Forum
17/Travanj/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Popunjavam prijavu i treba mi mala pomoć  (Read 1193 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Miljana
Registered
*

Country: Serbia
Company: N/A
Hire Agency: N/A
Occupation: N/A
Ship: N/A

View Profile
« on: 23/Srpanj/2010 »

Popunjavam prijavu i treba mi mala pomoc  moli

1.Kako se ocenjuje znanje engleskog? good, excelent ... ili ...fluent,fully fluent ili od 1 do 10?

2.Isto pitanje i za druge jezike. Napr imam neko osnovno znanje (za sporazumijevanje) iz italijanskog, spanskog i nemackog

3.Diplome - hm zavrsila sam gimnaziju i imam 3ispita do kraja PMf-a, da napisem tako ili?Mislim da matematika finansija i nije od neke pretjerane vaznosti na brodu  haha

4.I najvaznije - pozicija za koju sam zainteresovana. Pa za njih 5-6, da li je ok sve da ih navedem ili da smanjim spisak? Zelim da radim na kruzeru  plovim , a posto sam radila dosta poslova, nisam sigurna gde bih se najbolje uklopila...

Znam da je dugacko, a ja se bash trudila da skratim...  :uzdravlje:
Forum
« on: 23/Srpanj/2010 »

pcmac
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Sombor, Serbia
Company: Princess Cruises
Hire Agency: Safe Cruise
Occupation: Buffet Steward
Ship: ex Star Princess, ex Caribbean Princess

View Profile
« Reply #1 on: 23/Srpanj/2010 »

Popunjavam prijavu i treba mi mala pomoc  moli

1.Kako se ocenjuje znanje engleskog? good, excelent ... ili ...fluent,fully fluent ili od 1 do 10?

2.Isto pitanje i za druge jezike. Napr imam neko osnovno znanje (za sporazumijevanje) iz italijanskog, spanskog i nemackog

3.Diplome - hm zavrsila sam gimnaziju i imam 3ispita do kraja PMf-a, da napisem tako ili?Mislim da matematika finansija i nije od neke pretjerane vaznosti na brodu  haha

4.I najvaznije - pozicija za koju sam zainteresovana. Pa za njih 5-6, da li je ok sve da ih navedem ili da smanjim spisak? Zelim da radim na kruzeru  plovim , a posto sam radila dosta poslova, nisam sigurna gde bih se najbolje uklopila...

Znam da je dugacko, a ja se bash trudila da skratim...  :uzdravlje:

Prvo cu pod 3. da ti odgovorim, posto sam u istoj situaciji (gimnazija, prekinut fax). Napisi sve, bez vremenskih rupa u biografiji, tako da treba da napises i za fax
2. napisi sve jezike koje znas i koliko, skoditi ti ne moze, moze biti samo od koristi
1. i 4. zajedno: od nivoa znanja jezika ti uveliko zavisi pozicija na koju mozes upasti, imas na pocetku ove teme koji nivo je potreban za koju poziciju. A sto se tice pozicije, sta si radila konkretno? Jedino tako ti mozemo pomoci smile

Najvaznije da ti biografija mora biti bez vremenskih rupa gde nista nisi radila, jer ako ima praznina to ce ti uzeti kao manu (nista ne radi, samo sedi kuci=sta ce nam takva kod nas)...ove reci u zagradi su od reci do reci kako je meni agent rekao smile

I sto je najbitnije, preporuke. Gledaj da ih nabavis sto vise, jaku puno ih cene.
Forum
« Reply #1 on: 23/Srpanj/2010 »

CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #2 on: 23/Srpanj/2010 »

kako god ti bolje odgovara, nema pravila

isti odgovor kao i prethodno pitanje

upiši gimnaziju i ništa više, nedovršene stvari zhaju biti problem u cv-u

smanji spisak na 2-3
Forum

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima