Author Topic: Cozumel, Mexico - kupiti cizme od krokodilske kože  (Read 8546 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia


Grijeh bi bilo propustiti jeftinu kupnju kvalitetnih čizama od krokodilske kože u Cozumelu.

Popularne "kaubojke" (na slici) sam kupio za 220$.
U Hr ih nisam niti našao, a ono što jesam, iako mi se nije svidjelo, koštalo je 2x više.
Koliko znam, zabranjeno je u Hr uvoziti krokodilsku kožu, a pošto su u kategoriji luksuza, u konačnu cijenu je uračunat pdv od 30%.

U glavnoj Cozumelskoj ulici pored mora se nalazi 10-ak prodavaonica čizama, udaljeni od pristaništa 10 minuta hoda.
Cjenkanje je obavezno, možete spustiti prvobitnu cijenu i za 100$.

 

Evo i mojeg modela:                                             ... kojeg smo uredno provjerili na x-ray da ne bi mexikanci potopili brod
   

A jednog dana kad budete stvarno bogati, možete kupiti i Lucchese boots: http://www.lucchese.com/



Lucchese 125th Anniversary Limited Edition Boots    Retail price: $12,500.00

Only 125 pairs of hand tooled, hand painted Alligator skin boots will be made to commemorate Lucchese's 125th Anniversary.
Each boot will be hand signed and hand numbered and come with a numbered certificate containing an embossed raised seal to ensure authenticity.
Each purchased pair of Lucchese Anniversary Boots will be logged by written record in a dedicated Lucchese 125th Anniversary Edition Log Book.
With a pair of Lucchese Anniversary Boots, you will own, and become, a part of cowboy boot history.
lucchese-boot-boxHand Tooled Lucchese 125th Anniversary Carry Case

Each pair of Lucchese 125th Anniversary Boots will come in a beautifully hand tooled, matching numbered leather boot box.

http://www.youtube.com/watch?v=EQdNgLmzDqU&feature=related
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Ovo nije loshe, ako moze neko od veterana da postuje shta bi josh moglo da se kupi na Cozumelu!

P.S. Ne bi bilo loshe da se napravi josh neki topic sa ostalim gradovima npr Montego bay, george town itd!!!

Offline kasper11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Cozumel, Mexico - kupiti ?izme od krokodilske kože
« Reply #2 on: 08/February/2011 »
Ovo nije loshe, ako moze neko od veterana da postuje shta bi josh moglo da se kupi na Cozumelu!

P.S. Ne bi bilo loshe da se napravi josh neki topic sa ostalim gradovima npr Montego bay, george town itd!!!
he he na jamajci mozes da kupis black stone  nesto poput viagre ali 10 puta bolje i droge nista vise,hahahahha.Ja sam u cozumelu kupio cipele od pitonove koze platio ih 180$ extra elegancija,i nema ni svrhe traziti ovde iste jer ih nema

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
jel ima ženskih modelaaaa!? :pad:
don't dream your life live your dreams

Offline leda80625

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • Sweet dreams
    • View Profile
jel ima ženskih modelaaaa!? :pad:
Naravno da ima!!!evo ja ih kupila!!!preluuude su!!!!izgledam kao da sam izasla iz meksickih sapunica!!! :haha:

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
daj sliku zaljepi tu da ih viđimo!  :pad:
don't dream your life live your dreams