Author Topic: Jos malo pa odoh i ja  (Read 2321 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pavopuska

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Jos malo pa odoh i ja
« on: 12/November/2011 »
Pozz svima! Moram priznat da sam puno korisnih stvari procitao na ovom forumu koji ce mi itekako dobro doci na brodu! Let imam 16.12 za Miami i ukrcavam se na Carnival...koji vrod tocno jos ne znam! Prijavio sam se za poziciju ass/waiter! Turisti mi nisu strani pojam posto dolazim sa Hvara al sam cuo da je tamo skroz druga prica! Engleski takodjer pricam vrlo dobro pa me zanima dali ce mi to ikako pomoc kod napredovanja?! Imam jos more pitanja al et za pocetak me to zanima :)! Hvala

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Jos malo pa odoh i ja
« Reply #1 on: 12/November/2011 »
Engleski je u DR najvažniji za napredovanje, pozdrav i sretno  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pavopuska

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Jos malo pa odoh i ja
« Reply #2 on: 14/November/2011 »
jucer su mi javili da se ukrcavam na brod Carnival Destiny pa me zanima...
1) Citao sam da u dosta slucajeva najave 1 brod, a kad dodjes tamo da se ukrcas na skroz drugi?!
2) Dali postoje šanse da se ukrcam zajedno sa frendom pošto zelimo ic na isti brod da nam bude lakse za pocetak?! U agenciji su nam rekli kao da ima šanse samo ako stave da smo " u vezi  :haha: " reko " ok " stavljaj sta god oces sam da odemo na isti brod!

Offline ebaketa

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Jos malo pa odoh i ja
« Reply #3 on: 14/November/2011 »
jucer su mi javili da se ukrcavam na brod Carnival Destiny pa me zanima...
1) Citao sam da u dosta slucajeva najave 1 brod, a kad dodjes tamo da se ukrcas na skroz drugi?!
2) Dali postoje šanse da se ukrcam zajedno sa frendom pošto zelimo ic na isti brod da nam bude lakse za pocetak?! U agenciji su nam rekli kao da ima šanse samo ako stave da smo " u vezi  :haha: " reko " ok " stavljaj sta god oces sam da odemo na isti brod!

Ja imam ukrcaj 02.12 na Carnival Destiny  :)

Offline marvell

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Jos malo pa odoh i ja
« Reply #4 on: 14/November/2011 »
To jeste istina , tek dok dodjes u miami i vidis svoje ime na listi znati ces na koji brod ides..ja idem na drugi ugovor , let mi ide 18.11. i isto mi pise destiny , ali cujem da taj brod ove god ide na remont malo veci pa cak ni sam neznam na koji cu ic,ali sretno svima!