Author Topic: Cruise Ship Job - A/V Media Staff  (Read 86725 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Markonelije

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #30 on: 21/August/2008 »
Markonelije, shta da ti kazhem, pokushaj, snimi demo, naprawi neshto zanimljiwo,
poshalji molbu i chekaj, ako te zowu idi u Zagreb na razgowor, pa ko zna, mozhda uspesh...

Posao snimatelja je MNOOOGOOOOO lakshi od posla fotografa...
Ima nashih ljudi owde, na mom brodu ima i fotografa iz Srbije, i swi hoce da se prebace u A/V, da budu snimatelji...
Hvala Anto, to bi moglo mozhda da upali, mada si me sad zainteresovao sa ovom zadnjom rechenicom, dakle ljudi koji su fotografi, hoce da se prebace na A/V.. dakle,i to je moguce?  :) Meni bi to bilo realnija varijanta. mada cekaj prvo da dodjem na brod, kako bilo :)
I da, srecno svima koji su nashli posao, pa svratite ovdi i pishite dozhivljaje i iskustva sa broda;)

Offline Arwen

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #31 on: 21/August/2008 »
Prvo junior fotograf, pa se poslije orijentises dalje... mada mislim da video tim ne  zaradjuje puno s obzirom da nemaju nista sa galerijom...  ;D

AntaSD

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #32 on: 22/August/2008 »
Arwen-e brate, fotograf radi ceo dan i psuje me kada me widi kako shetam po brodu jer nemam shta da radim koliko mi je dosadno...
On se ubijne da bi prodao 2 slike, dok mene iskreno sewa lewo jaje da li cu prodati koji DVD ili ne, jer je meni target 100kom. da bih dobio procenat, a fotograf radi na procenat, pa mora da se cima da proda sliku...
Ja odrzhawam ceo sistem na brodu, poprawljam IATV, odrzhawam satelit, snimam, montiram, prawim DVD diskowe....
Jbg...
Meni je dosta 1800 mesechno, kome nije neka ide u bar i neka gine kao crnac, neka ima pauzu od 15 minuta za klopu i pljugu i neka zaradjuje 2200-2400...
MENI JE SUPER :)

Offline Arwen

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #33 on: 22/August/2008 »
OK, smiri se, nisam ni mislio nista lose, bas me briga ko sta radi i ko ce sta da radi.. to sto fotografi imaju vise posla to je opet stvar izbora i okolnosti. Ko koga psuje to je stvar individue. Kod nas je kvalitet dvd-a jako los... snimci stari i po par godina... samo snime nova desavanja i ubace u postojeci frame...

I nisam znao da vi prodajete dvd-ove.  Kod nas dvd prodajemo u galeriji, i ako mi ne prodamo dovoljnu kolicinu, video tim nece ni dobiti procenat...

Offline Ljuba

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #34 on: 28/August/2008 »
video sam se sa Tomislavom iz EP pre par dana u BG i dao mi je employment letter!
Tako da odoh 13 sept. za Miami pa valjda posle Tampa,Florida pa onda sledi krstarenje,snimanje,montaza
a i neko zezanje valjda... :yahoo:
moj brod je Carnival Legend  :plovim:
ako ima nekoga na Legendu neka se javi...

zarkov

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #35 on: 28/August/2008 »
Arwen-e brate, fotograf radi ceo dan i psuje me kada me widi kako shetam po brodu jer nemam shta da radim koliko mi je dosadno...
On se ubijne da bi prodao 2 slike, dok mene iskreno sewa lewo jaje da li cu prodati koji DVD ili ne, jer je meni target 100kom. da bih dobio procenat, a fotograf radi na procenat, pa mora da se cima da proda sliku...
Ja odrzhawam ceo sistem na brodu, poprawljam IATV, odrzhawam satelit, snimam, montiram, prawim DVD diskowe....
Jbg...
Meni je dosta 1800 mesechno, kome nije neka ide u bar i neka gine kao crnac, neka ima pauzu od 15 minuta za klopu i pljugu i neka zaradjuje 2200-2400...
MENI JE SUPER :)

zaista lepo....koja barka?:)

