Author Topic: Popunjavam prijavu i treba mi mala pomo?  (Read 3047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Miljana

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
 Popunjavam prijavu i treba mi mala pomoc  :moli:

 1.Kako se ocenjuje znanje engleskog? good, excelent ... ili ...fluent,fully fluent ili od 1 do 10?

 2.Isto pitanje i za druge jezike. Napr imam neko osnovno znanje (za sporazumijevanje) iz italijanskog, spanskog i nemackog

 3.Diplome - hm zavrsila sam gimnaziju i imam 3ispita do kraja PMf-a, da napisem tako ili?Mislim da matematika finansija i nije od neke pretjerane vaznosti na brodu  :haha:
 
 4.I najvaznije - pozicija za koju sam zainteresovana. Pa za njih 5-6, da li je ok sve da ih navedem ili da smanjim spisak? Zelim da radim na kruzeru  :plovim: , a posto sam radila dosta poslova, nisam sigurna gde bih se najbolje uklopila...

Znam da je dugacko, a ja se bash trudila da skratim...  :uzdravlje:

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Popunjavam prijavu i treba mi mala pomo?
« Reply #1 on: 23/July/2010 »
Popunjavam prijavu i treba mi mala pomoc  :moli:

 1.Kako se ocenjuje znanje engleskog? good, excelent ... ili ...fluent,fully fluent ili od 1 do 10?

 2.Isto pitanje i za druge jezike. Napr imam neko osnovno znanje (za sporazumijevanje) iz italijanskog, spanskog i nemackog

 3.Diplome - hm zavrsila sam gimnaziju i imam 3ispita do kraja PMf-a, da napisem tako ili?Mislim da matematika finansija i nije od neke pretjerane vaznosti na brodu  :haha:
 
 4.I najvaznije - pozicija za koju sam zainteresovana. Pa za njih 5-6, da li je ok sve da ih navedem ili da smanjim spisak? Zelim da radim na kruzeru  :plovim: , a posto sam radila dosta poslova, nisam sigurna gde bih se najbolje uklopila...

Znam da je dugacko, a ja se bash trudila da skratim...  :uzdravlje:

Prvo cu pod 3. da ti odgovorim, posto sam u istoj situaciji (gimnazija, prekinut fax). Napisi sve, bez vremenskih rupa u biografiji, tako da treba da napises i za fax
2. napisi sve jezike koje znas i koliko, skoditi ti ne moze, moze biti samo od koristi
1. i 4. zajedno: od nivoa znanja jezika ti uveliko zavisi pozicija na koju mozes upasti, imas na pocetku ove teme koji nivo je potreban za koju poziciju. A sto se tice pozicije, sta si radila konkretno? Jedino tako ti mozemo pomoci :)

Najvaznije da ti biografija mora biti bez vremenskih rupa gde nista nisi radila, jer ako ima praznina to ce ti uzeti kao manu (nista ne radi, samo sedi kuci=sta ce nam takva kod nas)...ove reci u zagradi su od reci do reci kako je meni agent rekao :)

I sto je najbitnije, preporuke. Gledaj da ih nabavis sto vise, jaku puno ih cene.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Popunjavam prijavu i treba mi mala pomo?
« Reply #2 on: 23/July/2010 »
1.Kako se ocenjuje znanje engleskog? good, excelent ... ili ...fluent,fully fluent ili od 1 do 10?
kako god ti bolje odgovara, nema pravila

 2.Isto pitanje i za druge jezike. Napr imam neko osnovno znanje (za sporazumijevanje) iz italijanskog, spanskog i nemackog
isti odgovor kao i prethodno pitanje

 3.Diplome - hm zavrsila sam gimnaziju i imam 3ispita do kraja PMf-a, da napisem tako ili?Mislim da matematika finansija i nije od neke pretjerane vaznosti na brodu  :haha:
 upiši gimnaziju i ništa više, nedovršene stvari zhaju biti problem u cv-u

 4.I najvaznije - pozicija za koju sam zainteresovana. Pa za njih 5-6, da li je ok sve da ih navedem ili da smanjim spisak? Zelim da radim na kruzeru  :plovim: , a posto sam radila dosta poslova, nisam sigurna gde bih se najbolje uklopila...
smanji spisak na 2-3
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)