Author Topic: mozda off topic ali ipak da vas pozdravim :D  (Read 2564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Dragi moji forumaši,

Puno ljudi su mi poslali mail u vezi sa rečnim brodvima, manje više svima sam odgovorio, al ajde samo pomognem ljudima i da razgraničimo neke stvari.
Ja sa brodovima vise nemam nista imam svoje malo preduzece ( ako nekom trebaju dzozle nek se javi  oT ).
Znaci pitanja koja agencija , ja nazalost ne mogu Vam dati odgovor jel nisam u toku. Sto se tice rada na brodu nista tesko nista strasno, jel verujte lakse mi je bio rad na brodu nego vodjenje firme u zemlji zvana Srbija. Elem samo sam malo bacio okce za klanove gore i to je nazalost veoma tacno.
Gledajte da upadnete na brod di ima nasih tj srba hrvata makedonaca i naravno brace slovaka (vole da urnisu madjare pa to je cudo neviđeno) :pop1:
Budite spremni za sve smicalice tipa da Vam skidaju pribor i case sa stola i da Vam posle zovu sefa (u mom slucaju drpala se sa madjarom a bila slovakinja  :tuctuc:) i onda krece show revija. Sa nikim ne neki brizan kontakt samo trezne glave, nemoj te da pokazete da imate emocije i da Vas nervira to sto Vam rade. Sto se tice brodova kao brodova kolko sam ja nacuo svoje vremeno (pricam pricu od likova s kojim sam radio ) viking kompanija nesto najbolje mada avalon za koji sam ja radio meni bio licno ok sto se tice gostiju. Ako radite na engleskom govornom podruciju , od Vas se ocekuje da trcite maraton na 100m u bukvalnom smislu jel oni samo ulete izlete, naravno veci tips je na tom podruciju nekad je pre paid nekad dobijete personalni i uvek kolektivni.
A sto se tice nemackog govornog podrucija ovo pricam od sefa kuhinje sa kojim sam radio bio ok odnosima koji bio tj jos uvek je cisto krvni D , on mi je rekao da oni vole lagani servis znaci al kart laganino i predlago mi je da odem na takv brod ali je tips 20 keka :( sto priznacete nije ni steka cigara.
Ja sam Vam na raspolaganju, ako Vam odma ne odgovorim na mail znaci ima ultra guzvu u mojoj ordinaciji jednostavno ne stizem  :uzdravlje:  ali gledacu da makar jednom ili dva puta nedeljno uskocim da svima izadjem u susret, jel stvarno imam previse posla i kad dodjem kuci nisam ni zasta  -()- .

Veliki pozdrav sefu foruma, nadam se da cemo jednom popiti to karlovacko  :uzdravlje: ako Bog da
 :) uzdravlje pozdrav od mene
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: mozda off topic ali ipak da vas pozdravim :D
« Reply #1 on: 31/July/2010 »
 :uzdravlje: pozdrav mihajlo
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: mozda off topic ali ipak da vas pozdravim :D
« Reply #2 on: 01/August/2010 »
Pozdrav mihajlo.