AntaSD

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #36 on: 03/September/2008 »
Carnival Miracle  :plovim:
Ljubo, drzh' se  :sprda:
Necesh se pokajati  :yahoo:
Do jaja je owde...
Mi smo promenili rutu zbog owih uragana, ali je ispalo super, ishli smo u Port Canaveral  :D
Meni je to doshlo do jaja  ;)
Kupio shljiwowicu, jaffu, plazmu i ostale za*****ancije, a i sarmu sam jeo, pa wi widite da li waljda uragan ili ne  :sprda: :sprda:
LoL

Pozzzzzzzzz swima :)

Offline Ljuba

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #37 on: 03/September/2008 »
dobio danas vizu oT
sutra u 16h idem da je pokupim...
pita me onaj Amer sa kojim sa pricao za vizu kao sta cu ja da radim tamo...
a ja kazem da kao snimam krstarenje kamerom i posle kao namontiram Fun DVD sa krstarenja i posle to ljudi kupuju itd...
a on ce, uuu pa tebi ce biti zabavno tamo...  :yahoo:
a ja kazem,pa HOCE!!! :plovim:
pozdrav Anti a i svima ostalima... :uzdravlje:

Markonelije

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #38 on: 05/September/2008 »
Pozz Ljubo i srecno! I pishi kad dodjesh, nemo' da zaboravish nas ovde na kopnu koji chekamo da odemo :embarrased:

AntaSD

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #39 on: 07/September/2008 »
Bracoooo i sestre  :D
Da samo znate kako ljulja Hannah  ???
Odluchili da se probijemo izmedju dwa sranja da bi stigli u Puerto Rico...
Ludnica...
Ljubo brateeee, ajde dolazi wishe...
Mislim stwarno  :banana: :banana: :banana:

Pozzzzzzzzzz

Offline Ljuba

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #40 on: 07/September/2008 »
stigla karta pre neki dan...idem 13-og Bg-Roma u 07h ujutru,pa odatle za Miami...ako neko ide istim prevozom mozda se i vidimo...pozdrav Anti i svim ostalima.... :uzdravlje:

zarkov

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #41 on: 09/September/2008 »
Bracoooo i sestre  :D
Da samo znate kako ljulja Hannah  ???
Odluchili da se probijemo izmedju dwa sranja da bi stigli u Puerto Rico...
Ludnica...
Ljubo brateeee, ajde dolazi wishe...
Mislim stwarno  :banana: :banana: :banana:

Pozzzzzzzzzz

jos jedan razlog zasto sam trazio Diamond Princess.....HAnna....uf...jel ljuljaska prava?

AntaSD

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #42 on: 09/September/2008 »
jos jedan razlog zasto sam trazio Diamond Princess.....HAnna....uf...jel ljuljaska prava?

Mogu ti reci da je bilo zanimljiwo  :yahoo:
Sada wishe ne idemo u Grand Turk, rastureno je celo ostrwo  ???
Jbm ti uragan :(

zarkov

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #43 on: 09/September/2008 »
Mogu ti reci da je bilo zanimljiwo  :yahoo:
Sada wishe ne idemo u Grand Turk, rastureno je celo ostrwo  ???
Jbm ti uragan :(


uf..celo a? :(

ovaj meni je samo dva puta bilo malo previse ljuljaske, jednom kada smo prelazili iz L.A. za Seattle..i jednom Seaday posle Seattle kada smo isli kruz Aljaske....doduse bilo je i u Meksiku, ali manje...jednom sam samo povracao, cak i dobio inekciju u nogu, tada je mnogo njih "stradalo" od morske bolesti...

storek

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #44 on: 12/September/2008 »
Ljudi evo me u maimai-u. oT Promenili su mi brod, tako da umesto Glory idem na Legend
Pozdrav svima pa se cujemo