Author Topic: Jos jedan zainteresovan za rad na brodovima.  (Read 2684 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dejson

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Sve clanove foruma, bilo da ste veterani ili novopeceni srdacno pozdravljam, znamo svi sve sto se tice ovih prostora pa necu pametovati previse, ukratko razmisljao sam o poslu u afganistanu pa naletih i na ove poslove.

Bio sam prije nekih 8 godina na interview-u sa onim Zarkom iz Niksica i nisam bio zadovoljan, trazio je mnogo para unaprijed i da mu ja organizujem u Sarajevu sastanak sa potencijalnim kandidatima itd.... bah odustao sam tada od toga.

Odmah moram reci dvije stvari, imam 31 godinu ali izgledam kao da mi je 21 godina. Ali iskreno je tako, revizori me jos uvijek pustaju u prevoz bez karte, cak se i brijem svakih 7 dana jer mi brada slabo raste lol.

Imam kcerkicu od 30 mjeseci i zelim da zaradim dovoljno novca da joj obezbjedim normalan zivot, i milion pitanja, a sve odgovore na forumu pretpostavljam.

Zato cu se zaroviti i vidjeti kako i sta. U prilici sam da odvojim 1500€ za citav projekat i nadam se da je to dosta dok ne legne prva kinta.

Samo me interesuju godine, da li je 31 godina mog zivota bezuslovan eliminatoran faktor ili je bitnije da izgledas mlado i svjeze. Engleski mi je veoma dobar, izgovor je odlican ali je gramatika malo slabija medjutim to uvijek mogu da dobrim vokabularom zamaskiram.

Unaprijed se zahvaljujem svima i obecavam da cu se potruditi da sva moja pitanja budu originalna i autenticna.

Takodjer me zarko interesuje kada npr vidim da je plata 700$ ( misli se na mjesecnu platu right ? )


Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Jos jedan zainteresovan za rad na brodovima.
« Reply #1 on: 26/July/2010 »
ne boj se, sa 31 češ lako na brod :)

Offline dejson

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Jos jedan zainteresovan za rad na brodovima.
« Reply #2 on: 26/July/2010 »
ne boj se, sa 31 češ lako na brod :)

Sa obzirom na tvoj status veterana imas pivu od mene ABD.

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Jos jedan zainteresovan za rad na brodovima.
« Reply #3 on: 26/July/2010 »
Samo me interesuju godine, da li je 31 godina mog zivota bezuslovan eliminatoran faktor ili je bitnije da izgledas mlado i svjeze.
Opusti se, ja imam 33 pa idem 6.08. na brod!!!

Offline dejson

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Jos jedan zainteresovan za rad na brodovima.
« Reply #4 on: 26/July/2010 »
Opusti se, ja imam 33 pa idem 6.08. na brod!!!

Sretan put i sve najbolje. Danas mi drug rece koji je radio na brodovima da pokusam sa fotograf pozicijom. Inace sam IT osoba i imam kliker za elektroniku a i oko sokolovo pa me interesje mogu li osnove da savladam za jedno 3 mjeseca pa da se prijavim za taj posao ili mi trebaju reference neke da sam radio taj posao nekad negdje nakako.