinning roomu ostale. Sinisa nas hrabri; veli da nema straha. Rezultate bi morali znati krajem tjedna. Drzite fige. ;)

ako ima nekih pitanja, tu sam...

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: 19.07.2010. Koper - Interview za Ocenia Cruises
« Reply #1 on: 02/August/2010 »
evo da se javim... saznao da sam prošao  :yahoo:

sad kreće dobivanje pomorske knjižice i tako dalje...

Offline Alexa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: 19.07.2010. Koper - Interview za Ocenia Cruises
« Reply #2 on: 02/August/2010 »
Ma nisam ni sumnjala,

čestitam,

hehe, biće koktelčića za kolegicu :uzdravlje:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: 19.07.2010. Koper - Interview za Ocenia Cruises
« Reply #3 on: 15/February/2011 »
Hey da te pitam..jesi li ti otišao na Oceaniju?

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: 19.07.2010. Koper - Interview za Ocenia Cruises
« Reply #4 on: 15/February/2011 »
Hey da te pitam..jesi li ti otišao na Oceaniju?

evo sad idem, 25.2.