Author Topic: Cruise Ship Job - A/V Media Staff  (Read 88515 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #90 on: 09/July/2010 »
da da employment power! Zvao me Tomislav danas, lekarski mi je odobren i za 3 nedelje bi trebalo da odem!!!  :yahoo:

Offline dakizmaj

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #91 on: 09/July/2010 »
da da employment power! Zvao me Tomislav danas, lekarski mi je odobren i za 3 nedelje bi trebalo da odem!!!  :yahoo:

Cestitam..   :uzdravlje:

Mozes li ako ti nije tesko da mi iskuckas proceduru, od kad si poslao prijavu (kome si poslao) preko vadjenja dokumenata i tog cekanja od godinu dana i intervijua do sad kad si pred polazak. Ima mnogo tema na forumu i odprilike kapiram vecinu stvari ali bi bilo lepo da u jednom postu iz prve ruke dobijem sve informacije od nekog ko krece na brod...

E, i naravno koliko kesa je potrebno do ukrcavanja. :uzdravlje:

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #92 on: 09/July/2010 »
Cestitam..   :uzdravlje:

Mozes li ako ti nije tesko da mi iskuckas proceduru, od kad si poslao prijavu (kome si poslao) preko vadjenja dokumenata i tog cekanja od godinu dana i intervijua do sad kad si pred polazak. Ima mnogo tema na forumu i odprilike kapiram vecinu stvari ali bi bilo lepo da u jednom postu iz prve ruke dobijem sve informacije od nekog ko krece na brod...

E, i naravno koliko kesa je potrebno do ukrcavanja. :uzdravlje:

E ovako, pozovi agenciju i trazi Tomislava sve tje ti retji shta ti treba! Idi u mup i izvadi potvrdu da nisi osudjivan, napishi CV, nabavi preporuku sa televizije, spremi DVD sa svojim snimcima, neka budu neka putovanja. Interview je bio 2. juna u ZG, mogao sam i ranije da uradim  medical, ali bio sam u grchkoj 15 dana tako da od interviewa vrlo malo treba vremena da odesh, ali do interviewa moze da se cheka puno, zavisi do kompanije koliko im trebaju radnici!
Cena, 850evra je karta i provizija agencije, medical sa vakcinom je 14000din(140e) + viza koja je odprilike oko 100evra, sitne troshkove nisam rachunao, put u ZG i BG npr.

Offline dakizmaj

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #93 on: 09/July/2010 »
E ovako, pozovi agenciju i trazi Tomislava sve tje ti retji shta ti treba! Idi u mup i izvadi potvrdu da nisi osudjivan, napishi CV, nabavi preporuku sa televizije, spremi DVD sa svojim snimcima, neka budu neka putovanja. Interview je bio 2. juna u ZG, mogao sam i ranije da uradim  medical, ali bio sam u grchkoj 15 dana tako da od interviewa vrlo malo treba vremena da odesh, ali do interviewa moze da se cheka puno, zavisi do kompanije koliko im trebaju radnici!
Cena, 850evra je karta i provizija agencije, medical sa vakcinom je 14000din(140e) + viza koja je odprilike oko 100evra, sitne troshkove nisam rachunao, put u ZG i BG npr.

Hvala ti puno...

Srecan put, pa se mozda i vidimo za koji mesec...
 :uzdravlje:

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #94 on: 12/July/2010 »
Javio mi se Tomislav, stigao mi je LOE, paljba 31.07. Houston!!!!  oT

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #95 on: 14/July/2010 »
Konachno i ugovor stigao, Carnival Conquest, mada neke stvari nisu kako trebaju da budu!  U delu department pishe THEATER, aja sam dobio za A/V staff
EMPLOYMENT LETTER: _NEW HIRE   _RETURNING CREW a RC je zaokruzeno, a idem prvi put,
u delu The position offered stoji ENTERTAINMENT TECHNICIAN!
E sad, da li je samo da bih dobio vizu ili je to to???

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #96 on: 14/July/2010 »
Za vizu ti treba LoE , nebitno koja pozicija.   :)


čestitam

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #97 on: 14/July/2010 »
Za vizu ti treba LoE , nebitno koja pozicija.   :)


čestitam
'fala  za chestitke!!!
znam da mi treba LOE za vizu nego da mi nisu neshto promenili?!?!?! ali videtjemo uskoro1
E da, u ambasadi ne radi sistem za zakazivanje vetj dva dana, znachi ne mogu da verujem, odlepitju!!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #98 on: 14/July/2010 »
Vidi samo da ti plata piše ok, a ostalo nije toliko bitno.
Koliko sam ja vidio, A/V rade u teatru, u nekoj vrsti control room-a, zatim na kontroli kabelskih kanala, i još puno toga
ENTERTAINMENT TECHNICIAN ti je vjerovatno isto što i A/V technitian



Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #99 on: 14/July/2010 »
'fala shefe!!! za control room znam da se radi na robotik cam.
E sad da podelim frishku info sa drugarima, chuo se sa storek-om, spojili su A/V sa broadcat-om tako da se se sad zove ENTERTAINMENT TECHNICIAN,
a department THEATER, ovo je sad definitivno!!! Povodom ovoga shushka se i o povetjanju finansijske satisfakcije!  =""

Offline Mladen1202

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #100 on: 16/July/2010 »
Hočeš reći da nam posao više nije snimanje/montaža/satelit/popravak tv-a?? Pa super, još bolje  :uzdravlje:  Ti tehničari su inače bili plaćeni oko $2500 koliko ja znam...

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #101 on: 16/July/2010 »
Hočeš reći da nam posao više nije snimanje/montaža/satelit/popravak tv-a?? Pa super, još bolje  :uzdravlje:  Ti tehničari su inače bili plaćeni oko $2500 koliko ja znam...
i dalje se to radi samo su spojili departmente!!!

Offline Boki83

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #102 on: 05/November/2010 »
Pozdrav svima!
Eto, i meni zakazaše interview, 25.11. u Zagrebu. Nisam čekao mnogo, prijavio sam se tek u avgustu. Aplicirao sam za AV, mada su mi nudili da idem prvu turu kao fotograf - nisam pristao i rekao da ću čekati na svoju priliku u AV. Ko će još ići na razgovor taj datum?

Offline Le Barbu

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
  • Idemo na Broo-ood -aka- Ješ?emo pe?enog zeca
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #103 on: 05/November/2010 »
Pozdrav svima!
Eto, i meni zakazaše interview, 25.11. u Zagrebu. Nisam čekao mnogo, prijavio sam se tek u avgustu. Aplicirao sam za AV, mada su mi nudili da idem prvu turu kao fotograf - nisam pristao i rekao da ću čekati na svoju priliku u AV. Ko će još ići na razgovor taj datum?

Pozdrav, tebra! O kakvom interview-u u Zg govoriš? Koliko sam informisan, krajem novembra bi trebao da bude trening, a interview početkom 2011. godine...

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - A/V Media Staff
« Reply #104 on: 05/November/2010 »
Pozdrav, tebra! O kakvom interview-u u Zg govoriš? Koliko sam informisan, krajem novembra bi trebao da bude trening, a interview početkom 2011. godine...
Ako bi mogla informacija za koju kompaniju se organizuje interview u EP? Ima vesti da traže samo fotografe ali gde će biti ponuđeni poslovi? Image? Carnival?
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja